Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok a fiúk ilyesfajta megnyílvánulásaikról? Fiúk! Miért jó ez nektek? Miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Annak ellenére,hogy én is a tinik táborát erősítem eléggé unom és zavar már a fiúk néhány megjegyzése...

Gondolok itt olyanra,amikor jövünk haza a barátnőmmel suliba és dél körül a padon ülve cigiznek és isznak (több,mint valószínű,hogy sört,ugyanis sörös üvegből ittak)...és ahogy elhaladunk mellettük olyat mond az egyik,hogy "nézd a Pamelákat,sunáznám őket."


Meg amikor megyek az utcán és két srác tök feltűnően nézik a csajokat az úton,sőt még mutogatnak rájuk és azt mondják,hogy "hűűű.szúrnám a fosóját" meg ilyenek...


Engem már annyira zavar ez:S

Lányok! Ti mit gondoltok az ilyen megnyílvánulásokról?

Fiúk! Miért jó ez nektek?És miért mondjátok ezeket?Így akartok ismerkedni vagy csak poénból?


Kort és nemet írjatok!:)

15/L


2010. okt. 22. 18:52
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
oszinten szolva nagyon zavarba jovok..es mindig pobalok sietni....
2010. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
95%

Roppant boldog vagyok amiatt, hogy nem most vagyok a ti korotokban (és hogy már eleve megtaláltam az Igazit). Hihetetlen kiábrándító mind a fiúk, mind a lányok viselkedése a mostani tizenévesek körében. Nem is igazán tudok/kívánok mit hozzáfűzni a fent leírtakhoz... szánalmas, unintelligens p*cs az összes...

21/L

2010. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen egyetértek. Ugyanezeket tapasztalom. Annyira primitívek a pasik még 17-19 évesen is... Bár ilyenkor csak a farkuk irányítja őket. Ez a "Szúrnám a f*sóját" a Napisz*rról terjedt el.. Onnan lopják ezt a dumát. Mekkora alfahímek a haverok előtt, hogy minden csajt b**nának. -.-


16/L

2010. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
95%
Ez kérlek azért van, mert ezek a gyökerek olyan magas röptű oldalakon művelődnek, mint a Napiszar. Mert az vicces...hahaha...
2010. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
95%

Csak sajnálni tudom a korosztályodat, elég elcseszett társadalom van készülőben. Bár a lányok sem különbek, láthatod minden második kérdés az, hogy lefeküdjön-e 14 évesen egy "vadidegennel", mert az osztályból már senki sem szűz.


Persze vannak kivételek is. Sajnos egyre kevesebb.

2010. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Azért jó látni,hogy másokat is idegesít ez...itt most főleg a 16/L-re gondolok,ő is tini!

Nálam ez abszolút nem nyerő dolog-.-"


Megjegyzem az első történethez,hogy ez ma történt.Alapjáraton sem öltözködök kirívóan,ma meg pláne.Általában egyenes szárú farmer nadrág,csinosabb póló,sportcipő - vagy csizma (mostanság),pulcsi és kabát.Szoknyát nagyon ritkán hordok és kerülöm a nagyon kivágott pólókat is...Ma pedig egy fekete egyenes szárú nadrágba,sötétbarna magassarkú csizmába (4-5centis,nem tűsarkú) és matrózblúzba voltam.Illetve azon volt egy kötött pulcsi meg a kabátom...Szóval tényleg nem volt valami extra csinos.


Köszi a válaszokat!

2010. okt. 22. 19:12
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

20/F

Szerencsére soha nem voltam ilyen primitív ökör:)

Aki ilyeneket beszél, az bunkó vagy ostoba (mindkettő!). De amit mondanak, azt komolyan gondolják...

2010. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Ja és örülök, hogy vannak még értelmes nők:)
2010. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
83%
Hát én megnézném ezt az országot, amikorra mostani tinik lesznek a felnőttek. Valószínűleg elmenekülnék, de egy jót röhögnék rajtuk, az tuti.
2010. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
93%
Én is nagyon örülök, hogy nem most vagyok 15.
2010. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!