Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy srác egy társkeresőről akivel kétszer találkoztam. Egész jókat lehet vele beszélgetni. Nem tudom hogy mit csináljak. Akarjam vagy ne akarjam? Tanácstalan vagyok és nem tudom hogyan tovább. Mert ugye én már két hónapja albérletben lakom és elkezdtem önálló életemet. De a srác még az anyukájával lakik és még nem nagyon volt hosszútávú kapcsolata. Nekem meg most nemrég pár hónapja lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak. És így most olyan bizonytalan vagyok és nem tudom hogy mi legyen. És még az a helyzet hogy én 12 órában dolgozok össze-vissza ahogy be vagyok osztva hétköznap hétvége éjszaka ünnepnap stb ő meg ugye normál munkarendben hétfőtől péntekig 8 órában. Szóval nem tudom hogy hogyan tovább és hogy mit csináljak vele kapcsolatban.

2023. júl. 9. 23:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

El tudod azt képzelni, hogy amikor hazaérsz akkor ő vár rád otthon vagy ha végez akkor hozzád megy haza ?


Ha erre igen a válaszod akkor folytasd vele és ha működik akkor beszéljétek meg,hogy mikor lenne a legjobb összeköltözni.


Az olyan dolgok, mint a ki hogyan és mikor dolgozik nem lényegesek mert ezek egy pillanat alatt változhatnak.

2023. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

És azt hogy én már Albérletben lakom Ő meg még anyukájával? Úgy hogy a srác kb két évvel idősebb nálam.

Mert az előző exemmel is úgy jártam hogy igaz hogy én is anyámnál laktam meg ő is de én nem anyámtól függtem nem az ő véleménye szerint cselekedtem. Viszont a srác az nagyon függött az anyukájától és kb félig meddig az anyukája miatt szakított velem.

2023. júl. 10. 00:06
 3/29 anonim ***** válasza:
43%

Nem ismerem az anyagi helyzeteteket. Az is lehet, hogy nem tudná egyedül fenttartani az albérletet.

Ez nagyon tőled függ most. Ha azt érzed, hogy hosszútávon is el tudnád őt képzelni magad mellett akkor adj esélyt a kapcsolatnak. Ha pedig lehetőség van rá akkor költözzetek össze minél hamarabb.

Azt a pénzt meg amit most megspórol azzal, hogy otthon lakik biztos vagyok benne, hogy a közös programokba is be tudja forgatni.

2023. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem te jóval előrébb vagy a srácnál és ez nem fog működni.
2023. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igazából kb Csak annyival vagyok előrébb mint a srác hogy én két hónapja albérletben lakom egyedül Ő meg az anyukájánál lakik még.

(Bár Bevallom nem szívesen költöztem el egyedül hiszen egyedül csak egy nem túl jó állapotú kecóra volt pénzem csak a muszáj nagy úr volt)

2023. júl. 10. 00:28
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
De mégis előrébb vagy és ki tudja anyukája mit szólna ha el akarna költözni a kis fiacskája. Meg egyáltalán el akarna-e :P
2023. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A srác azt mondta hogy az anyukája nem szól úgy bele a dolgaiba
2023. júl. 10. 00:35
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

De amúgy érted hogy ez mennyire gáz? Ilyet mondani hogy "anyukámamúgy nem szól bele a dolgaimba :)"

Hány évesek vagytok?

2023. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy érzem a #6 minden áron le akar beszélni egy kapcsolatról. Én továbbra is azt javaslom, hogy ha tetszik neked és megvan a közös hang akkor hajrá.

Ne az tartson vissza, hogy otthon lakik. Mindenki így kezdte elköltözés előtt.

Az is benne van, hogy közösen találnátok egy nagyobb , kényelmesebb lakást is.

2023. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Csak aztán meg nem akarok úgy járni hogy folyamat az anyjához ugrál és én meg kb egyedül maradok a lakásban. Mert amúgy 10/7 a külseje de lehet vele normálisan beszélgetni a hátrány viszont tényleg az hogy még az anyukájánál lakik és egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak olyan bizonytalan vagyok és úgy érzem nem tudom meghozni ezt a döntést hogy hogyan tovább.
2023. júl. 10. 00:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!