Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti is tapasztaltátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is tapasztaltátok, hogy a férfiakból milyen negatív reakciót vált ki ha azt mondjátok, hogy nem szültök soha/ soha nem fogtok a "hagyományos családmodell" szerint élni?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem ismerekedem, egyáltalán nem beszélek férfiakkal (leginkább a bennük lakozó agresszió miatt), de vannak barátnőim, akik aktívan ismerkednek és sokszor tapasztalták ezt, pedig viszonylag jó környezetben mozognak, jó körülmények között élnek értelmiségi emberekkel körülvéve.

( Nyilván van egy nagyon kis - szerintem nem is létező - kivétel, akik pont azokat a nőket keresik, akik sosem vállalnak gyermeket, sosem fognak a "hagyományos családmodell" szerint élni, de most nem róluk van szó.)


2023. okt. 16. 02:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen dupla ennyi bölcsességed van, és ez nem tetszik nekik, mert általában a fiatalokat szeretik manipulálni.


Neked nem kell megtapasztalnod a saját bőrödön a szart, amit adnak. Bár én sem hittem volna el, hogy "nem mind olyan".

2023. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy minden erős kritika csakis a "feminista agymosás" bűne lehet. Meg azt is, amikor azt hiszik emberek, hogy fiatalon nem lehet megrázó tapasztalatokat szerezni.


A kérdező lehet, hogy tapasztalta a férfi agressziót, valószínűleg egy vagy több személytől. Az általánosítás nem helyes, de erre majd ő is rájön, ha érettebb lesz és az élmény távolabb kerül. Addig is jobb, ha mellőzi a párkapcsolatokat, a gyerekvállalást és önmagára koncentrál, gyógyul. Szerintem ennyi a történet, nem kell mindembe belelátni a feminizmust.

2023. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%

Én a másik oldal vagyok. Nő vagyok és szeretnék családot, több gyereket, nekem mindig ez volt az egyik vágyam. Lassan 27 évesen már nem akartam szarakodni a randikon, ezért mindig feldobtam a gyerekvállalást kérdését az első randin. 10-ből 9 srác nem akart gyereket. :D És ez nekem iszonyat fura volt, azt gondoltam volna, hogy közel a 30-hoz ez már megérik a férfiak fejében, de a legtöbb NEM IS GONDOLKOZOTT még ezen. Nagyon sok randin kellett túlesnem mire találtam olyan srácot, akinek azonos gondolatai voltak a házasságot és gyerekvállalást illetően.


Szóval én azt mondom, hogy nagyon sokféle férfi van, nagyon sokféle gondolattal. Mindig meg fogod találni azt, akivel nem egyezel és magyarázkodhatsz. Ahogy te érvelsz a gyermekmentesség mellett és magyarázkodnod kell, úgy nekem is, mert mindig hülyének vagyok nézve, hogy minek akarok a mai világban gyereket szülni és mi lesz a karrieremmel :D (ami tényleg van, nem egy férfi nyakára tervezek szülni). De ezt nőktől is megkaptam rendszeresen, hogy úúúristen és odadobom a karrieremet azért, hogy szaros pelenkát mossak? :D

2023. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
9%
Senki nem tartott pisztolyt a fejedhez gondolom, hogy 18 éves korodra annyi tapasztalatot szerezzél a csúnya, gonosz szexmániás férfiakról, hogy úgy csinálj mint egy 30 éves több gyerekes elhagyott anya.
2023. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék gyereket, viszont nem fogok szülni, mert nincs hova, nincs mire, nincs miből. Nyomorba nem vállalok gyereket.
2023. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
69%

Van azért kivétel is. Én férfiként úgy vagyok, hogy felérem ésszel mekkora felelősség és anyagi és energia ráfordítás lenne egy gyereket JÓL felnevelni, és főleg a mai világban. Én ezt őszintén szólva szerintem már elengedtem. Túl is vagyunk népesedve, nem akarok a probléma része lenni.

