Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatápolásban ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatápolásban ekkora különbség van a két nem között?

Figyelt kérdés

36 vagyok így azért már kellő rutinom van és nyugodt szívvel általánosíthatok mert a számok alapján ezt mutatja.


A történek röviden a következő:


Mindig egyenesen játszottam azaz ha valakivel megismerkedtem akkor nyiltan megmondtam hogy csak szex és semmi több, ha ez nem tetszett neki sértődés nélkül befejeztük a beszélgetést. Na most kialakult jópár lánnyal viszonylag egy jó kapcsolat az évek során akikkel tartottam a kapcsolatot és nyilván nem vittük egymást "rosszba" kapcsoalt alatt de azért nem is szüntettük be teljesen a beszélgetést (oda vissza dolog volt ez szóval senkire nem lehet vizes lepedőt húzni)


Ami viszont számomra nagyon fájó pont persze ez sokat el is mondott hogy nagyon sok alakalom volt amikor segitségre volt szükségük kinek mekkora pénz, fizikai segítség, beszélgetés legtöbbször akkor ha valakinek valamilyen kapcsolati vagy családi problémája volt én mindig ott voltam és ahogy tudtam segítettem is ( ha nem volt senkinek senkije aktuálisan akkor volt szex is)


Ált nekem nem szokott problémám lenni (férfiként én ezt lezavarom magamban ) viszont az utóbbi 1 évben nagyon súlyos lelkiválságba kerültem és szó szerint a kutyát se érdekelte, ha valakivel elkezdtem beszélni erről mert mondjuk rákérdezett hogy összefutunk vagy mia helyzet és elmondtam hogy épp mivan szó szerint elkezdődött a terelés és viszonylag gyorsan a beszélgetés is abba maradt.


Miért van az hogy egy férfi képes támasz lenni egy "teljesen rottyon" lévő nőnek akit még akár nem is ismer, viszont olyan emberek (esetemben nők) akikkel viszonylag hosszú ilyen olyan múltunk van amint megtudják hogy baj van azonnal kiszálnak az életedből és mint ha nem is lettél volna eltünnek.


Bocsi az általánosításért de jelen esetben 12 nőről beszélünk és mind a 12 ezt csinálta, 1 db sem volt aki felajánlotta volna hogy beszéljük át és minimálisan is de ott lett volna amikor baj van.


megint csak elmondom mert sok sok embernek szelektív az olvasási képessége itt olyan emberekről beszélünk (jelen esetemben nőkről) akikhez ilyen kaliberű közöm van hogy jópárszor amikor baj volt én ott voltam minden nemű formában, nem pedig olyanról akikkel 1x max 2x összejártunk.


Simán elfogadom viszont azt a véleményt hogy én áltam rosszul másokhoz és innentől csak egy darab sz..nak kezelem őket és utána meg sem mukkanok.


jún. 4. 07:41
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
68%

Ezeket a nőket te csak használod. Ebben nekik mégis mi a jó szerinted? Valószínűleg mindnek nagyon alacsony az önbecsülése, ezért mentek bele ebbe a végtelenül veszélyes és megalázó kapcsolatba. Ők sokkal nagyobb kockázatot vállalnak, egyrészt teherbe eshetnek tőled, másrészt, már lehet rég egy tisztességes nagybetűs FÉRFIval lehetnének, de rád pazarolják az idejüket, energiájukat.

Eközben neked persze már van gyereked, ők lehet kifutnak az időből pont az ilyen gyökerek miatt, mint te vagy. Mondjuk az is sokat elmond rólad, hogy a gyereked anyja otthagyott.

Azt gondolod magadról, hogy te egy jó fej, rendes pasi vagy, és nem érted, miért nem érdekel senkit a nyomorod. Pontosan azt kapod közben, amit megérdemelsz!

Neked terápia kellene, nem nőket megnyomorítani!

jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

31/


Neked még válaszolok mert te vagy az első (pedig sokan írtak szépeket nekem) de te tényleg egy borzasztóan ostoba idióta vagy …


Ezekkel a nőkkel közösen egyeztünk bele az ilyen fajta kapcsolatba sőt ezek a nők között volt olyan aki kifejezetten csak ezt akarta tőlem és előbb közölte a beszélgetésünk közben hogy csak ezt akarja tőlem mint hogy én bármilyen ilyen jellegű kérést vagy feltételt fektettem volna le. Sőt ezek a nők között volt olyan is akivel én lettem volna szívesen rendes kapcsolatban de hát ezek a nők ezek szerint csak kihasználtak ??….


