Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval, volt egy fiú akivel még ősszel ismerkedtem meg, megvolt köztünk a kémia, de ő akkor még kapcsolatban volt. Végül szakított, és akkor elkezdtek köztünk dolgok történni. Én mindig próbáltam tisztán kommunikálni és többször megegyeztünk dolgokban, de aztán sose úgy lett. Egy idő után elkezdett kihasználni, és manipulálni. Amikor kezdett sok lenni elvágtam vele a dolgokat, viszont rá egy hónapra összefutottunk. Beszélgettünk én elmondtam neki, hogy szeretem, mivel este volt és az eső is szakadt így mondta, hogy menjek át. Mondtam, hogy rendben de nem lesz semmi. Ennek ellenére persze, hogy bepróbálkozott, én annyit mondtam rá, hogy tudja, hogy nem tudok nemet mondani, és kár, hogy ezzel visszaél. Nem kifejezetten érdekelte a dolog. Reggel hazavitt, mondta, hogy majd beszélünk, de utána nem kerestük egymást. Kb két hete viszont, megkeresett, és bocsánatot kért mindenért, meg hogy bánja stb. Én csak azt reagáltam rá, hogy van mit bánni, meg fájt amit velem csinált, viszont ennyiben hagytam. A probléma az, hogy randizgattam más emberekkel, de végig rajta járt a fejem, és tudom, hogy nem érdemli, de most is szeretem még. Szerintetek, így, hogy bocsánatot kért, lenne értelme megpróbálni? Vagy várjam ki míg tényleg kihal belőlem minden érzés felé, és kerüljem?

A válaszokat előre is köszönöm!


2022. márc. 15. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, megint megdug aztán ennyi.
2022. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fog változni. Egyszer kihasznált, és ezután is max kihasználna.

Ha nem tudsz nemet mondani, azért te is hibás vagy, nem csak ő. Eleve elég fura ez az egész. Persze csak akkor, ha már elmúltál 14 éves. Ha nem, akkor csak ő a hibás, akkor sem lehet szex, ha igent mondasz.


Felejtsd el őt. Egy ideig meg ne keress társat, előbb ezt kell feldolgozni.

2022. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!