Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti is tapasztaltátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is tapasztaltátok, hogy a férfiakból milyen negatív reakciót vált ki ha azt mondjátok, hogy nem szültök soha/ soha nem fogtok a "hagyományos családmodell" szerint élni?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem ismerekedem, egyáltalán nem beszélek férfiakkal (leginkább a bennük lakozó agresszió miatt), de vannak barátnőim, akik aktívan ismerkednek és sokszor tapasztalták ezt, pedig viszonylag jó környezetben mozognak, jó körülmények között élnek értelmiségi emberekkel körülvéve.

( Nyilván van egy nagyon kis - szerintem nem is létező - kivétel, akik pont azokat a nőket keresik, akik sosem vállalnak gyermeket, sosem fognak a "hagyományos családmodell" szerint élni, de most nem róluk van szó.)


2023. okt. 16. 02:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
8%
18 évesen inkább azzal törődjél, hogy olyan állásod legyen amivel majd önállóan fenn tudod tartani magad. Ilyen hozzáállással örülj ha otthon megtűrnek. Undorító :D
2023. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
37%
Én azt tapasztalom, hogy a gyerekvállalás elutasítása nem gond, sőt, többnyire még örülnek is neki. Na de a "hagyományos családmodellé"... Ha közlöd, hogy sosem főzöl, még magadnak sem, mert megoldod másképp, a lakásban/házban sem fogsz a patikarendről, ragyogó tisztaságról, ízléses berendezésről és dekorról gondoskodni, sem semmi egyéb "női munkát" magadra vállalni, akkor örülhetsz, ha csak szó nélkül eltűnnek, nem pedig porig aláznak előtte mindezért.
2023. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező

Milyen agresszióra gondolsz? Mi történt veled hogy 18 évesen így leírod a "férfiakat"

Nagyon gyerek vagy még, sokat fogsz még tanulni az élettől.

2023. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
8%
#12 Szóval te koszban, kuplerájban élsz otthon?
2023. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
6%
Ez a bennük rejlő aggresszió meg akkora f#szság, a nők sokszor sokkal inkább agresszívabbak, ha ilyen téma jön szóba..
2023. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
7%

Teletömte az agyát a feminista baromságokkal....

Igen, ezt érik el a megsavanyodott, feminista, (leszbikus) mamik, akiknek ez maradt az életből.

Biztos így akarod élni tovább az életed 18 évesen?


És akkor csodálkoznak, hogy nem születik elég gyerek, mert a kidobott nők telesipákolják a netet a hüyleségeikkel.


Igen, ha normális nevelést kapnak, nem egy elkényeztetett, szexmentes, prűd közeget, talán lett volna férfi, aki elvisel.


Maradt a sipítozás.


Kompromisszumok nélkül kapcsolatot.....nincs olyan hülye pasas, legalábbis nehéz találni.

2023. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
9:30, nem, neki nem esik a fejére a tető, mert meg tudja csinálni, és dolgozik 10000-rel, veled ellentétben, aki egy tányér mosogatása után is önérzetesen szipog, ha férfi hagyta ott....
2023. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
14: Nem, miért? Csak minimumra van véve minden. Sosem lehet pl. enni a padlóról, mindig lehet találni valahol valamilyen poros felületet, vagy vízkövet, vagy foltokat a mikróban, vagy egy-két ruhadarabot, ezt-azt elölhagyva stb. Nem vagyok hajlandó ugyanis szabadidőmben folyton pakolni és suvickolni valamit, márpedig az az állapot, amit a férfiak elvárnának, csak így valósítható meg. Vagy persze úgy, ha ők is elvégeznek belőle 50%-ot, de azt ugye nem...
2023. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán.

Nőktől sokkal előbb kaptam már meg, hogy miért nem akarok szülni. A "hagyományos családmodellt" nem venném ide. Én hagyományos családnak tekintem egy férfi és egy nő házasságát akkor is, ha nincs gyerek. Ahogy évszázadokig is annak tekintették, ez csak a fidesz propagandája, hogy a gyerektől lesz "család".

2023. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
92%
18 mennyire igazad van.
2023. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!