Ezek a nők pontosan annyira érezték jól magukat velem mint én velük ezért is tartott sok sok éven keresztül az hogy összefutunk “csak szexre “ ugye ennyire fogyatékos te sem vagy gondolom nő lehetsz hogy ha valami nem jó ilyen kötetlen témában mint a szex azt hamar be is fejezik.


Mind 2 fel pontosan ugyan annyit tett bele ebben és ugyan annyira akarta mert nem igazán emlékszem olyanra hogy valaki ellenkezik én meg elmegyek érte és berángatom a kocsiba utána pedig megeroszako……



Ezekben a kapcsolatokban pontosan annyira fordult elő hogy a nő hívott fel vagy irt rám hogy nincs e kedvem átmenni vagy o szívesen átjönnek hozzám mert épp nincs programja ( fordítva is volt természetesen)



Ebben az esetben még en köszönjem meg hogy épp kivolt a lány a szexre és lefektetthettem????? Hol élsz te te fo..atekos ? Egyáltalán miről beszélsz???


Szó szerint a logikádból kiindulva ezek szerint a nő megköszönheti hogy meg.ugtam ha valóban felhív este hogy nincs e kedvem átmenni hozzá?

jún. 4. 20:08
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

31 túlzásba esett tényleg.


De nem várható el, hogy azért mert te segítőkész voltál ő nekik is annak kellett volna lenni. Inkább próbálj kialakítani normális kapcsolatot egy nővel aki szeretni fog mint te őt. Neki elmondhatsz majd bármit. 😊

jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

33/ :)


Hidd el maximálisan tudom hogy reccsen vagyok és a sérelmem amit annak gondolok nem 100% osan igaz vagyis nincs telejsen igazam, valóban azon az elven éltem hogy aki nekem segített annak bármikor ugrok és annak is aki nem de szüksége van segítségre , de ez én vagyok :)


Engem társadalmilag érdekelt ahogy a kérdésemben is feltettem hogy a nő és a ffi között miért van ekkora különbség? az egyik (legtöbb simán ugrik és segít akkor is ha nagyon "reccsen van a nő" amíg egy nő szóba se áll egy olyan ffi val aki nincs a legjobb passzban vagy segítségre szorul.


És ez az esetek baromi nagy % ban így van tisztelet a kivétel de itt simán lehet már általánosítani. :) Az én témám az nem is téma simán felfogtam és sokmindenkinek igaza van és ezt alá is írom.


Számomra is egy normális sokkal többet ér mint 10 futó csakhogy ahogy irtam is a "futó"-kat is normálisan kezeltem , tisztelettel és ahogy írtam mindig egyenesen játszottam én is ők is tudtaák mibe mennek bele és többször is volt hogy nekik nem kelletem másra csak szexre :)

jún. 5. 07:25
 35/47 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy gondolom hogy azok a nők teljesen érzelmileg kiégtek és nem is mer közülük kialakítani jóformán senkivel párkapcsolatban lenni. Azért ha több nő belemegy szexkapcsolatba akkor gondolhatod, hogy annak nyomós oka van, illetve vannak. Különösen azok után, hogy évekig húzzák veled.

Persze ez te rád is vonatkozik ugyanúgy.

Ott volt a gyermeked anyja és neked meg voltak azok a nők akiknek soha nem lelkiztél.

Valószínű ők szintén ezt csinálták.

És te hiába vagy más típusú ember, vagy akartál is némelyikkel együtt lenni azok a nők nem igazán fognak megváltozni.

Normális értékrenddel rendelkező nő neked nem hagyja magát használni évekig mégha egyetértés is történt.

Már amikor mit tudom én eltelt 3-4 év és még mindig folytatódott a kaland, egyoldalú volt a segítség akkor gondolhattad volna, hogy az és nem fognak végig se hallgatni mint ahogyan illene.

Elrontottad, sok évet pazaroltál el nagyon.

Tanulj belőle és mint említettem inkább normális komoly kapcsolatot alakíts ki ha gondolod...

jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen apukaként már elég nehéz lesz a szó legszorosabb értelmében normális nőt találni, nálad is már csak gyerekes nő jöhet szóba, ezzel kalkulálj! Vagy maradnak a kalandok a gyermektelen nőkkel! Üdv a valóságban!
jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Igen megértettem :)) Nyilván női aggyal nem tudok gondolkozni (néha elcsipek 1-1 gondolatmenetet) de az csak mázli de ha te tudnád hogy mennyire betegek tudnak lenni (én is az vagyok) de mik voltak egyből nem 100% ban gondolnád őket áldozatnak :)


