Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkoztál már azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztál már azon, hogy itt ismerkedj párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
jan. 8. 00:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

1. Nagyon sok az idióta - amilyen privát üzeneteket kapok olyan válaszaimra, amik még csak közelében sincsenek az ismerkedésnek...

2. Nekem a társkereső annyiból szimpatikusabb, hogy ott legalább látok képet az illetőről (és tételezzük fel, hogy nem kamuk a képek... bár olyat, ami nagyon modellszerű meg agyonfilterezett, automatikusan balra húzok), és ha nagyon nem tetszik, akkor nem pazarlom rá az időmet

jan. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen, volt is pár lépés e tekintetben, de semmi sem lett belőle. Ugyanakkor kiderült a mai magyar társadalomról pár dolog. (F!)
jan. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem, még senki nem lett innen szimpatikus a válaszai alapján.

Viszont nőkkel már barátkoztam, volt, akivel egy probléma kapcsán hónapokig leveleztünk, aztán találkoztunk is. Mai napig néha írunk messengeren, bár igazán mély barátság nem lett. A távolság miatt, elsősorban.

jan. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze, tettem is fel kérdést az ismerkedés topikban. De az online ismerkedés (itt is) halott. 39/f
jan. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok híve a tavkapcsolatnak, és itt szinte nullával egyenlő, hogy akivel elkezdenék beszélgetni, az a közelemben lakik, és korban passzolnánk, és még be is jönne
jan. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Párkapcsolat céljából nem. Szégyellem, hogy használom az oldalt :D De amikor még nem ismertem társkereső appokat, mert nem voltak annyira elterjedve, és szakítás után szexelni akartam, akkor beszélgettem itt több férfival, de végül nem mertem belevágni a helyesekkel, a rondák meg rondák :D
jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, volt 1-2 ilyen jellegű llépésem is, de semmi eredménye nem lett. (F)
jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!