Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal fiatalabb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal fiatalabb férfival kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Esti iskolába járok nagyon vegyes korosztályú emberekkel.

Mindenkivel próbálok barátságos lenni de észre vettem, hogy az egyik srác folyton figyel és mindig beszélgetést próbál kezdeményezni velem. Aztán bejelölt az egyik közösségi oldalon, először csak iskolai dolgokról beszéltünk majd minden másról is. Elmondta tetszek neki és elvinne randizni de csak 18 éves én pedig 28.

Viszont nekem is nagyon bejön, túlságosan is...

De nem biztos jó ötlet vele bármit is tennem.

Kapcsolatot akar nagyon de még fiatal és nem tudom hosszabb távon működhetne e ez köztünk.

Annyira nagy a korkülönbség, hogy később ez gondot okozhat.

Vagy egy próbát megér? Vagyis egy randit?



2023. szept. 28. 20:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

9

Persze igaz mások a nézeteink ezért nem randiztam még vele, csak szex nekem nem működne. Bár vonz ezen a téren is de szexkapcsolat kizárt vagy alkalmi főleg, hogy egy ideig még egy osztályba fogunk járni.

2023. szept. 28. 21:49
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
Még el sem kezdtetek ismerkedni, de már azon parázol mi lesz évek múlva? Menjetek el pár randira, érezzétek jól magatokat és egymást, aztán majd alakul. Bőven ráérsz néhány hónap vagy fél év múlva számvetést készíteni, hogy hogyan tovább. Aztán lehet, hogy kiderül az első szexnél, hogy büdös a lába és kiábrándulsz belőle, na, mit lehet tudni. Lazábban kicsit. :D
2023. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

12

Nem években gondolkodom de mégis hosszú ideig fogjuk még látni egymást az iskola miatt.

A lába ha büdös meg mit bánom én, majd megmossa 😂

2023. szept. 28. 22:02
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

Én is randiztam már jóval fiatalabbal.

És volt fiatalabb barátom is. Ahogyan most is van.

De miért ne?

Gondolj már bele hogy egy veled egyidőssel, és egy idősebbel is mehet tönkre kapcsolat…. Én ebben gondolkodom. Mitől biztosabb egy idősebb? Csak annyi hogy a fiatalabbal jobb. Nem lankad le, nem kell 1 óráig nyüstölni hogy úgy mondjam. De olyan gonoszul tudnak ítélkezni az emberek hogy hihetetlen. Le se merem írni hogy most mekkora korkülönbség van köztem és a barátom között…. Pedig 2 éve vagyunk együtt.

2023. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Puding próbálja az evés. Mit veszíthetsz? Szerelem kell semmi más. Próbáld meg. 40f
2023. szept. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy megér elmenni vele egy randira, annak ez a lényege. Ott kellene kiderülnie, hogy mennyire érett gondolkodású, passzoltok-e stb.
2023. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

16

Nem "hivatalos" randink volt.

Sétáltunk beszélgettünk de rendes randira akar elvinni.

10 év sok és tudom, hogy a szülei sem néznék ezt jó szemmel.

2023. szept. 29. 08:31
 18/33 anonim ***** válasza:
Tul fiatal, meg gyerek fejben.
2023. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

18

Igen nagyon fiatal de nem tudom miért nagyon megkedveltem próbálom lebeszélni magam róla de nagyon szeretek vele beszélni, vele lenni. Sokszor visszafogom magam, hogy ne legyen több.

2023. szept. 29. 11:13
 20/33 anonim ***** válasza:
47%
Ne fogd vissza magad. És főleg ne arra gondolj, hogy a szülei mit szólnának. Független felnőttek vagytok, ugye?
2023. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!