Olyan is volt aki bizonyos idő után lapátratett mert belement abba amit én akartam de egy idő után többet akart és pl ebben nem volt igaza(uk) megbeszéltünk valamit megegyeztünk valamiben és Ő volt vérig sértve hogy nem alakult ki semmi több az idő folyamán pedig pontosan letisztáztuk hogy mire megy ki na ezt én se tolerálom nagyon, ha elkezd valami érezni azzal nincs baj, elmondja és ha úgy látja jónak többet nem találkozik velem hogy így védje magát de azt hogy még ő van vérig sértve azt nem (jópár ilyen vol)


Olyan is volt amikor én kezdtem el valamit érezni és közöltem is annak is az lett a vége hogy többet nem beszéltünk és találkozunk de sosem voltam megsértve mert tudtam miről szól ez és egyenesen tisztán lebeszéltük, persze sz.r volt nekem.


Nagyon sokszor megkaptam dicséretként hogy egyenes vagyok és pl ezért is nem tiltott le pl a beszélgetés elején már és hogy rengetegen össze vissza beszélnek mellé csak hogy megkapják amit akarnak.


Nem vagyok szent de ebben sosem játszadoztam kifejezetten azért hogy csak maximum minimális sérülés legyen neki vagy nekem.


Időszak függő hogy épp mire van szükségem, jelenleg így hogy a gyerekem anyjával szétmentünk nemgondolom hogy egyből bele akarok ugrani egy komolyba főleg hogy eléggé reccsen vagyok és ezt a "sz.rt" nem akarom másra ráragasztani akkor inkább elöbb kitisztulok

jún. 5. 08:01
 38/47 anonim ***** válasza:
82%

Még mindig nem értem, hogy saját PÁRKAPCSOLATI tapasztalat híján miből vontal le következtetést arra nézve, hogy az esetek nagy százalékában a férfi tart ki a no mellett es fordítva elvetve van ilyen.

Én inkább pont azt látom, hogy rengeteg no ragad bele olyan kapcsolatba, ahol a férfi kb pszichopata, de minimum pszichés beteg (es nem a gyógyítható fajtából), a no meg reménykedik, ha elég kitartó, akkor rendbe tudja hozni a férfit…

jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

38

Kapcsolatoknál valóban így van és a legnagyobb százaléákban a válasz erre az hogy anyagilag nem tudná fentartani magát a nő (ugye ilyenkor már van gyerek is) független nő ilyet nem nagyon csinál.


Amiről én beszélek az egy frissen megismerkedett vagy épp randizós időszakra értendő , illetve saját példát mondok de mondhatnám a havrjaimét is: lány , nő fent van az ismerkedős oldalon (manapság 90% már ott megy szóval a többi duma csak hogy nem) és 1-2 találkozás után ha kiderül a lányról hogy valami baja van , kivan készülve , nagyon rossz időszakba van midnen értelemben akkor minket férfiakat ez nem igazán érdekel és felépítjük a nőt , innen os van az a jó kis mondás a legtöbb nőnek hogy "jó időben ismerkedtünk meg mert nem voltam akkor túl jó passzban" én is kaptam már meg ilyet hogy ha nem akkor ismerkedünk meg mert amúgy nem is tetszettél annyira akkor nem is jöttünk volt össze stb stb . A gyerekem anyja detto ugyan ez teljesen kivolt szakitás után kicsivel és akkor iskerkedtünk meg , azért az évek során megkaptam párszor hogy ha onem ott és akkor találkozunk akkor hanem tiszta idejébe akkor szóba se állt volna velem.


Addig ha egy nő első pár alkalomkor vagy találkozásnál meglát hasonlótegy férfiban hgy valamiért padlón van azonnal befejezi vele na és EZ A TÉNY.


Én erre értettem. Amit te mondtál ot valóban sok nő kitart de annak is a legtübb esetben megvan a magyarázatam mert a legtöbb esetben ha anyagilag rendben lenne már le is lépne (tisztelet megint csak a kivételeknek amiből nemsok van)

jún. 5. 09:43
 40/47 anonim ***** válasza:

De miért is ne kene lépnie egy pszichopata mellől?

Nyilván nem arról van szó, ha valaki időszakosan rossz passzban van, de ilyen esetben is a nők kitartobbak. Velem többször szakítottak amiatt, mert szorongó típus vagyok, elbagatelizaltak a problemaimat, amiket egyébként ok gerjesztettek, de megbeszélni azt persze nem lehetett velük…

Nyilván egy induló kapcsolat elején nem szerencsés, ha valaki problémás, mert az egy kapcsolat legszebb időszaka, senki nem akarja a másik szrát magára borítani.

jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!