Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatápolásban ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatápolásban ekkora különbség van a két nem között?

Figyelt kérdés

36 vagyok így azért már kellő rutinom van és nyugodt szívvel általánosíthatok mert a számok alapján ezt mutatja.


A történek röviden a következő:


Mindig egyenesen játszottam azaz ha valakivel megismerkedtem akkor nyiltan megmondtam hogy csak szex és semmi több, ha ez nem tetszett neki sértődés nélkül befejeztük a beszélgetést. Na most kialakult jópár lánnyal viszonylag egy jó kapcsolat az évek során akikkel tartottam a kapcsolatot és nyilván nem vittük egymást "rosszba" kapcsoalt alatt de azért nem is szüntettük be teljesen a beszélgetést (oda vissza dolog volt ez szóval senkire nem lehet vizes lepedőt húzni)


Ami viszont számomra nagyon fájó pont persze ez sokat el is mondott hogy nagyon sok alakalom volt amikor segitségre volt szükségük kinek mekkora pénz, fizikai segítség, beszélgetés legtöbbször akkor ha valakinek valamilyen kapcsolati vagy családi problémája volt én mindig ott voltam és ahogy tudtam segítettem is ( ha nem volt senkinek senkije aktuálisan akkor volt szex is)


Ált nekem nem szokott problémám lenni (férfiként én ezt lezavarom magamban ) viszont az utóbbi 1 évben nagyon súlyos lelkiválságba kerültem és szó szerint a kutyát se érdekelte, ha valakivel elkezdtem beszélni erről mert mondjuk rákérdezett hogy összefutunk vagy mia helyzet és elmondtam hogy épp mivan szó szerint elkezdődött a terelés és viszonylag gyorsan a beszélgetés is abba maradt.


Miért van az hogy egy férfi képes támasz lenni egy "teljesen rottyon" lévő nőnek akit még akár nem is ismer, viszont olyan emberek (esetemben nők) akikkel viszonylag hosszú ilyen olyan múltunk van amint megtudják hogy baj van azonnal kiszálnak az életedből és mint ha nem is lettél volna eltünnek.


Bocsi az általánosításért de jelen esetben 12 nőről beszélünk és mind a 12 ezt csinálta, 1 db sem volt aki felajánlotta volna hogy beszéljük át és minimálisan is de ott lett volna amikor baj van.


megint csak elmondom mert sok sok embernek szelektív az olvasási képessége itt olyan emberekről beszélünk (jelen esetemben nőkről) akikhez ilyen kaliberű közöm van hogy jópárszor amikor baj volt én ott voltam minden nemű formában, nem pedig olyanról akikkel 1x max 2x összejártunk.


Simán elfogadom viszont azt a véleményt hogy én áltam rosszul másokhoz és innentől csak egy darab sz..nak kezelem őket és utána meg sem mukkanok.


jún. 4. 07:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
81%
Milyen tapasztaltod van? Egy szexkapcsolatot ápolni nem olyan, mint egy valódi parkapcsolatba energiát fektetni. Egy szex kapcsolatban pont nem érdekel, hogy van a másik, csak szexelni jönnek össze a felek és te nem akartál egy esetben sem komolyat, szóval nem érzem jogosnak a kiakadasod…
jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Szíved joga kit hogy kezelsz. Laza kapcsolatban vagy ezekkel a nőkkel, meghallgattad őket párszor némi szexért és kész. Nem vagytok kapcsolatban, barátok sem vagytok igazán, nem tartoztok egymásnak semmivel. Elhiszem, hogy rosszul esik az egyedüllét nehéz időszakban, ezért lenne érdemes tartós kapcsolatot kialakítani és elköteleződni egy ember felé, mert akkor lesz melletted valaki nemcsak a boldog, de a nehéz pillanatokban is.
jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Megint csak mondom újra.


Ezek nem szex kapcsolatok de nem is párkapcsolatok (annak indult de sok sok éves "azt hittem barátság") és igen volt benne minden de ez ugye mind 2 félnek jó.


