Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatápolásban ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatápolásban ekkora különbség van a két nem között?

Figyelt kérdés

36 vagyok így azért már kellő rutinom van és nyugodt szívvel általánosíthatok mert a számok alapján ezt mutatja.


A történek röviden a következő:


Mindig egyenesen játszottam azaz ha valakivel megismerkedtem akkor nyiltan megmondtam hogy csak szex és semmi több, ha ez nem tetszett neki sértődés nélkül befejeztük a beszélgetést. Na most kialakult jópár lánnyal viszonylag egy jó kapcsolat az évek során akikkel tartottam a kapcsolatot és nyilván nem vittük egymást "rosszba" kapcsoalt alatt de azért nem is szüntettük be teljesen a beszélgetést (oda vissza dolog volt ez szóval senkire nem lehet vizes lepedőt húzni)


Ami viszont számomra nagyon fájó pont persze ez sokat el is mondott hogy nagyon sok alakalom volt amikor segitségre volt szükségük kinek mekkora pénz, fizikai segítség, beszélgetés legtöbbször akkor ha valakinek valamilyen kapcsolati vagy családi problémája volt én mindig ott voltam és ahogy tudtam segítettem is ( ha nem volt senkinek senkije aktuálisan akkor volt szex is)


Ált nekem nem szokott problémám lenni (férfiként én ezt lezavarom magamban ) viszont az utóbbi 1 évben nagyon súlyos lelkiválságba kerültem és szó szerint a kutyát se érdekelte, ha valakivel elkezdtem beszélni erről mert mondjuk rákérdezett hogy összefutunk vagy mia helyzet és elmondtam hogy épp mivan szó szerint elkezdődött a terelés és viszonylag gyorsan a beszélgetés is abba maradt.


Miért van az hogy egy férfi képes támasz lenni egy "teljesen rottyon" lévő nőnek akit még akár nem is ismer, viszont olyan emberek (esetemben nők) akikkel viszonylag hosszú ilyen olyan múltunk van amint megtudják hogy baj van azonnal kiszálnak az életedből és mint ha nem is lettél volna eltünnek.


Bocsi az általánosításért de jelen esetben 12 nőről beszélünk és mind a 12 ezt csinálta, 1 db sem volt aki felajánlotta volna hogy beszéljük át és minimálisan is de ott lett volna amikor baj van.


megint csak elmondom mert sok sok embernek szelektív az olvasási képessége itt olyan emberekről beszélünk (jelen esetemben nőkről) akikhez ilyen kaliberű közöm van hogy jópárszor amikor baj volt én ott voltam minden nemű formában, nem pedig olyanról akikkel 1x max 2x összejártunk.


Simán elfogadom viszont azt a véleményt hogy én áltam rosszul másokhoz és innentől csak egy darab sz..nak kezelem őket és utána meg sem mukkanok.


jún. 4. 07:41
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rá kellett jönnöm, sok ember azért nevez "barátnak", mert érdekember. Hányszor jártam én is így, mikor tőlem kértek segítséget, ugrottam, mikor nekem kellett volna, akkor meg jött a kifogás, "most nem érek rá, segítenék, de nem tudok, szólj másnak, stb.". Mondjuk nálam nem volt szex senkivel, ezek csak "barátok" voltak. Neked is el kéne dönteni 36 éves létedre, mit akarsz, tartani 12 háremet, de akkor ne várd, hogy társként álljanak melletted. Vagy megállapodsz végre és akkor lesz egy biztos pont az életedben.
jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
83%
Nekem meg a barátságba nem fér bele, hogy amúgy dugni jó a másik, de felvállalni már nem akarom. Ezeket a nőket te degradalod le, ez nem barátság.
jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

A kapcsolatom tönkremenete más tészta azt bele sem keverem ebbe 11 :) Volt biztos pont meg nem is.


Engem itt a 2 oldal közötti különbség érdekel mert e nem az a szint hogy te "rosszul választottál" "barátokat" Ez sajnos valóság rengeteg videó is van erről hogy ameddig egy férfi egy nőt képes felépíteni és támogatni és ha baj van ott lenni (persze ez az utolsó azért nem teljesen így van mert sok nő kitart a férje mellet de azok már házasok stb stb) addig fordítva ilyet mikor látsz? :) Bocsi kb soha szóval százalékosítva ameddig 90% férfiként felkarol egy "elesett szerencsétlen nőt" addig ugyan ilyen esetben 90% a Nőkben rá se néz egy ilyen férfira pedig nagyon sokan teljesen rendben vannak viszont egy épp egy nehéz időszaka van neki és ezért van rottyon mint jelen esetben én is . Ez itt a gond. A szituáció jelen esetben nagyon hasonló.

jún. 4. 08:24
 14/47 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen viselkedési forma nemcsak nőkre érvényes. Férfiak ugyanúgy képesek rá, ez inkább személyfüggő.


