Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti is tapasztaltátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is tapasztaltátok, hogy a férfiakból milyen negatív reakciót vált ki ha azt mondjátok, hogy nem szültök soha/ soha nem fogtok a "hagyományos családmodell" szerint élni?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem ismerekedem, egyáltalán nem beszélek férfiakkal (leginkább a bennük lakozó agresszió miatt), de vannak barátnőim, akik aktívan ismerkednek és sokszor tapasztalták ezt, pedig viszonylag jó környezetben mozognak, jó körülmények között élnek értelmiségi emberekkel körülvéve.

( Nyilván van egy nagyon kis - szerintem nem is létező - kivétel, akik pont azokat a nőket keresik, akik sosem vállalnak gyermeket, sosem fognak a "hagyományos családmodell" szerint élni, de most nem róluk van szó.)


2023. okt. 16. 02:44
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

"Tehát férfigyűlölő vagy. Akkor csak bántott valaki."

Nem vagyok férfigyülölő. Apámat szeretem, pedig ő is férfi, méghozzá 100x különb a fajtársainál, ugyanis ő nem tagadja, hogy a férfitársai túlnyomó része selejtes, pont ezért támogatja a nézeteim.


"Nagyon jól ismerem a drogokat, ezért nem is használtam soha semmilyet?"

Nem kell megmérgezzem magam ahhoz, hogy tudjam, hogy a méregtől felfordulok. Az okos ember más hibájából tanul, nekem elég volt látni mások szenvedéséit.

2023. okt. 16. 17:18
 32/36 anonim ***** válasza:
14%

Csakhogy te a jelek szerint nagyon nem vagy okos ember. Sőt, valami sokkal rosszabb.


"Nem vagyok férfigyülölő. Apámat szeretem, pedig ő is férfi, méghozzá 100x különb a fajtársainál, ugyanis ő nem tagadja, hogy a férfitársai túlnyomó része selejtes, pont ezért támogatja a nézeteim."


Nemi alapon általánosítasz hahó! Minden férfira ráhúzva a gyűlöletedet és mindezt előítéletek alapján, általánosítva. Ezt hívják férfigyűlölőnek vagy feminácinak. És ha jóindulatú akarok lenni, azt mondom nem is feltétlen szándékos hazugságból tagadod le, hanem puszta tudatlanságból. De pontosan ez a fajta általánosító lenézés és gyűlölködés, ami azt jelenti amit.

2023. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

"Nemi alapon általánosítasz hahó! Minden férfira ráhúzva a gyűlöletedet és mindezt előítéletek alapján, általánosítva."

Miféle általánosítás?? A kérdésemben is említettem, hogy nyilván léteznek kivételek, de most nem róluk van szó, most a többségről írtam. Apám sem mondta soha, hogy kivétel nélkül minden fajtárs egyforma, csak azt mondta, a nagy részükkel baj van. Az általánosítás az icelek szokása, nézz csak szét az oldalon! Az alaptalan sértegetés ugyancsak az ő szokásuk, nézd csak meg az eddigi válaszokat az oldalon!

2023. okt. 16. 17:41
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelnek olyan férfiak, idegenek véleménye meg főleg nem.


Nem szülök, soha, más meg felrakhatja a fenekébe a véleményét, pont nem izgat :D

Persze alap, hogy ismerkedéskor ezt is hamar bedobom, ne érje meglepetésként, ne higgye, hogy velem majd "apukásat" játszhat - értsd: munka után talán foglalkozik 5 percet a gyerekével.


Sajnos sok férfinél tényleg ennyiben kimerül a dolog, akkor a nő mégis miért szüljön? Hogy azután 0-24 otthon, háztartás, gyerek, ÉS még a link férjét is szolgálja ki? Hát persze.

2023. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Darwini szelekció, az ilyen mentális betegek mint te elhullanak úgy is.
2023. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
23%

Egy korábbi hozzászólásomban kiálltam melletted, amit még most is komolyan gondolok, de ez mellett nem mehetek el:


"A kérdésemben is említettem, hogy nyilván léteznek kivételek, de most nem róluk van szó, most a többségről írtam."


Kérlek, ez a "léteznek kivételek" vagy "tisztelet a kivételnek" egy üres, tartalom nélküli odaböffentés, amivel a kivételek kb. kitörölhetik. Ugyanúgy megkapják az arcukba az általánosítást, hiába nem szolgáltak rá.


Ugyanezt írnám akkor is, ha egy férfi mondaná, hogy a "nők nem tudnak vezetni, de léteznek kivételek." Köszöni szépen a kivétel, hogy meg lett említve, de ugyanúgy bánnak velük az utakon. Vagy a "romák lopnak, tisztelet a kivételnek." Aztán a kivétel ugyanúgy nem kap munkát mint a tolvajok.


Végső soron, vagy ne általánosíts, vagy vállald fel, hogy általánosítasz és tudatosan rosszat teszel azoknak is, akiknek nem ezt szántad. Ne bújj el egy üres frázis mögé.

2023. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!