Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal fiatalabb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal fiatalabb férfival kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Esti iskolába járok nagyon vegyes korosztályú emberekkel.

Mindenkivel próbálok barátságos lenni de észre vettem, hogy az egyik srác folyton figyel és mindig beszélgetést próbál kezdeményezni velem. Aztán bejelölt az egyik közösségi oldalon, először csak iskolai dolgokról beszéltünk majd minden másról is. Elmondta tetszek neki és elvinne randizni de csak 18 éves én pedig 28.

Viszont nekem is nagyon bejön, túlságosan is...

De nem biztos jó ötlet vele bármit is tennem.

Kapcsolatot akar nagyon de még fiatal és nem tudom hosszabb távon működhetne e ez köztünk.

Annyira nagy a korkülönbség, hogy később ez gondot okozhat.

Vagy egy próbát megér? Vagyis egy randit?



2023. szept. 28. 20:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
11%
Én az szeretném ha boldog lennél mellette. A leírasod alapján össze illetek. Ne akarjátok másnak megfelelni csak egymásnak.
2023. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Randizni azt hiszem elfogok vele menni aztán meglátjuk, hogyan tovább.

Tényleg nagyon kedvelem ha nem lenne 18 nem gondolkoznék ennyit rajta mi legyen.

2023. okt. 7. 07:51
 33/33 anonim ***** válasza:
59%

25 vagyok, a srác 18.

Csak barátkoztunk régóta, eszembe se jutott, de mostanában elkezdett hozzám érni, és basszus..

Annyira elvagyunk, annyira szeretném, ha bárki mással lenne ennyire egy a humorunk vagy ennyire jó beszélgetni.. természetesen mi nem őrlődünk, semmi ilyesmi nincs kimondva..

De nem tudom mit tennék a helyedben.

Te se látod őt a saját korosztályával hogyan viselkedik. Én azzal nyugtatom magam, ha látnám milyen kis gyerekagyú még, ha a haverokkal van például, akkor rögtön ez a kevés vonzalmam is elmúlna.

Vagy ha lenne jelenleg elérhető távolságon belül velem egykorú rendes srác.


Viszont téged nem csak a kíváncsiság hajt, vagy az unalom, ez egyértelműen látszik.

Adj esélyt annak a randinak. Amég nem költözik el nem kell a homlokotokra írni, hogy egy pár vagytok, senkinek semmi köze hozzá.

Én drukkolok, hogy adjátok meg az esélyt magatoknak.

2023. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!