Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárkózzak fel, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárkózzak fel, ha még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A páromnak már volt 2 hosszú és 2 rövid kapcsolata. 2 hete vagyunk együtt, és nem egy szinten vagyunk. Úgy örülök, hogy végre viszonzott a szerelem, és én is megtalaltam a boldogságot.


Én még kézen fogva setalgatnék, amikor ő már orált akar. A csók is a második találkozón volt, amikor összejöttünk. Azt érzem, hogy neki nem ad annyit egy kézen fogós séta, mint nekem. És nyilván irreális elvárás, hogy ilyen korban ne lett volna senkivel, nem azt mondom, mert a baj velem volt, hogy csak most jött össze. Állandóan taperol, a szexről beszél, nyúlkál. En is vágyok a szexre, már nagyon régóta, csak partner híjján sose volt rá lehetőségem, de lassabban haladnék a kapcsolatban.


2023. júl. 12. 14:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez idő kell, de fontos h a sajat tempodban ahogy neked kenyelmes ugy haladj. Mondd meg neki h ez neked tulgyors hiszen o neked az elso. Ha normalis megerti es var, visszavesz a tempobol. Ha meg nem akkor csak szexet akar... Szoval ne hagyd magad belekenyszeriteni semmibe amit meg nek szeretnel. Es azt senki ne mondja h valaki nem tudjon varni picit a szexel mert mint ferfi irom h igen is lehet, es nem dol ossze a világ se... Es fontosabb az h kialakuljon a megfelelo kapocs bizalom egy par kozott plane ott ahol az egyik meg csak kezdo. Es ha ez meg van ugy is lesz annyi amennyi csak a csovon kifer majd.
2023. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Huzd meg a hataraid. Ha nem tiszteli a te kereteid, amiket megszabsz, akkor egy kretennel van dolgod, aki ugy csinal, mintha szeretne. Ne dolj be neki, a leirasbol nekem nem egy alompasi jon le. Mi az, hogy oralt akar? Es ha te nem akarsz, akkor mi lesz? Kapsz egy hetet, hogy te is akard? Az ennyire szexcentrikus ferfiak szoktak a legrosszabb partik lenni.
2023. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert ez nem valamiféle veerseny...

A probléma pedig nem is a párkapcsolati tapasztalat hiányából fakad, hanem az eltérő igényekből. Tudod, én 30+ vagyok, jópár kapcsolattal a hátam mögött, de amikor a barátnőmet átölelhetem, már az is egy fantasztikus érzés. Persze, már van szex is, és ebben is gyakorlatilag azonosak az elképzeléseink, de a lényeg az, hogy hasonló célokkal, értékrenddel, és hozzáállással rendelkezzünk. Nem életkor kérdése az, hogy egy meghitt séta kézenfogva is tud-e kellemes lenni. Nálatok ez az összhang nincs meg. És egyébként azt is megkérdőjelezem, hogy nem csak a szexre hajt. Te pedig mivel első kapcsolatod, tudat alatt talán "bizonyítani", "pótolni" is akarsz, és inkább engeded neki, hogy elnyomja a te érzéseidet, és vágyaidat, csak azért, hogy neki eleget tegyél. Ez egyébként nagy hiba. Ne haragudj, de 2 hét után már taperol, meg sz*patni akar, tegyük hozzá, hogy úgy, hogy te még baromira nem, ebből nyilvánvalóan látszik, hogy nem ő a megfelelő partner. Csak te meg - ne legyen igazam - inkább majd beadod a derekad, elvből, mert hát most a mániád az, hogy "le vagy maradva". Aztán majd utána fogsz siránkozni azon, hogy nem a megfelelő embernek adtad oda magad.

Tudod, semmit nem veszítesz azzal, ha nem rohansz bele az első adódó kapcsolatba.

