Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért olyan nehéz elhinni? Ennyire hihetetlen?

Figyelt kérdés
Szóval, 20 éves lány vagyok, volt 2-3 kapcsolatom, mindegyik 2-3-4 hónapos volt, de eddig csak egy fiúval feküdtem le. Van egy fiú akivel haverok vagyunk, kicsit több mint haverság, néha úgy érzem lehet több, de a múltkor beszéltünk a szexről, kérdezte hány fiuval voltam, mondtam h egyel.. Erre nem hitte el, mondta mit kamuzok, meg hha volt már barátom akkor tuti h többel feküdtem le. Erre felháborodtam h mi ebbe a hihetetlen, és ha azt mondom h úgy volt akkor úgy is volt, és én nem fogom bizonygatni, de azért ne nézzen már k.rvának. Erre beszólt valamit, hogy ő nem néz annak, de ha így érzem akkor valóban probléma van nálam(?). A lényeg, h Úgy jött le a beszélgetés, mintha annyi mindenkivel összefeküdtem volna már, h szégyenlem bevallani, ezért mondok csak egyet... Kínos volt az egész, pedig nem viselkedek ribancosan, átlagos lány vagyok. És nem értettem, ha valakinek barátja van akkor egyből tuti arra kell gondolni h szex is van? Alig jövök össze valakivel, nekem oda plusz érzések kellenek, és hogyha az megvan, akkor sem megy a szex, mert nekem ahhoz nagyon fel kell oldódni, nagy szerelemnek kell lennie... eddig egynél éreztem ezt, vele is történt meg. De miért kell kételkedni? Olyan kellemetlenül érzem magam emiatt.
2010. okt. 22. 08:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azért ne vidd túlzásba a jógyerek-séget se! Néha egy kis lazítás nem árt. Nem feltétlenül kell ahhoz beb@szni. Vannak más, kulturáltabb módok is, csak több energiát kell fektetni a megfelelő társaság megtalálásába, kialakításába. Sportolsz valamit? Van valami hobbid? stb.
2010. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
én nem vagyok jó gyerek, egyszerűen ilyen a stílusom! Egyébként sportolok igen, és elég sok hobbim van :)
2010. okt. 22. 10:04
 23/29 anonim ***** válasza:
En a helyedbe ilyen bunko pasikkal nem foglalkoznek.Hidjen mindenki amit csak akar...te ne igazold magad...ha nem hiszi akkor,mi van?Ra se hederits!!!aKulomben meg,te tudod h milyen vagy es nem foglakozz masok hulye velemenyevel,mindenki tartsa meg maganak.Ja,es kapsz olyant aki majd hisz neked,mindenki nem egyforma,es mindenki szeressen olyannak amilyen vagy!!!
2010. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 22. 11:16
 25/29 anonim ***** válasza:
csak az első pár kommentet olvastam, annyit szeretnék csak hogy azokat kommentelik stb, mer azok a könnyü prédák, és egy éjszakára könnyen megszerezhetők... de komolyat senki nem akar tőlük. és ahogy látom te komolyabban veszed, és ez jo, maradj ilyen.
2010. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de egy párkapcsolatban én nem tartom k.vaságnak lefeküdni a párunkkal. Én nem tudtam sokáig ellenállni a páromnak és a mai napig sem tudok, pedig 4 éve együtt vagyunk.

Szerintem furcsállhatta, hogy 3-4 hónapig együtt voltál valakivel és nem feküdtél le vele.


Én nőként nem lennék valakivel együtt ennyi ideig, ha nem érzek semmit. Miért húznám az agyát?

Persze meg kell ismerni a másikat annyira, hogy megbízz benne, de szerintem párkapcsolat ott kezdődik, ahol ez már megvan. A többi csak barátkozás.

2010. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Én szerelmes voltam mindegyikbe... de mivel nem éreztem stabillnak a kapcsolatot, nem feküdtem le egyikkel sem (közbejátszottak az exek, nem tették túl magukat még rajta, a kapcsolat is ezért nem működött egyik esetben sem)
2010. okt. 22. 12:16
 28/29 anonim ***** válasza:
nem a Te hibád, a pasi simán bunkó. tojd le magasról. nem érdemel meg :) semmi baj sincs azzal, ha nem követed a "trendet". azzal fekszel le, akit alkalmasnak találsz, ez így nagyon is rendben van. a like-olással se foglalkozz, sok értelme nincs, birka effektus :D az sose baj, ha saját véleményed van, ettől leszel egyedi. én azt tanácsolom, hogy az értékrendedből ne is adj lentebb, ez így teljesen reális :)
2010. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"de annyira rossz, más csaj minden buliban részeg, megd.gatja magát mindenkivel, és az nem baj, az olyan tetszik a fiúknak,"


Erre csak annyit mondanék mucika, hogy nem is ezekből lesznek a feleségek... :P

Ne add fel azt, ami vagy, te vagy jól úgy ahogy vagy, csak még nem találtad meg azt, akit meg kell.

2010. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!