Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárkózzak fel, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárkózzak fel, ha még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A páromnak már volt 2 hosszú és 2 rövid kapcsolata. 2 hete vagyunk együtt, és nem egy szinten vagyunk. Úgy örülök, hogy végre viszonzott a szerelem, és én is megtalaltam a boldogságot.


Én még kézen fogva setalgatnék, amikor ő már orált akar. A csók is a második találkozón volt, amikor összejöttünk. Azt érzem, hogy neki nem ad annyit egy kézen fogós séta, mint nekem. És nyilván irreális elvárás, hogy ilyen korban ne lett volna senkivel, nem azt mondom, mert a baj velem volt, hogy csak most jött össze. Állandóan taperol, a szexről beszél, nyúlkál. En is vágyok a szexre, már nagyon régóta, csak partner híjján sose volt rá lehetőségem, de lassabban haladnék a kapcsolatban.


2023. júl. 12. 14:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

20# nehez elhinni, pedig nagyon korrektnek tűnsz

Nyilvan nem tudjuk h nezel ki meg milyen a stilusos eloben,de az a kicsi ami belsodbol megmutattal teljesen okés

remelhetoleg boldogga tesz majd

Sok sikert hozza, aztan ne felejtsd el a tanácsainkat.

2023. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm😅

Arcommal vannak problémák, eléggé koravénnek tűnök olyan dolgok miatt is, amik csak plasztikával javíthatók sajnos (ráncos szemhéj, szemem alatt 3 szarkaláb, erős mimikai ráncok, eléggé rossz a genetikám. Alacsony is vagyok, szóval egy kiló is meglátszik rajtam, és nagyon sok ruha, cipő, ami tetszik nem vehetem meg, mert kicsibe nyomin néz ki, szóval sokáig tart nálam egy vásárlás, és jól meg kell nézzek, meg kell gondoljak mindent, hogy mit veszek meg.

2023. júl. 14. 21:02
 23/35 anonim ***** válasza:
Szomoru, de a pici lanyok cukik emiatt ne aggodj. Es igy h edzel, fogsz meg sokkal jobban is kinezni. Kicsiben ugyan ugy nez ki a legtobb dolog szoval ezen se feszulj be. Kicsit ugy jon le h tulsagosan is kritikus es szigoru vagy magaddal kapcsolatban. Szeresd es ertekeld magad kicsit jobban, es hidd el sokkal jobban fogos magad érezni a borodben.
2023. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, de ez sajnos nem így van. Hiába néz ki ugyanúgy, csak kicsiben, attól még nyomorékul fog kinézni kicsiben. Máshogy áll egy 170 centi magas lányon és máshogy egy 152 centisen. És máshogy fog állni egy 39-es női cipő meg egy 34-35-ös, amit a gyerekrészlegről hozok el.
2023. júl. 14. 23:42
 25/35 anonim ***** válasza:
En mar csak tudom, de szerintem meg a nagy cuccok neznek ki rosszabbul. 190vagyok meg 118kg,es mindent ruhat ugy kell vadaszni h passzoljon barmi is... Kicsi meg minden mennyisegben van es olcsobb is.
2023. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

A legnagyobb jóindulattal a női cipők 36-tól kezdődnek.

Kicsibe meg nem jó minden. Főleg a nadrágok.

2023. júl. 15. 00:51
 27/35 anonim ***** válasza:

Nem túlzol egy kicsit? :D Én is hajlamos vagyok rosszabb napjaimon azon keseregni, hogy nem kellek senkinek, senki nem kezdeményez... Aztán rájövök, hogy párkapcsolatban vagyok és korábban is voltam többször is :D Ezen az oldalon hajlamosak az incelek azt terjeszteni, hogy egy szép lányt minden nap húszan szólítanak le az utcán, de ez nem igaz, nem ez az átlag. Társkeresőn ha használod szingliként akkor biztos sokan írnak, a mindennapokban meg nehéz új potenciális jelölteket találni. Nincs semmi baj veled és az elvárásaiddal :)


Vagy leküzdöd azt, ami gátol téged és elveszted a szüzességed a barátoddal 1-2 héten belül, vagy szakíts és keress mást. Viszont ezzel tényleg hátrányban indulsz sajnos, de nem kell belemenned, ha nem akarsz.

2023. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőzök. Oda még nem süllyedtem le, nem is szeretnék. Az, hogyha a társkeresőn sokan írnak, az nem egyenlő azzal, hogy értékes, szép, csinos vagyok. Ott nem éppen a legjobb állapotú emberek vannak.
2023. júl. 15. 10:37
 29/35 anonim ***** válasza:
Egyre jobban erdekel h nezel ki, esetleg van publikus online keped amit meglehet nezni? Persze nem ide kilinkelve.
2023. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

De, jó állapotú emberek vannak. Nem tudom miért él még benned az a tévhit, hogy ott csak elvált 50 éves perverzek vannak vagy szexre hajtó tinik. Látszik hogy nem próbáltad.


Oké, akkor maradj az idióta paliddal, aztán bánd meg, hogy akaratod ellenére megdugott.

2023. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!