Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szégyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon szégyen, ha 43 évesen nem tudok főzni? Férfiak többségét zavarja?

Figyelt kérdés

Pontosabban csak alapkajákat. Anyukám sosem szeretett odadngedni. Majd lett élettársam, és próbáltam megtanulni magamtól. Most visszakerültem a szülőkhöz, és a 70 éves anyukám főz, és szintén nem enged oda. Minden más házi munkát elvégzek. Van esélyem

most arra, hogy férjhez megyek 40 felett. Hogy tudnék a legegyszerűbben megtanulni jól? Nem szeretnék besülni.



márc. 24. 13:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Főzzön a férjed, te meg majd mosogatsz.
márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Szakácskönyv! Engem sem tanított anyám, sőt idegesítette ha ott voltam. Mindig elküldött szobát takarítani. Hidd el belejössz ha csinálod.
márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló az én anyukám is ilyen volt. Aki akarja be tudja pótolni a tudást. Az a jó, ga a párja is támogatja benne. A hatos hozzászólóval nem teljesen értek egyet. Lehet valakinek nincs érzéke a főzéshez, de azon kívül meg tud sok mindent csinálni.
márc. 24. 15:22
 14/36 anonim ***** válasza:
72%

#13 Nem is érdekelte a főzés, meg, hogy mit tesz elém, és a gyerekei elé, talán még meg se kóstolta, hogy mondjuk nem-e kell bele valami fűszer. Fiúk mindig azzal kezdték, hogy ki csinálta az ebédet?

Nem tudom, hogy a "sok minden más" alatt mit értesz, de más dologban sem lehetett számítani rá. Pl meghozták a tüzelőt, és egyedül kellett behordanom, mert ő inkább a facebookon lógott, semmiben nem segített. Egyszer állt neki levágni a füvet, és bele is húzta a csatornafedélbe a fűnyírót.

Amit soha nem értettem, hogy a szülei elváltak, és ő az apjánál maradt, mégsem tanult meg főzni, pedig elvileg ő rendezte a háztartást. Mostani párjánál is inkább a pasi főz, pedig az ex elmúlt 45 éves.

Gondolom téged valamilyen szinten érdekel a főzés, ami szerintem jódolog, főleg utána a dicséret a párodtól


Üdv:6

márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Úgy, ahogy mondod. Takarítok otthon, kertet kapálok, tyúkólat

takarítok, mosok, és boltba játok. A párom anyukájánál ugyanezt, és fát is pakolok vele, ha kell. Sok mindent együtt csinálunk.

márc. 24. 15:54
 16/36 anonim ***** válasza:
Nagynéni, keresztanya, barátnők, kolleganők, szakácstanfolyam... (?)
márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Alap kajak pont elég sztem

Amúgy nálunk a férjem pl szeret is főzni

márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nem akkora probléma, biztos van akit az se zavarna, ha nem főznél, de mivel alap ételeket meg tudsz csinálni, nem mondanám, hogy nem tudsz főzni. Receptekből és főzős videókból pedig sok mindent meg lehet tanulni, ha majd egyszer úgy érzed, hogy több dolgot is szeretnél tudni elkészíteni.
márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
75%
Olvasni tudsz főzni is...
márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
16, miért csak nőket soroltál fel...
márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!