Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, ha van olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, ha van olyan nő aki nem a pénzre megy? Hanem törődő, odaadó. Sokak szerint ez nem létezik? Miért kell minden nőt megbélyegezni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, de főleg itt, hogy minden nőt a pénz érdekli. Minden nő a külsőre megy, minden nő hazug és önző.


De miért baj, ha van olyan nő aki nem a másik pénzét szeretné, hanem egy társat?

Mindezt úgy, hogy őt nem érdeklik az anyagi dolgok. Önálló, önellátó.


Nem szeretne szülni, de szeret szexelni a párjával.

Nyitott, kedves, hűséges.



Sokak szerint ez nem létezik, ilyen nincs. Pedig amit fentebb is írtam, ez az általános dolog, hogy minden nőt egy kalap alá vesznek azok, akik teljesen sikertelenek az ismerkedésben. Miért?



(A kérdés általános, én nem ismerkedni szeretnék, boldog vagyok a párommal. Szimplán kíváncsi vagyok, miért alakult ki ez az egész.)



2023. aug. 16. 18:49
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

20.


Na épp ez az



1. Az nem így működik


Jól nézz ki, de ki szerint? Ha van valakin +5 kg már sok férfi disznónak nevezi. Közben tisztában sincs vele milyen betegségei lehetnek egy nőnek, amikről még a nőgyógyász vagy az endokrinológus sem vesz tudomást. :/

2023. aug. 16. 22:27
 22/37 anonim ***** válasza:

" mintha a másik kisebb közösség nem is létezne?"


Kisebb? A nők nagy tömegének átlagos partnere van, ugyanis az átlagból van sok.


Másarészt egyeseknek már az is pénzre menés, gogy nem akarok magamnál jelentősen rosszabbul kereső párt.

És férfiak közül is sokan nézik a nő anyagi helyzetét, és sokan ki is használják őket, ezt nem csask a nők szokták. És azért nem feltünő, mert nem a randizási időszakban csinálják, hanem később.

2023. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

"A férfiak eléggé egyszerűek:"


És ez kibaaszott szomorú.

2023. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Ellentétes választ vársz egy azzal ellentétes válaszra.


Mintha azt várnád, hogy erre a kérdésre mindenki azt válaszolja amit amúgy eddig tagadott illetve az ellenkezőjét állítja.

2023. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Pontosan, mintha kiírnám, hogy "miért baj az, hogy hosszú hajam van, csinos vagyok, és imádom az anált?"
2023. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Csak példa volt, mielőtt rámír valami félkegyelmű.
2023. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

24. De várom, hogy ezt kifejtsd ha gondolod.



25. Ez cuki, de nem ez az átlag azért.

2023. aug. 16. 23:11
 28/37 anonim ***** válasza:
51%

De nem érted. Senki nem mondta, hogy baj van azzal, amivel állítod, hogy baj van, és nem is linkeltél semmit.


Olyan vagy, mint a cérnavékony lány, aki a tükör előtt sopánkodik, hogy milyen dagadt, és várja, hogy kórusban mondják neki, hogy 'dehogy vagy az'.

2023. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

28. Nem is kell linkelni, csak nézz meg pár kérdés alatt 5-10 választ. Szerintem egyértelmű.



A hasonlatod meg ízléstelen.

2023. aug. 16. 23:35
 30/37 anonim ***** válasza:
46%

Kérlek, ezekből egyet linkelj be. Egész nap itt vagyok, nem láttam ilyet, ahol azt állítják, amit írsz.


Tényleg csak egyet.

2023. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!