Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, ha van olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, ha van olyan nő aki nem a pénzre megy? Hanem törődő, odaadó. Sokak szerint ez nem létezik? Miért kell minden nőt megbélyegezni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, de főleg itt, hogy minden nőt a pénz érdekli. Minden nő a külsőre megy, minden nő hazug és önző.


De miért baj, ha van olyan nő aki nem a másik pénzét szeretné, hanem egy társat?

Mindezt úgy, hogy őt nem érdeklik az anyagi dolgok. Önálló, önellátó.


Nem szeretne szülni, de szeret szexelni a párjával.

Nyitott, kedves, hűséges.



Sokak szerint ez nem létezik, ilyen nincs. Pedig amit fentebb is írtam, ez az általános dolog, hogy minden nőt egy kalap alá vesznek azok, akik teljesen sikertelenek az ismerkedésben. Miért?



(A kérdés általános, én nem ismerkedni szeretnék, boldog vagyok a párommal. Szimplán kíváncsi vagyok, miért alakult ki ez az egész.)



2023. aug. 16. 18:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

20# vagyok.


Mert a nők nem gondolják férfin, hogy 5 kg plusz már disznóság? Dehogynem. Látatlanban azt írják, hogy incel vagy, férfi vagy, szóval alkoholista, munkakerülő disznó vagy. XD

Millió olyan választ be tudnék linkelni. De olyat egyet se, ahova bárki azt írta volna (fogyatékoson kívül= trollon), hogy ciki lenne, ha pénzéhes nem vagy.



Egyáltalán mit kell felvenni?

Mit érdekel téged idegenek velemenenye? Az vagy? Úgy tűnik, hogy igen, másképp tojnál rá...

2023. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
31. Ezt most úgy írod, mintha nem tehetném fel a kérdést általánosságban. Nyilván, te ismersz.
2023. aug. 17. 09:54
 33/37 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik... Nem azt írtam, hogy az vagy!


Nem kellene figyelembe venni, ilyen egyszerű. Anonim oldalon vagy, akkor mit gondokodsz butaságon?


Amugy meg úgy lett volna értelme a kérdésnek, ha azt írtad volna, hogy miért ciki aranyásónak lenni...

2023. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Senki sem tartja gáztnak, ha a nő nem pénzéhes, maximum pontosan ők. XD
2023. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
33. Oké, lehet nem így kellett volna kiírni. Inkább a nettó elítélést nem értem. Ismeretség nélkül van egy kalap alá véve minden nő.. :/
2023. aug. 17. 10:53
 36/37 anonim ***** válasza:

De miért ne lenne, amikor jóformán majdnem minden tizedik nő pontosan a pénzre hajt? Nem kell milliókra gondolni, elég olyasmi, hogy szegényebb és gazdagabb pasassal jön össze mint ő (nem sokkal) és az mindent megadott neki, kikupálta és lelép gazdagabb pasassal.


A nők miért gondolják, akkor hogy az összes férfi (vagy a többség) szexre utazik? Nekik szabad?


Szerintem ez tok fair hozzáállás, mindkettő nem szív alaposan. Az egyik a pénzt nézi, a másik a külsőt. XD

2023. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
36. Igaz. A férfiaknak tényleg a külső a fontos, ezt aláírom.
2023. aug. 17. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!