Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves férfiak! Elképzelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 éves férfiak! Elképzelhetőnek tartjátok, hogy a jövőben a hagyományos családmodell szerint éljetek?

Figyelt kérdés
Ahol a férfi a kenyérkereső, a nő az otthonteremtő. Tegyük fel, hogy senki sem lustálkodik, mindenki lelkiismerettel teszi a maga dolgát.

2022. szept. 12. 00:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert nincs szükségem családra. Az otthont megteremtettem magamnak, oda jöhet lakni ha akar ingyen. Gyerekeket rühellem.
2022. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem tartom elképzelhetőnek, hogy egyedül tudnék keresni annyit. Ha lehetséges lenne, akkor viszont nem bánnám. Sokkal egészségesebb lenne egy olyan család, ahol a nő otthon van és van ideje a gyerekekkel foglalkozni.
2022. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy nem.

Eleve nem vonz ez a lebabázós- otthon elbűvészkedős nőtípus. Eleve nem is szeretnék gyereket.


Nem akarom soha, hogy főzzenek rám, takarítsanak helyettem, nekem erre egyáltalán semmi szükségem. Ezeket a dolgokat együtt szoktam csinálni a párommal, zenét hallgatva közben és beszélgetve. Nem mellesleg, egyáltalán nincs annyi feladat, hogy gond legyen dolgozó embereknek ellátni azt. Egyedül is megcsináltuk magunknak. Ezért nekem ne akarjon senki otthon maradni otthonteremtés címszó alatt. Majd teremtünk otthont azzal, hogy kivágjuk a tákolmány konyhabútorunkat és veszünk egy rendeset, mert két fizuból hamarabb telik rá. Ha csak 200-at keres és annyival többől élünk egy hónapban az is már hatalmasat dob az életszínvonalunkon, mintha az én fizetésem oszlana két főre. Ha más nem, az plusz egy luxushétvége valami puccos vendégházban. Vagy 6 éttermi vacsora és más egyéb élmények. Azzal többre megyek, ha mindketten pénzt keresünk és két fizetésből érezzük jól magunkat, illetve ha tud mesélni a másik a szakmájáról meg a napjáról, mert valami értelmeset tanult és csinál, nem mezei háztartásbeli vagy betanított munkás. Olyan társat akarok, aki maga is áldozott egy jobb életért és azért, hogy ő maga jó legyen valamiben. Azoknak az embereknek rendben van az önbizalma, izgalmas beszélgetőpartnerek általában, ragyog a szemük a tervektől.

2022. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Mit értesz ez alatt?
2022. szept. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
64%
Egészen biztosan nem. Előre menjünk már végre, ne hátra!
2022. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Kérdés mi a nő anyagi elvárásai?
2022. szept. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán hogy merülhet fel ilyen kérdés. Az a normális. Az az ÉLET.
2022. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez maximum a jómódú középosztálybeliek körében (és onnan felfelé) volt hagyományos bármikor is.
2022. szept. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Én otthonteremtő akarok lenni a szerelmemmel együtt.
2022. szept. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
#8: Abszurd, amit írsz. A "hagyományos" családmodell a mélyszegénységben élők körében manapság még jobban dívik, mint más családokban. A főállású anyaság ugyanis biztos, fix jövedelem, míg egy istenhátamögötti faluban, szakképzettség nélkül, legfeljebb csak alkalmi mezőgazdasági munkát lehet találni. Egy tanult középosztálybeli nő ezzel szemben szinte biztos, hogy nem akar 5 gyereket szülni, s végképp nem akarja tartósan otthon ülve végigunni az egész életét. Ez a szerep derogál egy emancipált nőnek.
2022. szept. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!