2023. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Lehet nem valasztottal jol, legy ovatos mert nagyon olyannak tunik aki csak lyukra jatszik es azt minel hamarabb akarja. Aztan ha megkapja dobbant. Az meg elso elmenynek eleg pusztito lenne, plane h nem olyannak tunsz aki ezt konnyen v hamar kiheverne ha megesne. Sajat tempodban, fixen beszeld meg vele h lassan szeretned h haladjatok előre. Ha nagyon ellenkezik es siettet szenved, jobb lenne szakitani mert ennek amugy se lenne jo vége.
2023. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ő azt mondja erre, hogy vár a szexszel, de nem gondolja, hogy ugy kellene együtt élnünk mint 2 testvér, és hogy férfiből van, persze hogy fogdos, az lenne a baj, hogyha nem.
2023. júl. 12. 18:15
 6/35 anonim ***** válasza:
Nem is eltek úgy mint a testverek, de tudjuk mi a szitu veled es vele is. O mar reg tul van a dolgokon es mar akarna mindent, de neked kell a lassu tempo es az idő amit jonak latsz. Simogathat meg minden de mint tapasztaltabb tudhatna es olvashatna a jeleket h neked mi az ami meg megy es mi nem. De nyilvan ha csak simán aladnyul vagy random belenyul a bugyidba azert az nagyon nem franko ebben a fazisban.
2023. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

A tapizás nem feltétlenül rossz, fenék simogatás szerintem még bele fér. Naponta 1x 2x kb úgy, hogy ilyen kis játékos flört.

Viszont ha úgy csinálja mint egy suhanc segéd munkás állandóan az már durva szerintem.

2023. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen jártam egy 22 évessel egy rövid ideig, nekem addigra már 4 kapcsolatom volt, ő egyetlen egyszer csókolózott előttem. Én vártam volna rá, de azért nem olyan hosszú ideig. Az oké, ha valaki szűz még, de azért más, ha 16 évesen vagy az és várni szeretnél, mintha 20 fölött, amikor már te is későinek érzed ezt és várnod kéne, hogy végre szexelhess. 3 hétig voltunk együtt, az utolsó napokban eljutottunk kézzel kielégítésig, én javasoltam, hogy ha izgul meg nem akarja még, akkor legyen csak ennyi. Na hát nem véletlenül volt szűz a drága, rossz neveltetés, anyuci elhitette vele, hogy bűnös dolog házasság előtt bármit is csinálni, előadta neki, hogy mekkora ri.banc vagyok, mert szóba mertem hozni az együtt alvást, és szakított velem a srác. A lényeg, hogy egy ideig vártam volna, de nem hónapokig, mivel felnőtt vagyok/voltam, úgyhogy rájöttem, nekem nem való szűz srác.


De az is igaz, hogyha erőlteti, amit te nem akarsz, fogdos, amire te még nem állsz készen, akkor nem tisztel. Lehet neki is olyan lány kéne inkább, aki tapasztalt, akkor ne húzzátok egymás idejét. 16 évesen volt először kapcsolatom, a fiú is szűz volt, de idősebb, már nagyon el akarta veszteni, úgyhogy erőszakoskodott, eleinte csak hogy vegyem le a melltartómat, aztán hogy verjem ki, majd legyen orál, végül szex, én naiv tiniként belementem lassacskán, pedig korainak tartottam, csak azt hittem, akkor kidob. Te ne kövesd el ezt a hibát.

2023. júl. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Jártam a cipődben!

Ehhez két fél kell igazodjatok egymáshoz. Nagyon fontos, hogy elmondd, hogy neked mi hogy lenne jó, miket érzel mire vágysz mitől tartasz. Ha tényleg ő a nagy szerelem, figyelni fog rád

2023. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nem figyel rad, ignoralja a keresedet, teljesen mast mond (persze, varok), mint amit csinal (fogdos, nyomul). Eloszor is mondd meg neki, hogy ez nem palya. Mivel te vagy a lassab, ezert vagy ugy haladtok, ahogy te szeretned es alkalmazkodik hozzad, vagy menjen a fenebe. Gyorsan kiderulne, hogy a kanos kisgyerek, nem, nem akar varni, hanem az ellenkezesed mihamarabbi megtoresen dolgozik. Nem azert, mert szeret. Szerintem jobb lenne, ha ennyi idosen mar jobb emberismero lennel, ezt az atlatszo hatso szandekot mar tinikent is sokan felismerik. Akarmit is csinalsz, ha felkinalod magad, akkor se lesz meg a kivant eredmeny, ugy be fogsz feszulni. Szerintem hozzad nem ilyen srac passzol. Tedd kicsit magasabbra a lecet, olyat keress, aki tud uralkodni onmagan, es nem az osztonei hajtjak. Az a szar duma, hogy ferfibol van, az kb a gatlastalansag szinonimja ebben a helyzetben. Kanos vagyok, ne pofazz es tedd szet, ezt uzeni vele.
2023. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!