Arról nem tehetnek a nők akikkkel te összejártál feküdni és közben barátkoztál velük, hogy te ugrottál bármi gondjuk akadt.


Az az igazság hogyha fele annyit ugrottál volna nekik akkor több mint valószínű, hogy lenne normális párkapcsolatod.


Te pocsékoltál el éveket, ez a te döntésed volt.


Arról is te tehetsz, hogy inkább magadban tartottad a gondjaid és soha senkinek nem meséltél róluk.


Na amikor két vagy több olyan személy akad akik maguk se tudják megoldani a problémáit azoktól te hiába vársz tanácsot, segítséget.


Erre hogyan nem jöttél még rá?


Ahhoz voltak szokva, hogy te ugrasz, neked nincsenek problémáid, vagy nem osztod meg velük és te rájuk zúdítottad hirtelen évek múlva. Olyan emberekre akik támogatás nélkül nem találtak volna kiutat.


Nem vagy jó emberismerő és most úgy tűnik, hogy le akarod verni más nőkön a tapasztalatod amit te húztál el évekig.


Ugyanolyan, vagy még rosszabb leszel mint ők.


A bosszúhadjárat nem ér semmit ugyanis magaddal cseszel ki megint.


Nézz inkább magadba és ne másokon akard levezetni, hogy buta voltál.


Szívesen. (:

jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
70%
14-es, tök igazad van!
jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
85%

És arról mi a véleményed, hogy a férfiak lelépnek, ha esetleg beteg gyermek születik vagy a gyerek súlyos beteg lesz? Kórházban nagyon ritkán találkozik az ember ilyenkor az apukaval és nem azért, mert dolgozik, hanem mert szépen lelécel.

Továbbra is azt mondom, hogy nem vagy jogosan kiakadva, mert TE nem akarsz komoly kapcsolatot, aminek része az, amire vágysz. Innentől kezdve nincs miről beszélni.

Eszembe nem jutna egy felvállalatlan kapcsolatba érzelmileg invesztálni.

jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

14/megértettem.


Ahogy most felsorakoztattad maximálisan én voltam a hibás és én rontottam el.


Egyetlen pontot se mondtál amiben talán igazam lehet.


Valóban ennyire rossz lennék?

jún. 4. 08:38
 18/47 anonim ***** válasza:
78%
Ember, így jár az, aki felszínes képmutató emberekkel/barátokkal veszi magát körül. Világosan megmondtad, hogy csak szex. Ezek után nem fogja senki törni magát, hogy a támaszod legyen…az hogy te megtetted, arra utal, hogy több van benned, jó szívű vagy, de ezzel keményen vissza is éltek, hátbaszúrtak. Vannak normális, empatikus nők is, de őket ne szexkapcsolatban keresd, főleg ne olyanoktól várd, akinek az érzelmi intelligenciája nulla. Lehet valami miatt nem mersz úgy igazán kapcsolódni az emberekhez, ezért tartasz inkább ennyi kamubarátot? Ezekre ne is számíts, bármi bajod lesz az életben, nem fognak kisegíteni, de még meghallgatni sem, egyből lelépnek, úgy ahogy írtad. Velem is megesett ez számtalanszor, ha bár nem az ellenkező nemmel és nem szexkapcsolattal. De ha kicsit is jó lelkű vagy, ezt könnyen kihasználják, mint velem is megtették jópárszor. Azóta csak 1-2 IGAZ barátnőm van, többi max ismerős/haver, akiktől semmi lrlkisegélyt nem várnék el soha. Neked ez egy jó lecke volt az élettől, tanuld meg tisztelni magad annyira, hogy nem ápolsz ilyen felesleges felszínes kapcsolatokat, és vedd észre azt, ha te állandóan csak adsz, de soha semmit nem kapsz vissza. Én meg is szakítanám az összessel a kapcsolatot és inkább mélyen magamba néznék ezek után. 19/L
jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
87%
Nálad valami nem stimmel fejben és ők is tudják. Semmi sem véletlen, ha annyira nagy barátok lettetek volna legalább eggyel, akkor biztos lenne most lelki támaszod, de szerintem rosszul ítélted meg a pozíciódat velük. És, hogy nincs egy nő sem aki komolyabban tekintene rád az sem véletlen. Lehet, hogy kiábrándító, de ez van.
jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

19/

Mindenkinek van kattanása ahogy nekem is, de neked is én ezt elfogadom.


Jelenleg biztos hogy nagyon mélyponton vagyok ezért is érdekelt ez a téma ennyire de már megkaptam a választ :)

jún. 4. 08:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!