Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért olyan nehéz elhinni? Ennyire hihetetlen?

Figyelt kérdés
Szóval, 20 éves lány vagyok, volt 2-3 kapcsolatom, mindegyik 2-3-4 hónapos volt, de eddig csak egy fiúval feküdtem le. Van egy fiú akivel haverok vagyunk, kicsit több mint haverság, néha úgy érzem lehet több, de a múltkor beszéltünk a szexről, kérdezte hány fiuval voltam, mondtam h egyel.. Erre nem hitte el, mondta mit kamuzok, meg hha volt már barátom akkor tuti h többel feküdtem le. Erre felháborodtam h mi ebbe a hihetetlen, és ha azt mondom h úgy volt akkor úgy is volt, és én nem fogom bizonygatni, de azért ne nézzen már k.rvának. Erre beszólt valamit, hogy ő nem néz annak, de ha így érzem akkor valóban probléma van nálam(?). A lényeg, h Úgy jött le a beszélgetés, mintha annyi mindenkivel összefeküdtem volna már, h szégyenlem bevallani, ezért mondok csak egyet... Kínos volt az egész, pedig nem viselkedek ribancosan, átlagos lány vagyok. És nem értettem, ha valakinek barátja van akkor egyből tuti arra kell gondolni h szex is van? Alig jövök össze valakivel, nekem oda plusz érzések kellenek, és hogyha az megvan, akkor sem megy a szex, mert nekem ahhoz nagyon fel kell oldódni, nagy szerelemnek kell lennie... eddig egynél éreztem ezt, vele is történt meg. De miért kell kételkedni? Olyan kellemetlenül érzem magam emiatt.
2010. okt. 22. 08:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Legjobb út a kommunikációra, ha beszélsz :-)

Mondd meg neki nyugodtan, hogy bocs, de nálad nem az az értékmérő, hogy hány pasi d.gott már meg és sajnálod, ha esetleg néla netán az. Azt meg pláne sajnálod, ha ennyire félreismert.

Ettől hátha észbe kap, hogy mennyire megbántott. Egyébként ha még szűz a srác (róla van szó, ugye?), akkor mégse reménytelen az ügyetek, csak szerinte az a menő, ha mindenki mindenkivel és nem akar cikiben maradni, de úgy tűnik, hogy mégiscsak hozzád hasonlóan gondolkozik, csak kifelé ezt szégyenli mutatni. Tehát nem reménytelen, de ha tényleg akarsz tőle valamit valaha is, akkor viszont jobb az egyenes beszéd, mint irtam...

2010. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Tudod, szerintem nem az a gond, hogy az történik, ami, hanem az, hogy Te ettől kellemetlenül érzed magad. EZ a probléma. MIÉRT érzed magad kellemetlenül? Ennek járj utána! Ha rendben lesz az önértékelésed, akkor majd lesz@rod magasról, hogy mit gondolnak azok, akik az értéktelenségben tombolják ki magukat. Miért is kellene, hogy ez érdekeljen téged? Mert valójában nem kell, semmi szükséged rá. Nem szükséges hozzájuk idomulni, nem kell egy társaságba tartozni velük. Azok a fiúk, akik most a könnyű numerát istenítik, felnőttként (valódi felnőttként, nem amikor még csak testileg érettek), elég kis arányban részesítik előnyben a qrvákat. És akkor sem otthon, a családi fészekben. Valamiért ezt figyeltem meg.
2010. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

Szia Kérdező!


Szerintem egy nagyon fontos kérdést vetsz föl, amiben egy halom dolog benne van. Próbálok azért minnél jobban a Te kérdésedre fókuszálni. Ha azért kérdezed, mert megerősítést vársz, hogy a Te reakciód nem gáz, akkor azt meg is fogod kapni, mert az emberek egy jórésze még mindig úgy gondolja (szerencsére), hogy a tested odaadni valakinek, egy szimbólikus, szép dolog és meg kell adni a módját.


A haverod esetében sajnos már úgy tűnik sikeres az agymosás és a különböző magazinokból leszűri, hogy 20 évesen a nőknek már egy egész osztállyal dugniuk kell, ha igazán nők (és lehetőleg egyszerre és az osztályban).


Nagyon szomorúnank tartom, hogy Neked kell mentegetőznöd, amiért nem feküdtél le mindenkivel, akivel egy kapcsolatba kezdtél.


Azt kérdezed, hogy "De miért kell kételkedni?". Hát kételjedjen, ha akar. Legyél meggyőződve arról, hogy az, ahogy Te csinálod jó - és látod máris megerősítettek ebben itt mások is. Az, hogy mégis felzaklat, az azért lehet, mert nagyon mást sugall a körülöttünk lévő világ. Ribancok és maffiózók érvényesülnek körülöttünk és ezt nem csak a tévében látjuk, hanem magunk körül az utcán. De emiatt ne kótyvetyéld el a tested és az érzéseid. Vigyázz rájuk és ha kell, legyél nyugodtan Te az a csudabogár aki csak azzal fekszik le, akit szeret. Elég baj az, hogy ezzel már csudabogár kategóriába sorolódik az ember.


