Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal fiatalabb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal fiatalabb férfival kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Esti iskolába járok nagyon vegyes korosztályú emberekkel.

Mindenkivel próbálok barátságos lenni de észre vettem, hogy az egyik srác folyton figyel és mindig beszélgetést próbál kezdeményezni velem. Aztán bejelölt az egyik közösségi oldalon, először csak iskolai dolgokról beszéltünk majd minden másról is. Elmondta tetszek neki és elvinne randizni de csak 18 éves én pedig 28.

Viszont nekem is nagyon bejön, túlságosan is...

De nem biztos jó ötlet vele bármit is tennem.

Kapcsolatot akar nagyon de még fiatal és nem tudom hosszabb távon működhetne e ez köztünk.

Annyira nagy a korkülönbség, hogy később ez gondot okozhat.

Vagy egy próbát megér? Vagyis egy randit?



2023. szept. 28. 20:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
10%
Csapasd! Dugibugi
2023. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

1

Nem csak azon a téren vonzó számomra.

2023. szept. 28. 20:56
 3/33 anonim ***** válasza:
42%
Van melója? Hol/kivel lakik?
2023. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

3

Dolgozik igen, még a szüleivel de költözik albérletbe nemsokára. Kb 20 kilométerre lakunk egymástól.

2023. szept. 28. 21:15
 5/33 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem kellene.
2023. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

Én is voltam hasonló helyzetben

19 évesen kerültem egy munkahelyre, ahol kialakult egy közeli barátság egy 29 férfi, egy 30 éves nő, egy 22 éves srác és egy 25 éves lánnyal

Öszejöttem a 25 éves lánnyal, de végül kiütközött a korkülönbség, éretlen voltam még hozzá

2023. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

Ha tetszik mi a kérdés?

Ha pár boldog hét következik már azért megérte. Viszont lehet sírig tart majd.

Nem szabad kihagyni :D

2023. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nekem sohasem tetszett még fiatalabb férfi.

Neki sem akarok rosszat meg magamnak sem mert valószínű más dolgokra vágyunk de közben meg annyira vele akarok lenni.

Figyelmes, kedves, korához képest nagyon érett.

2023. szept. 28. 21:41
 9/33 anonim ***** válasza:
54%
27 vagyok, én szoktam 18-20 évesekkel szexelgetni, de kapcsolatot el nem tudnék képzelni velük. Egy 18 évesnek még naponta változik a világnézete, azt se tudja mit akar és ki ő egyáltalán.
2023. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg, ne legyen benned később "mi lett volna ha" hasonló gondolatok. De ha nem jön össze, mert átvág, vagy nem eléggé érett, akkor magadra vess! Én nem tenném magam vele, nagyon fiatal még.
2023. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!