Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szégyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon szégyen, ha 43 évesen nem tudok főzni? Férfiak többségét zavarja?

Figyelt kérdés

Pontosabban csak alapkajákat. Anyukám sosem szeretett odadngedni. Majd lett élettársam, és próbáltam megtanulni magamtól. Most visszakerültem a szülőkhöz, és a 70 éves anyukám főz, és szintén nem enged oda. Minden más házi munkát elvégzek. Van esélyem

most arra, hogy férjhez megyek 40 felett. Hogy tudnék a legegyszerűbben megtanulni jól? Nem szeretnék besülni.



márc. 24. 13:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hidd el nekem, akárki is lesz a párod, a legkevésbé sem görcsöl azon, hogy mivel fog téged etetni. Kövesd a példáját.
márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

20 (19:51):

Ha logikusan kezdenél gondolkozni, hogyha nőket is említettem, attól még a nagybácsija stb. is eszébe juthat. Attól függ, ki főz többet és jobbat a kérdezettnél.

márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%
Én azt tapasztalom, hogy nem zavarja annyira a férfiakat, mint amennyire itt fórumokon megy a vekengés, mert itt egy hangos kisebbség az, amelyik ekézi azokat a nőket, akik nem háziasszony deluxe-ok... bár mondjuk csak azokról a körökről tudok beszélni, amikben mozgok, ill. társkeresőn is előszűrtem (nem, nem keresetre vagy végzettségre :D... de nem is akartam soha sem luxifeleség, sem jómunkásasszony lenni, és úgy is keresek)... egyik eddigi páromat sem zavarta, hogy nem vagyok egy konyhában kiteljesedú és sürgölődő házitündér, és hogy 3-4 étel van, amit tűrhető módon el tudok készíteni szakácskönyv vagy Youtube tutorial nélkül, és bizonyos dolgoknak még utána kell néznem.
márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"bizonyos dolgoknak még utána kell néznem"


A válaszod első fele jó, de ez a 'még' utána kell néznem azt jelenti, hogy beindult a házinéni folyamat.


Ez a tipik, 'majd belejön', 'majd tanulunk együtt' nem olyan felvilágosult, mint amennyire sokan hiszik.

márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
24: nem, ezt nem házinéni folyamatnak gondolom... mert sosem leszek az, aki minden nap főzőcskézik, meg azt csinálja ebédre, amit a másik kiejt a kicsi száján... vannak olyan ételek, amiket nem is lennék hajlandó megfőzni. De pl. ha éppen akarnék sütni húst, akkor még mindig utána kellene néznem annak, hogy állapítom meg, hogy eléggé átsült-e.
márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne azért menj férjhez, hogy legyen kire főzni!

Ez nem női feladat….

Ugyanúgy pasi is főzhet, ha pedig szakácsnőt keres, meg cselédet valaki, akkor csak sz@r házasság lenne vele!

jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem szégyen csak kellemetlen! Vannak férfi és vannak női dolgok. Ha én teljesítem,ami az én dolgom,ezt elvárnám a társamtól is.
jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ja a főzés női dolog? Ezt tudja pl a Gordon Ramsey, hogy igazából női munkaköre van? Mesélj, mi még a női munka? Gyereknevelés, házi feladat, takarítás, mosás, bevásárlás?

Férfi munka a favágás a 4. emeleten pl? Vagy izzót is cserélsz minden évben egyszer?

jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

37F vagyok, 13 éves koromtól főzök/sütök. Bonyolult ételeket is eltudom készíteni. Élelmiszerek tárolási ideje, mit mivel, hogyan, egyéb fortélyok.


43 évesen nagyon nagy szégyen, mert nem fognak mindennap étterembe vinni. Az ilyen napi elviteles menzai ételek látványától is rosszul vagyok, éttermekbe nem szeretek menni.

Az elmúlt 2 hónapban 3 nővel randiztam, eredmény:


1. 30 évesen az anyukája főz rá, de jó lenne ha én is vinnék neki ételt! (Sipirc, hes-hes-hes!)


2. 37 éves, ő csak menzait rendel mert nem fog a főzéssel bajlódni, büdös lesz a haja..! (Sipirc!)


3. 42 éves, lusta mint a disznó, munka-otthon-alvás-filmnézés. Konyhai dolgokhoz nem ért mert az anyukája megcsinál mindent. (Távozz a közelemből!)

jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha minden mást megcsinálsz te. :)
jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!