Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárkózzak fel, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárkózzak fel, ha még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A páromnak már volt 2 hosszú és 2 rövid kapcsolata. 2 hete vagyunk együtt, és nem egy szinten vagyunk. Úgy örülök, hogy végre viszonzott a szerelem, és én is megtalaltam a boldogságot.


Én még kézen fogva setalgatnék, amikor ő már orált akar. A csók is a második találkozón volt, amikor összejöttünk. Azt érzem, hogy neki nem ad annyit egy kézen fogós séta, mint nekem. És nyilván irreális elvárás, hogy ilyen korban ne lett volna senkivel, nem azt mondom, mert a baj velem volt, hogy csak most jött össze. Állandóan taperol, a szexről beszél, nyúlkál. En is vágyok a szexre, már nagyon régóta, csak partner híjján sose volt rá lehetőségem, de lassabban haladnék a kapcsolatban.


2023. júl. 12. 14:58
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Alapból magasak az elvárásaim, most ha még fejlebb teszem, akkor ki fogja átugorni? Senki.
2023. júl. 14. 14:21
 12/35 anonim ***** válasza:
Pontosan mit vársz el egy férfitól?
2023. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Lesujto velemenyed lehet a ferfiaktol, ha nalad a magas lecet ilyenek viszik at. Talan egy masik helyre kene koltoznod, mert ez meg suttyofalvan sem szamitana jo partinak.
2023. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Uhhh bogaram, szerintem ezt neked bemeseltek h magasak az elvarasaid es add lejebb.(egy nagyon oreg csel) Mik azok a magas elvarasok ha megszabad kérdezni?
2023. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem bemesélték, tapasztalat. Nekem kell mindenkire ráírjak, nekem kell kezdeményezzek, mert én se vagyok túl jó parti. Ha feljebb rakom mi marad? Egy rakás pasi, aki még az időt sem tőlem kérdezné meg. Könnyű fentebb emelni a lécet, hogyha hemzsegnek valaki körül a pasik. Nálam nem.
2023. júl. 14. 15:37
 16/35 anonim ***** válasza:
15# de ez amit írsz nem azt jelenti magas a lec nalad. Átlagos elvarasaid vannak, mert te is átlagos vagy de atlag alattiakkat is atengeded elkeseredettsegedben. Ez inkább a korulotted lévő pasik teljes passzivitasa erdektelensege, de ettol ne add le egy szint ala mart azzal csak magadat veszed semmibe. A magas a lec az az lenne h elvarnad masiktol h gazdag legyeb nagy farku milliomos vallalkozo es sajat nagy haz, tobb tiz millios luxus kocsi stb stb. Na de mind1 te tudod, csak aztan ugy eld az eleted h ne band meg, es ne legy olyannal akivel nem akarsz csak azert h legyen valakid mert annal meg egyedul lenni is jobb.
2023. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Akkor se leszel kisegitve vele, ez ugyanugy kreten mint a tobbi, csak mashogy. Ha limitaltak az eselyeid, akkor nem a lecet kell leereszteni, hanem a sajat szintedet kell felemelni. A kulso is nagyban valtoztathato, de a belsot is fejleszteni kell. Ha meglakuvasba menekulsz, hogy neked ennyi jut es kesz, akkor orokre ezen a szinten maradsz. Dolgozz meg magadon, nem hajt a tatar.
2023. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Felemeltem. Edzés, egészséges életmód, fodrász, új frizura, gyantázás, smink, új stílus, Önfejlesztés, érdeklődési kör kiterjesztése, ismerkedési körök megragadása, új közösségek.

Ez van, amit leírtam.

2023. júl. 14. 17:15
 19/35 anonim ***** válasza:
Na ezek tök jó dolgok. Nagyon helyes h ennyi mindent teszel magadért. Ennyi utan tenyleg sokkal tobb es jobb pasi fele nyillik meg az ajto. Kivancsiva tettél h mostanival vajon mennyire vagytok osszeillok vagy milyen szinten vagytok egymashoz képest. O milyen? Tesz ennyit magaert? Vagy nincs szuksege ra? Vagy h kepzeljuk el?
2023. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Nálam nem nyílnak ajtók, semmilyen szinten. Mindenhol nekem kell kopogtatni.


Nem, nem tesz ennyit magáért, de nem is kell, van egy humora, egy dumája. Külsőre átlagos, van egy kis pocakja. Stílusa elég érdekes, de vannak jó cuccai, a cipője elég drága. Villanyszerelőként dolgozik.

2023. júl. 14. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!