Igazából a lényeg hogy ugyan ilyen helyzetben én teljesen máshogy álltam hozzá(juk) de itt bontsuk inkább le egyénekre mint bárki hozzám. (picit kihasználva is érzem magam így) Ha baj volt mentem , megoldottam , beszélgettem, jöttem...


Jelenleg a kapcsolatomnak van vége ahol a kisgyerekemet csak hétvégén láthatom, ezektől az emberetől annyit nem kaptam hogy gyere beszéljük át , avgy mennyiszer segítettél nekem találkozzunk és beszéljük. :) el lehet hinni hogy az utolsó dolog lenne most hogy a szex érdekeljen.


itt jelenleg olyen emberek is vannak akikkel 15-20 éve ismerjük egymást szóval kicsit többet vártam volna...

jún. 4. 08:00
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tudomásul venni, hogy az élet nem úgy működik ahogyan mi elképzeljük. Nem adok-kapok lép érvénybe mindenkivel. Úgy kéne, hogy legyen, de az emberek magukkal vannak elfoglalva. Attól, hogy te valakit végighallgattál neki nem muszáj viszonozni. Szabad akarat. Persze rosszul esik, de ez van.
jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
65%

De miért nem normális kapcsolatban vagy velük? Neked is azért kell a komolytalan, hogy ne kelljen belefolynod a nehéz napjaikba, szóval nem jogos, hogy számonkéred őket, hogy ok miért nincsenek fordított esetben ott neked.

Verhetem a seggem a földhoz, hogy miért nem az ötös lottó főnyereményét nyertem meg, ha csak skandinávozok, de ez egyrészt nem jogos, másrészt nem azt a játékot játszottam…

jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
4/ Igen ezt megértem ezért is ezt most ide kiírtam magamból és nem is fogom továbbvinni a dolgot sokkal inkább én fogok máshogy állni ehhez/másokhoz a jövőben.
jún. 4. 08:06
 7/47 A kérdező kommentje:

5:(


A "szex kapcsolat" hívjuk így rendben.... számomra pár , jópár alkalom ált 1 év alatt kikopik a legtöbb esetben (persze ennek is vannak szntjei és intenzitása) de a szex kapcsolatnál a kb 10+ éve tartót emeljük már feljebb :) te hogyan neveznéd? mert 10+ év már nekem barátság

jún. 4. 08:09
 8/47 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem csakis ahhoz kéne szépen hozzáállni aki te hozzád is úgy áll, a többivel nem kéne foglalkozni. Ez most olyasmi mint amikor valakinek nagyon rossz viszonya van az anyukájával és a szomszédnéni sokkal jobban viszonyul hozzá.

Egyszerűen aki téged semmibe vesz, soha az életben nem állt melletted amellett neked sem kéne mert egyértelműen kihasznál.

jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
8/ teljesen egyértelmű csak én eddig nem ilyen voltam, de ismertem a fogalmat viszont :)
jún. 4. 08:12
 10/47 anonim ***** válasza:
85%

ebből csak az jött le, hogy neked van egy nagyon határozott zsánered😅 van egy nőtípus akihez úgy vonzódsz, mint a molylepke a kerti lámpához, és amíg élsz, nagy valószínűséggel kizárólag ilyenekkel fogsz majd megismerkedni, hiszen csak az ilyenekkel tudsz otthonosan kommunikálni.


megvan az a jelenség, amikor egy nőnek valahogy sorozatosan csak bántalmazó kapcsolatai lesznek, míg a többi nőnek látszólag soha? persze igyekszik ő elkerülni az erőszakosokat és tudatosan sosem választana olyan párt aki később majd bántani fogja, viszont valahogy mégis mindig az ilyenekkel találja meg a hangot/az ilyenekkel kezdenek el vonzódni egymáshoz.

na ennek a férfi változata vagy te + az érzelmileg közömbös nők😅

jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!