Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, ha van olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, ha van olyan nő aki nem a pénzre megy? Hanem törődő, odaadó. Sokak szerint ez nem létezik? Miért kell minden nőt megbélyegezni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, de főleg itt, hogy minden nőt a pénz érdekli. Minden nő a külsőre megy, minden nő hazug és önző.


De miért baj, ha van olyan nő aki nem a másik pénzét szeretné, hanem egy társat?

Mindezt úgy, hogy őt nem érdeklik az anyagi dolgok. Önálló, önellátó.


Nem szeretne szülni, de szeret szexelni a párjával.

Nyitott, kedves, hűséges.



Sokak szerint ez nem létezik, ilyen nincs. Pedig amit fentebb is írtam, ez az általános dolog, hogy minden nőt egy kalap alá vesznek azok, akik teljesen sikertelenek az ismerkedésben. Miért?



(A kérdés általános, én nem ismerkedni szeretnék, boldog vagyok a párommal. Szimplán kíváncsi vagyok, miért alakult ki ez az egész.)



2023. aug. 16. 18:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

#10: Akik így tesznek, általában elég egyszerű, csőlátású emberek, akik ráadásul sokat is csalódtak. Szóval, nekik tényleg ilyennek tűnik a valóság.

De, sok hasonlót meglehet itt nézni. Pl. több olyan hozzászólást is láttam mostanában, hogy a férfiak csak dugni akarnak, nem tudnak szerelmesek lenni. És több ilyen válasz fel is volt pontozva. Szóval ezen az oldalon azért összeverődnek az ilyen emberek mindkét nemből.


Egyébként azt a kisebb közösséget nehéz megtalálni. Én ilyet keresnék, de nem igazán ismertem meg ilyen nőt mostanában. Lennének rám jelentkezők, de nem tudom őket komolyan venni, mert tudom, hogy mi miatt lennének. És tudom, hogy szexnél több nem lenne az egészből.

2023. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
54%
Mert itt a sikertelen balfaszok adjak a tanacsokat a tobbi sikertelen balfasznak. Igy szuletnek az ilyen javaslatok, hogy gyurd ki magad, keress tobb penzt, csak a meret szamit stb. Mindegyik eppen a sajat nyigjat visszhangozza. Amelyiknek nincs penze, az azt hiszi azert nem allnak vele le a nok, amelyik 120 kilosra van felhizlalva, az azt hiszi vele azert nem jonnek ossze, amelyik meg mereten aluli intimresszel van megaldva, az meg azert. A legtobb ember szegeny ebben az orszagban, tehat azt erzik a legtobben hatranynak. Csapodik melle az irigyseg is rendesen, tehat a sikeres, diplomas, jo fizetest kapo embereket megvetik, utaljak, lenezik ezek a prolik. Hala az egnek a zsakfalvakban elnek, szoval civilizalt helyen ezek nem tunnek fel a mindennapokban, de akkor is kussolnak, mert gyavak is.
2023. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszem magamra, se itt se az életben, mert nem vagyok olyan.


Elvégre "Ha nem az inged, ne vedd magadra" közmondás, vagy mi létezik.


Nekem semmi bajom a pénzéhes nőkkel, vagy a csak szexre hajtó férfiakkal, ő életük, nem befolyásolnak még egy kicsit sem. 🤷‍♀️

2023. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%
Linkelj már olyan kérdést v választ, ahol azt mondják, ez ciki. Csak egyet.
2023. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
30%
#12: Jajj... Azért ez így nevetséges. Egy sikeres ember is kifogja emelni a sportot, a pénzt és az öltözködést.
2023. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

#12:


Csak az incelekrol írsz, de nemcsak azok vannak itt, hanem normális(abb) férfiak! nők is, akik szintén ajánlottaák már a mozgást, mert egészséges és mert önbizalmamt ad. Az oktatás, a fejlődés, a jobb kinézet mióta rossz tanács?

2023. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, de általában az ilyen hölgyeknél akkkor meg más az, ami miatt nagyon is szelektál a férfifelhozatalban...
2023. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
65%

"sikeres, diplomas, jo fizetest kapo embereket megvetik, utaljak, lenezik ezek a prolik"


Mert ha sikeres, diplomás vagy, akkor nem lehetsz buta, vagy proli? ^^


Dehogynem, épp az, hogy akinek nincs diplomája, gyári munkás,csak érettségije van, vagy autószerelo, esetleg dohányboltban dolgozik, akkor már itt az oldalon semmit se ér.

Csakis buta lehet, csakis putris/proli lehet.

Még véletlenül se lehet az élet más területein okos, ügyes, életrevaló.


Miközben orvosok/mérnökök is irnak ki kérdéseket, hogy miért nem sikerül társat találniuk, mit jelent ha rád néz valaki többször stb.


Akkor most ők is a buták?


(Fordítva sokkal jobban előfordul, hogy ha nincs diploma, akkor már megy a kritizálás.)

2023. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Így van, mert lehet egy valag pénze, ha közben tunya és életképtlen, vagy ha társként nem szamíthatok rá.


Azután, hogy az illető megfog, ezek is fontos szempontok.

2023. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettő nem válogat, egyik se különb!


Csak egymásra fogják, hogy miért nem jön össze, miért nincs egyáltalán esélye.



Különbséget kell tenni az anyagias, az egekben az elvarasok, a kevésbé magas elvarasok és azok között, akiknek jóformán mindegy, mert az érzelem számít leginkább, hogy végre valaki figyelembe vette.


Sok fajta típusú nők vannak és hiába nem tetszik nagyon sok tényleg pénzközpontú, vagy nagyon válogatós, képes csak azért stoppolni, mert nem úgy történik ahogy ő szeretné.

Jóformán semmit sem tesz az ismerkedésbe/kapcsolatba, intő jelekkel foglalkozik, analizálja ezerrel, bebeszél magának dolgokat aztán már vége is.


Tényleg némelyik túlzásokba esik aztán csodálkoznak, hogy a férfiak szerint kontrollmániás, harpia és egyebek.


Van a nőknek is mit söpörgetni, nemcsak a férfiaknak.


A férfiak eléggé egyszerűek:


1)Jól nézz ki.

2)Jól nézz ki és passzolj hozzá.


Ennyi, de tényleg.

2023. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!