Az meg, hogy pletykálnak rólad, az arra vall, hogy valószínűleg egy kisebb városban vagy, ahol szétúnják az emberek az agyukat és azzal foglalják le magukat, hogy sosmusolnak. Ha nem ezt találnák ki Rólad, akkor kitalálnának mást - bár ezt nagyobb városban is megteszik a körülötted lévő emberek.


Szóval ne akadj ki ezen, inkább válassz a Te értékrendedhez közelebb álló barátot és vondd le a következtetést, hogy ez a srác nem méltó arra, hogy a bizalmadba avasd és ilyen dolgokról beszélj neki.


üdv,


csaba27

2010. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Az olan pasikat, mint ez a barátod, kerüld el. Ezek egész életükben csak pasik leszek. Inkább hajts a férfiakra.


Amúgy ha hiszed, ha nem, tipikus eset a tied. Mivel nem ismerlek, nem jelentem ki, de most feltételezem, neked van igazad. 4 hónapos kapcsoaltodban lévő srác azért r*bancozott le, mert nem feküdtél le vele. Ergo biztos másnak tök könnyen odaadod magad, de neki nem. Ergo r*banc vagy. Ezt gyakran mondják a fiúk. Ez a barátod meg más értékrenddel rendelkezik. Igazából az élettől megvédett kis h*lye. A 30 év alattiak nagyrésze ilyen. Én már találkoztam olyan emberekkel, hogy csak lestem. Elég sok emberrel találkoztam már. Persze nem minddel és nem is fogok h*lye százalékokkal dobálózni, de hidd el, sok a megvédett, álarcot viselő ember. Elég csak benézned az egyetemekre.

2010. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

köszi a választ (:


Én próbáltam vele megbeszélni, írtam h nekem ez rosszul esett, az a baj h nem hisz nekem, könnyűvérűnek tarthat, pedig ismernie kell már annyira h tudja nem vagyok ilyen. Főleg h bizonyítottam is annak idején. Rossz, mert nekem ez olyan sértő volt, h ezek után én bizonytalanodtam el a vele lévő kapcsolatom illetően, h egyáltalán ilyentől aki nem hisz nekem, nem bízik, akarok-e vmit (mondtam h túl lelkis vagyok:)

2010. okt. 22. 09:30
 16/29 A kérdező kommentje:

huhh mennyien írtatok :)


Igen, ez az h miért érzem magam kellemetlenül??

Tényleg nem tettem soha semmit, szerintem azért mert nem szeretem hogyha rosszat gondolnak rólam. Ez messzire visszavezethető, én éveken át az emberektől csak rosszat kaptam, nekem az egész életem magyarázkodásból állt, én ilyen feketbárány féleség voltam akire mindent rá lehetett kenni, holott sosem tettem semmit. Ez így volt kicsi korom óta, valószínűleg mára annyira rögzült ez bennem, h magyarázkodásból áll az életem, és próbálom bebizonyítani h jó ember vagyok, és nem idomulok az elkorcsosult társadalomhoz.

2010. okt. 22. 09:33
 17/29 anonim ***** válasza:
Pontosan, Spritt Csaba jól megírta a dolgokat. Én pár lányról lemondtam már azért, mert uncsi volt. Az alkohol a legfontosabb dolog az életükben. Se egy könyv (bár egy könyv nem könyv, de több, mint a semmi), se színház, mozi stb. Alkohol, buli. Ma csak így tudnak szórakozni, meg felmennek csetelni a netre, illetve WoW-ozni.
2010. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Még annyi pofont fogsz kapni az élettől, hogy csak na. Én nap mint nap látom, hogy emberek hogyan vesznek fel álarcokat (pl a felsősoktatásban elképesztően kevés az áéarc nélküli gyerek, az értlemesről nem is beszélve), hogy állandóan a kis energiaigényű sikereket hajszolják (pontosabban alig akarnak tenni a sikerért), ez a sportban is így van.
2010. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

én legtöbbször itthon vagyok, tanulok, olvasok, tvzek, gyakorikérdésezek :))

És hha megkérdik h megyek e az XY buliba, és ha írom h nem, mert pl vizsgám van és tanulni kell, akkor kapok egy "pfff :D"-t. Nincs is kedvem bulizni járni, már több mint fél éve sehol sem voltam.

Egyik bnőm volt most pénteken, mesélte h egy szórakozóhelyen a csajnak a fejébe beleállítottak egy sörösüveget részegen.. rendesen félnék is már elmenni, olyan veszélyes ez az egész ...

2010. okt. 22. 09:38
 20/29 A kérdező kommentje:
na, a felsőoktatás.... ne is mondd, egyetemre járok én is, hihetetlen! Még anno felvettek 20-30 főt egy szakra, ma már mindenki bekerül, és arról szól az egész kinek milyen márkájú a ruhája, és ki mennyire gazdag, kinek mi van! Az, h bukdácsol vki egy tárgyból vagy 2 év alatt se tudja teljesíteni az nem lényeg.... Egyetemről is ki vagyok nézve, azért mert nem járok minden nap a klubbokba.
2010. okt. 22. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!