Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom elhinni, hogy...

Nem tudom elhinni, hogy kisbabám lesz. Olyan hihetetlen, nem tudom felfogni. Egyszerüen nem tudok mit kezdeni a gondolattal. Más is volt van így?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, annyira örültem, hoyg alig hittem :-D
2009. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ezzel mindenki így van. Innentől kezdődik a nagy aggódás, ami életed végéig tart. Majd akkor lesz nagy élmény amikor a karodba lesz, nézed, és kérdezed: hello, most mit csináljak Veled?

Kellemes babavárást addig is!

2009. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont ugyan ezt éreztem mikor kijött a 2 csík. Annyira hihetetlen volt, hogy sírva fakadtam, aztán nevettem. A dolog érdekessége, hogy azt mondták a dokik, hogy nem valószínű, hogy lehet gyerekem. Hormon kezelést javasoltak amit én vissza utasítottam, mert még nagyon fiatal vagyok és nem akartam a hormonoktól "tönkre menni". Akkor le is zártam magamban ezt a baba dolgot, nem idegeskedtem többé rajta. A következő hónapban teherbe estem. Most már a 6. hónapban járok, még most is furi, hogy itt van bennem egy kis élet, de nagyon örülök neki. Nagyon jó érezni, hogy mocorog. Láttam az UH-n is, annyira gyönyörű:) El sem tudom képzelni, hogy milyen szép lesz ha megszületik. Hidd el benned is hasonló érzések lesznek majd. :)

Kellemes baba várást!

2009. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 2 hónap múlva megszületik a babánk, de még mindig nem fogtam fel, hogy ennek a csodának végre mi is részesei lehetünk. Talán csak akkor fogom elhinni, ha már világra jött. Neked is boldog babavárást kívánok!
2009. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én még néha most is csodálkozok hogy anya vagyok.

6hónapja

:)

sok boldogságot

2009. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 32. héten járok, hullámzik a hasam, de még mindig nem tudom felfogni, hogy 2 hónap múlva már lakója is lesz a most alakuló gyerekbirodalomnak. :-) Van, aki azt mondja, hogy amikor megszületik és a kezedbe adják, akkor fogom felfogni, de olyan is van, aki szerint már 1 hete itthon leszünk, amikor igazán tudatosul majd bennem. Amikor kijött a 2 csík, legszívesebben világgá üvöltöttem volna az örömömet, de meg akartam várni a 12. hetet. Mondanom se kell, mire elértünk oda, hogy elmondtam volna, addigra anyutól már mindenki megtudta. :-)

Boldog babavárást!

2009. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!