Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért olyan nehéz elhinni? Ennyire hihetetlen?

Figyelt kérdés
Szóval, 20 éves lány vagyok, volt 2-3 kapcsolatom, mindegyik 2-3-4 hónapos volt, de eddig csak egy fiúval feküdtem le. Van egy fiú akivel haverok vagyunk, kicsit több mint haverság, néha úgy érzem lehet több, de a múltkor beszéltünk a szexről, kérdezte hány fiuval voltam, mondtam h egyel.. Erre nem hitte el, mondta mit kamuzok, meg hha volt már barátom akkor tuti h többel feküdtem le. Erre felháborodtam h mi ebbe a hihetetlen, és ha azt mondom h úgy volt akkor úgy is volt, és én nem fogom bizonygatni, de azért ne nézzen már k.rvának. Erre beszólt valamit, hogy ő nem néz annak, de ha így érzem akkor valóban probléma van nálam(?). A lényeg, h Úgy jött le a beszélgetés, mintha annyi mindenkivel összefeküdtem volna már, h szégyenlem bevallani, ezért mondok csak egyet... Kínos volt az egész, pedig nem viselkedek ribancosan, átlagos lány vagyok. És nem értettem, ha valakinek barátja van akkor egyből tuti arra kell gondolni h szex is van? Alig jövök össze valakivel, nekem oda plusz érzések kellenek, és hogyha az megvan, akkor sem megy a szex, mert nekem ahhoz nagyon fel kell oldódni, nagy szerelemnek kell lennie... eddig egynél éreztem ezt, vele is történt meg. De miért kell kételkedni? Olyan kellemetlenül érzem magam emiatt.
2010. okt. 22. 08:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

ja, és persze neki olyan csaj tetszett aki fűvel fával... Ő volt az istennő, én meg egyből r.banc vagyok a szemébe.


Egyébként 19 évesen voltam először fiúval, ezt sem hitte el. És azt se nagyon hogyha épp nincs kapcsolatom (mint pl most is kb fél éve) akkor nem smárolgatok, és nem flörtölgetek össze vissza. Pedig tényleg nem, alig járok el itthonról...

2010. okt. 22. 08:37
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
nekünk kár bizonygatnod hogy mennyire szüzies vagy.
2010. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszolj inkább...
2010. okt. 22. 08:47
 4/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezzel a sráccal tuti nem vagytok mégse egy hullámhosszon... Ne foglalkozz vele a jövőben, kissé más az értékrendje, mint neked....
2010. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
de annyira rossz, más csaj minden buliban részeg, megd.gatja magát mindenkivel, és az nem baj, az olyan tetszik a fiúknak, facebookon is látom amiket kiírkálnak egyes lányok h "beb.szunk ma!" meg ilyen stílusba és kap egy csomó kommentet meg likeot, h ez mien menő :D engem meg ha egyszer látna vki részegen, már minden alkoholista lennék... most elkanyarodtam a témától, de csak próbálok párhuzamot vonni, mert ez nem csak a szex-párkapcsolatok terén érvényes rám
2010. okt. 22. 08:55
 6/29 anonim ***** válasza:
Lesz olyan, aki ezt becsülni fogja. Sokkal jobb, ha egy nő nem világ qrvája.
2010. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

sajna a mai lányok többsége ilyen! nem lehet találni 1 normális csajt sem:S

és ma már nem a hihetetlen hogy már nem vagy szűz hanem ha az vagy még!:(

2010. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

igen, de úgy érzem h a mai világba ezt már "bizonygatni" kell, mert senki sem hiszi el... :S


Voltam én 18 évesen úgy leribancozva h szűz voltam ... Voltbarátom mondta rám szakítás után, akivel 4 hónapot jártam és nem történt semmi. Onnantól kezdve a környéken senki sem hitte el h nem feküdtünk le egymással.. elég kínos ez

2010. okt. 22. 09:08
 9/29 anonim ***** válasza:

Már mondtam, más az értékrendetek. Számára és akiket emltettél, azok számára a részegedés, d.gás a minden, az a menő, a bulis...

Neked meg nem. ezért is irtam, hogy nem illetek össze.

Nekik majd lesz pár év múlva olyan kérdésük itt, hogy "itthon vagoyk kis gyerekkel, férjem minden hétvégén bulizik a haverokkal, mit tegyek?" Neked meg lesz egy rendes párod...

No, ennyi a különbség, de ezt te sose sajnáld!

2010. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)


Csak azért sem értem, h ez az illető miért feltételez rólam ilyeneket, mert ő még szűz, így 24 évesen... mondjuk beállítja h mennyi mindenkivel volt már, de kiderült h mégsem, szóval nem tudom, nála ez "menő", az is menő h minden csaj minden pasival ke.fél, de hha én csinálnám akkor ri.banc lennék. Amúgy igazad van, nem fogok vele foglalkozni, csak idegesít tényleg, h ennyire félreismer engem mindenki, elég lelkis vagyok

2010. okt. 22. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!