Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok a fiúk ilyesfajta megnyílvánulásaikról? Fiúk! Miért jó ez nektek? Miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Annak ellenére,hogy én is a tinik táborát erősítem eléggé unom és zavar már a fiúk néhány megjegyzése...

Gondolok itt olyanra,amikor jövünk haza a barátnőmmel suliba és dél körül a padon ülve cigiznek és isznak (több,mint valószínű,hogy sört,ugyanis sörös üvegből ittak)...és ahogy elhaladunk mellettük olyat mond az egyik,hogy "nézd a Pamelákat,sunáznám őket."


Meg amikor megyek az utcán és két srác tök feltűnően nézik a csajokat az úton,sőt még mutogatnak rájuk és azt mondják,hogy "hűűű.szúrnám a fosóját" meg ilyenek...


Engem már annyira zavar ez:S

Lányok! Ti mit gondoltok az ilyen megnyílvánulásokról?

Fiúk! Miért jó ez nektek?És miért mondjátok ezeket?Így akartok ismerkedni vagy csak poénból?


Kort és nemet írjatok!:)

15/L


2010. okt. 22. 18:52
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen birkák..nekünk is ez megy a suliba..főleg a 9-10ikesek között..idióták,erre csak ennyit mondok...de főképp azok mondják az ilyet,akik még puncit is csak akkor láttak mikor megszülték őket
2010. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy,engem is idegesít,pedig én 17 éves fiú vagyok,csak a normálisabb fajtából.Nemtudom minek jó ez nekik,lejáratják magukat,de észre sem veszik,azt hiszik ők a nagy kemények...
2010. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

hja igen,a másik kérésed:D

Fiú és 17

2010. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 Charlie Manson ***** válasza:
100%

Ez a csordaszellem kislány. Abban a korban vannak, mikor minden fiú, kicsit elvadul. Fiatalok, együtt lógnak, játszák az eszüket, és azt hiszik, hogy ettől nagyon menő csávók lesznek.

Tégy egy próbát, menj oda az egyik ilyen "kemény" gyerekhez, úgy, hogy a haverjai nem látják, egyből másfelől kezd fújni a szellő...

2010. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 Moszuke ***** válasza:
90%

22vagyok, tehát 7-8éve voltam tini.

nem tudom mi változott ilyen kevés idő alatt, de mintha más világban lennénk:) nagyon érdekes, és elborzasztó egyben.

azt hiszem ez csak rosszabb lesz.. kíváncsi vagyok 10év múlva mi lesz:)

most a raj és ribi korszak van ahogy elnézem:)

2010. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hülye, bunkó, tanulatlan,értelmetlen, aki beszól a csajoknak? hát nem hinném...Totál őszinte leszek:

Mi is van úgy, (ha jó a kedvünk), hogy beszólunk néhány csajnak, de csaj az olyanoknak, aki látszólag megérdemli.Nem vagyunk hülyék, sem értelmetlenek, teljesen átlagos intelligenciával rendelkezünk!

Néhány éve én is furcsáltam, hogy hogy lehetnek ilyen bunkók a fiúk?!De mostmár azt kérdezem: Hogy lehetnek ilyenek a LÁNYOK?!(na jó, némelyik fiú is:D)

Az elmúlt néhány évben történtek az alábbi dolgok:

-Suliba menet, csengetésre értem be, tömegnyomor volt, és 2 csajt előre engedtem, meg sem köszönték, de majdnem rámvágták az ajtót.

-Mekibe, mikor mentem, be akartam lépni az épületbe, de a másik oldalról jött 1 csaj, egyszerre értünk az ajtóhoz, kinyitottam az ajtót, és előre engedtem, erre a csaj tök flegmán:!-Hú, de udvarias valaki!"

Egyik ismerősöm mesélte:

-Szált felfele egy buszra, az emberek egymást lökdösték , és az ajtónál egy csajt előre engedett, erre a csaj: "-Hátt...Ha meg akarsz fektetni, komolyabb szöveg kell!"

..és így tovább, mesélhetnék még sztorikat!

Na, ezek amolyan másokat lenéző stílusúak, akik 100 méterrel a Föld felett járnának, ha tehetnék, számomra ezek a rib*ncok, de ez amúgy az öltözködésükön is meglátszik!(már amelyiknek)


Na most tudni kell, hogy számomra 2 féle nőtípus van KülSŐRE, ha meglátom, azt mondom magamban:

- Hú, de jó nő!(Nem egy nőt láttam már, aki olyan szép volt, hogy szavakkal le sem tudom írni, annak ellenére, hogy bármijét is kivillantotta volna)

Ez az öltözködni tudó nőkre értem, aki nem rakja ki mindennét, de mégis elbűvölő, kicsit elegáns, nőies,stb...


A másik típus:

-Hajjjaj!! de jó kis rib*nc!(ezek a rib*ncok csak 1 alkalomra kellenének)

Ez az a tipuikus "Télen is miniszoknyában mászkálok, nem baj, ha lefagy a seggem, de akkor is megmutatom a kínálatot" csajok!


Mi csak a második típusnak szoktunk beszólni, de csak viccből, akkor is!


18/F

Tudom hogy le fogtok pontozni, mert én is ilyen beszólogatós vagyok(néha), de nem izgat, ez a saját véleményem a dolgokról.

Jah, és azért csinálom ezeket, mert... nem is tudom pontosan, talán, mert ...mert megérdemlik néhányan!

2010. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:05


Nem foglak leszólni! Én olyat láttam egyszer, hogy egy pasi átakarta adni a lánynak a helyét, de a nőnek nem kellett. A pasi ezek után szinte ráparancsolt a lányra, hogy üljél már le...

Nekem ez nem jött be:S

Egyébként bocsi, ez csak eszembe jutott, nem ide illik.


Nem konkrétan a beszólással van a gond, de azzal sem mész semmire... Uralkodhatsz magadon, nem?

És az számomra akkor is bunkó f.., aki ilyeneket mond valakinek, hogy a fosóddal ezt meg azt tenném. Lehet komolytalan és vicc, de undorító.

2010. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:05

félre értetted a kérdést:)nem a beszólással van a baj,hanem azzal amit beszólnak.Lehet normális,kultúrált módon is beszólni egy lánynak.De gondolom ezt is csak én gondolom így:D

2010. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

"De gondolom ezt is csak én gondolom így:D"


Én meg gondolom, hogy nem:)

2010. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó:):D..legalább nem vagyok vele egyedül^^:DDD
2010. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!