Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szégyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon szégyen, ha 43 évesen nem tudok főzni? Férfiak többségét zavarja?

Figyelt kérdés

Pontosabban csak alapkajákat. Anyukám sosem szeretett odadngedni. Majd lett élettársam, és próbáltam megtanulni magamtól. Most visszakerültem a szülőkhöz, és a 70 éves anyukám főz, és szintén nem enged oda. Minden más házi munkát elvégzek. Van esélyem

most arra, hogy férjhez megyek 40 felett. Hogy tudnék a legegyszerűbben megtanulni jól? Nem szeretnék besülni.



márc. 24. 13:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 29! Abszolút értem a preferenciáidat. Csak nem biztos, hogy ezzel a sipircezős-lenézős hozzáállással valaha nő megáll neked.
jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
25%

Ja a főzés női dolog? Ezt tudja pl a Gordon Ramsey, hogy igazából női munkaköre van? Mesélj, mi még a női munka? Gyereknevelés, házi feladat, takarítás, mosás, bevásárlás?


Férfi munka a favágás a 4. emeleten pl? Vagy izzót is cserélsz minden évben egyszer?


Több ezer éven keresztül az volt! A férfi ment a dolgára, a nő otthon volt a gyerekekkel. Elmúlt 100 évben változott a helyzet. Mindenki megy a dolgára és az otthoni dolgok el vannak maradva. Az egyik (férfi) nem ért hozzá, a nőnek nincs ereje megcsinálni.


Amúgy a főzés lányos foglalkozás, férfiként nincs nincs benne semmi érdekes. Kisfiúnak autó helyett babát adnak játszani kb. olyan.

jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
67%

Mert a nők is dolgoznak. Jó reggelt.

Több ezer évig. Csak ez már nem a Neandervölgy.


Hú akkor Gordont erről értesítsd lécci! Fiam is szakácsnak tanul a technikumban. Már íratom is át autószerelőnek, kösz hogy szólsz!!

jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nem tudok főzni, hanem utálok! Mindig is utáltam! Eddigi párjaim pont letojták, nem ez volt a lényeg. Mondjuk meg is mondtam egyből, hogy főzni nem, max. közösen. Jelenlegi párom jól főz és szeret is. Én másban vagyok jó :-D

42/N

jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalmadat tedd helyre.

Ne azt nézd hogy te megfelelsz e valakinek, hanem azt hogy neked elég jó e az a valaki!

jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nem kell átíratni a gyereket. Annak tanul aminek a szeretne! Amihez kedve van.


Általában a férfiakat ez a szakma nem motiválja. Túl aprólékos, 10 dologra kell egyszerre figyelni, pörgős munka. Tűzhelyen 4-6 láng ég egyszerre, felette az étel, a többi alkatrészt előkészíteni, megrendelni, miből mennyi van tárhelyen, segédeket irányítani.

jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!