Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, ha van olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, ha van olyan nő aki nem a pénzre megy? Hanem törődő, odaadó. Sokak szerint ez nem létezik? Miért kell minden nőt megbélyegezni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, de főleg itt, hogy minden nőt a pénz érdekli. Minden nő a külsőre megy, minden nő hazug és önző.


De miért baj, ha van olyan nő aki nem a másik pénzét szeretné, hanem egy társat?

Mindezt úgy, hogy őt nem érdeklik az anyagi dolgok. Önálló, önellátó.


Nem szeretne szülni, de szeret szexelni a párjával.

Nyitott, kedves, hűséges.



Sokak szerint ez nem létezik, ilyen nincs. Pedig amit fentebb is írtam, ez az általános dolog, hogy minden nőt egy kalap alá vesznek azok, akik teljesen sikertelenek az ismerkedésben. Miért?



(A kérdés általános, én nem ismerkedni szeretnék, boldog vagyok a párommal. Szimplán kíváncsi vagyok, miért alakult ki ez az egész.)



2023. aug. 16. 18:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
48%
Modi vagy?
2023. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Kár, hogy nem akarsz ismerkedni, ugyanis pont olyan nőt keresek, amilyet leírtál.
2023. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

1. Nem, miért?


2. Örülök, remélem hogy rajtam kívül még akad ilyen nő. :)


Nem dicsekedni szerettem volna a kérdéssel, eléggé frusztrál a téma hogy miért alakul így..

2023. aug. 16. 18:53
 4/37 anonim ***** válasza:
70%

Pedig totál úgy tűnik, hogy azt várod, hogy ide olyanok kommenteljenek, akik magukra ismernek.



Mondjuk a vicc az, hogy a leírás nagyrésze illik rám.


Ha az anyagi javak leltározása ismerkedés során szempont lenne, nem mentem volna hozzá az exemhez sem.

2023. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
59%
Mert általában akit ilyen problémák izgatnak, az vagy 1) kuurva unalmas ember, 2) igazából nincs párja, de nem akarja, hogy meg legyen vádolva azzal, hogy akkor valamit tuti rosszul csinál, 3) nem akar privit, mert modi, és az egész kérdés direkt olyan, amire sok választ remél és pörög az oldal.
2023. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
59%
Miért ciki az... senki nem írta az oldalon, hogy ciki, provokálsz. Uncsi a pasid?
2023. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
39%

"Sokak szerint ez nem létezik, ilyen nincs."


Incike vagy?

2023. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
42%

Az általánosítás valóban nem szép dolog és tényleg vicces, amikor 1-1 sértett ember azt mondja, hogy a nők CSAK a pénzre vagy CSAK a külsőre mennek.

DE! Itt egy nagy de: A többség azért nem véletlenül mond ilyeneket. Ha tetszik, ha nem, a nők többsége ilyesmikre megy. Vannak persze kivételek, de kevés. Egyébként ettől még incel sem lesz az ember, mert szó szerint ugyanezt hallom néhány nőtől is. Gondolom, az itteni megsértődő nők őket is lazán leinceleznék.

2023. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

6. Nem provokáció a kérdés, csak ez az általánosítás zajlik itt.



7. Nem, de nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni..

2023. aug. 16. 19:29
 10/37 A kérdező kommentje:
8. De miért kell úgy tenni, mintha a másik kisebb közösség nem is létezne?
2023. aug. 16. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!