És nem állítom hogy a korábbi nőmmel ezért szakítottunk volna, de pl ez sem egyezett nálunk, mert ő ha sokszor tagadta is utólag, de többször meg belengette korábban hogy azért pár éven belül akarna gyereket. Azt nem tudta hova, mire, kinek, csak hogy akar. Sőt, hogy akár egyedül is felneveli, úgy adta elő többször is.

De hogy tovább árnyaljam a példát, saját magamra főzök és takarítok a saját lakásomba. Ha nő van, tőle is csak a kölcsönösséget várom el mindig. Szóval nem mindenki ilyen, mint ami a példában szerepel. És a dolog pikantériája hogy nem is nézek ki rosszúl, ennek ellenére ezekkel az elveimmel is itt vagyok egymagamban. Mert teljesen más értékek fontosak a legtöbb nőnek. És sokszor akik után tepernek, náluk meg tényleg fontos lenne hogy valaki kiszolgálja őket, meg hogy a húdefontos egyedi és csodás génjeiket továbbörökítsék, csak tudnám minek. Na mindegy, ez ilyen játék :)

2023. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
11%
#20 Érdekes, én még egyetlen férfi ismerőstől sem hallottam, hogy ezt várja el otthon, vagy nem segítene be. Mondjuk gondolom mi nem vagyunk elég rosszfiúk vagy mi a szösz, aztán gondolom az kell. Az meg nyilván nem fog neked otthon elmosogatni.
2023. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

#4 Ne aggódj! Sokkal hasznosabb vagyok az átlag tartásdíjat fizetni nem akaró, lusta, munkakerülő Átlag Jóskánál. Az ilyen embernek nem nevezhető "férfiembernél" még a szomszédasszony törpe disznója is 100x hasznosabb.


#11 "18 évesen inkább azzal törődjél, hogy olyan állásod legyen amivel majd önállóan fenn tudod tartani magad. Ilyen hozzáállással örülj ha otthon megtűrnek. Undorító :D"


Ne magadból - vagy a saját családodból - indulj ki! Sajnálatos ha téged kidobnának otthonról amiért saját véleményed van, vagy te kidobnád otthonról a lányod amiért a SzEnT éS mEgSéRtHeTeTlEn fÉrFiAkRóL "merészel saját véleményt alkotni, de náluk ez nem így megy! Engem és a húgom az idők végezetéig szívesen látnak otthon és bármikor meghallgatnak, sőt apám támogatja a férfiakhoz való hozzáállásom! Ő volt, aki már kiskoromban felnyitotta szemem a férfitársaival kapcsolatban. Én is bedőltem volna a "hÁ dEEE lÉtEzNeK kIvÉtElEk‼️" szövegnek ha ő nem mutat megfelelő férfi mintát gyermekkoromban, ő miatta írtam oda a kérdésemben, hogy most nem a pár százaléknyi kivetelrők beszélek. A megfelelő szakmához csak annyit, hogy idén kezdtem az orvosi egyetemet állami támogatással.

Ja és a többi személyeskedő, támadó kommentelővel közlöm, hogy teljesen felesleges mindenféle feminista, rusnya, dagadt ku-rv@nak elhordani, mert egyik sértegetés sem igaz rám, csak magatokat minősítitek ezzel. Fölösleges jönni a "ki bántott" dumával, mert nem tudott bántani férfi sem, ugyanis nemhogy ismerkedni, de még köszönni sem köszönök jó szívvel a férfiaknak.

2023. okt. 16. 16:09
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Tehát férfigyűlölő vagy. Akkor csak bántott valaki.
2023. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
18%

"Fölösleges jönni a "ki bántott" dumával, mert nem tudott bántani férfi sem, ugyanis nemhogy ismerkedni, de még köszönni sem köszönök jó szívvel a férfiaknak."


Nagyon jól ismerem a drogokat, ezért nem is használtam soha semmilyet?

2023. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!