Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szégyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon szégyen, ha 43 évesen nem tudok főzni? Férfiak többségét zavarja?

Figyelt kérdés

Pontosabban csak alapkajákat. Anyukám sosem szeretett odadngedni. Majd lett élettársam, és próbáltam megtanulni magamtól. Most visszakerültem a szülőkhöz, és a 70 éves anyukám főz, és szintén nem enged oda. Minden más házi munkát elvégzek. Van esélyem

most arra, hogy férjhez megyek 40 felett. Hogy tudnék a legegyszerűbben megtanulni jól? Nem szeretnék besülni.



márc. 24. 13:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem el, hogy ez a kérdés valós.
márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
42 éves férfi vagyok, én sem tudok főzni, nem érdekel. Nem zavarna.
márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%
44 éves férfi vagyok, nem tudok főzni, vagyis nem szoktam. Esetleg együtt megtanulhatnánk, ez is egy közös program lehetne. :)
márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Én sem tudok főzni, mégis megcsinálok bármit egy szakácskönyv segítségével.
márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
16%
Nem
márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
41%

Youtube-on rengeteg főzős videó van, én pl ennek a videósnak az ételeit szoktam megcsinálni. Ő nem bonyolítja túl, alap dolgokat is megmutat, pl rizsfőzés,tudom ajánlani

https://www.youtube.com/@Meszifoz


De a kérdésre a válasz, hogy igen zavaró, főleg ha olyan anyagi helyzetben leszel a pároddal, hogy nem engedhetitek meg a rendelgetést, étterembe járást. Én pasiként elég jól elvagyok a konyhában, viszont a volt élettársamnak semmi érzéke nem volt hozzá, és konkrétan kiakasztott, hogy mikor csináltam volna a házzal kapcsolatos felújításokat, és pl. gletteltem a falat, közben még főznöm is nekem kellett ha nem akartam ízetlen valamit ebédre.

márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
43%
ne várd el akkor te sem a férfitól hogy a férfiasnak hitt házimunkákat elvégezze, fúrás-faragás egyebeket
márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
19%
7, rossz a hasonlat. Azt ne várja el, hogy a párja etesse.
márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Versenyzővagyok ***** válasza:
73%

40eves ffi vagyok

Jól főzök

márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%
ha nagyon akarsz meg tanulsz magadtól van számtalan recept és szépen saját ízlésedre alakítod, nem egy nagy dolog csak akarni kell
márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!