Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárkózzak fel, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárkózzak fel, ha még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A páromnak már volt 2 hosszú és 2 rövid kapcsolata. 2 hete vagyunk együtt, és nem egy szinten vagyunk. Úgy örülök, hogy végre viszonzott a szerelem, és én is megtalaltam a boldogságot.


Én még kézen fogva setalgatnék, amikor ő már orált akar. A csók is a második találkozón volt, amikor összejöttünk. Azt érzem, hogy neki nem ad annyit egy kézen fogós séta, mint nekem. És nyilván irreális elvárás, hogy ilyen korban ne lett volna senkivel, nem azt mondom, mert a baj velem volt, hogy csak most jött össze. Állandóan taperol, a szexről beszél, nyúlkál. En is vágyok a szexre, már nagyon régóta, csak partner híjján sose volt rá lehetőségem, de lassabban haladnék a kapcsolatban.


2023. júl. 12. 14:58
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Aki társkeresőre szorul, az hol jó állapotú?
2023. júl. 15. 14:17
 32/35 anonim ***** válasza:

Idióta :D


Te hol élsz? Én 2014ben töltöttem le először a Tindert és már akkor normális huszonévesekkel beszéltem, most meg egyre többen használják. Tinderről ismerem exemet és a vőlegényemet is. Imádom hogy emberek 2023ban le vannak ragadva ott, hogy társkeresőt csak nyomik használnak.


Remélem jól megerőszakol a palid aztán nemhogy társkeresőt nem fogsz használni de az életben nem lesz senkid :D

2023. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Lettél jelentve🖐️
2023. júl. 15. 18:09
 34/35 anonim ***** válasza:
A tarskeresonek bincs koze ahhoz h milyen szinten vagy, vagy milyenen nem. Csak egy hely ami megkonnyiti a dolgodat. Hiszen olyanok vannak fent (jo esetben) akik szinten kapcsolatot akarnak. Es mint az eletben barmilyen emberrel talalkozhatsz ott is. Normalissal es betegessel egyarant. Nem olyan rossz mint amilyennek gondolod, mert simán találhatsz 100x különben mint a mostani pasid. Akivel amugy nem futnal ossze soha az eletben de ott akar ossze is jöhet.
2023. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ostobasag. A felnott parkapcsolatok tobb, mint a fele mar neten talalkozik eloszor. At kene lepned a 21. szazadba, most mar az a nyomi, aki ezeket nem hasznalja.
2023. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!