Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztessem a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelmeztessem a srácot?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmről lenne szó. A kapcsolatunk alatt kijött nála egy súlyos betegség, ami jelentősen befolyásolja az életét. A szakításunk azért történt, mert nem értette meg, hogy a betegség teljesen átalakítja a jövőképét, hiába érzi magát pillanatnyilag jól, örökké hatással van rá. Pl. lehetőleg semmilyen súlyosabb fertőzést nem szabad elkapnia, a gyerekvállalás kockázatos, a meleg is árthat neki. Ő ezzel nem foglalkozik, hajtja magát eszetlenül sporttal, utazgat forró helyekre, stb. Szakításkor undorítóan bánt velem.

Megtudtam, hogy új kapcsolata lett, és azt is megtudtam, hogy a pasinak nem mondja el a betegséget, és nem is nagyon szándékozik a jövőben sem megtenni. "Majd ha kifejezetten ez kerül szóba csak úgy magától" - Ezt mondta.

Erkölcsileg úgy érzem helyesnek, ha tudja a srác, mert szerintem joga van tudni, és ezt is számításba venni, amikor dönt, hogy szeretne-e vele közös jövőt, meg, hogy a saját esze szerint ítélje meg az életstílusát. Én iszonyúan úgy érezném a helyében, hogy időt pocsékoltam, át lettem verve... Szóval nem bosszú lenne, hanem empátia.



2023. júl. 9. 20:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
20#-as meg betört valami ajtó üveget is mikor a csaj először rosszul lett, az nem ő? Elesett a csaj, mert már kezdett lebénulni, ez meg azt hitte, hogy szimulál, fellökte és betörte az ajtó üveget a csaj felett. Nem arra gondolsz?
2023. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Uhh de arra a kérdésre is emlékszem, csak már nem tudom követni, hogy az is ehhez a jó madárhoz tartozik, de lehet.

Az viszont megvan, hogy külön kérdést írt ki arról, hogy miért csak a nők dönthetnek egyedül arról megtartják-e a terhességet, előre látható betegsége esetén úgy lenne a helyes, ha az orvos nem csak javaslatot tenne az abortuszra meg ilyenek. És akkor ott is megemlítette a barátnőjét, hogy hát ott van példának okáért az ő nője, aki hirtelen lebetegedett stb és ugyan azóta már meggyógyult, de mégis gyereket akar és milyen felelőtlen, mert bármikor újra visszaeshet és hogy képzeli, hogy ő gyereket tervez így és blablabla.. Beteg barom, kár h most így hirtelen nem találom ezeket, jól szemléltetné ennek az elmebajosnak a lelki világát.

2023. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Áhh megvan:

1. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


És a barátnő kérdése, ahol linkelve lettek a fenti kérdések és ami miatt úgy döntött kirakja ezt a szarházit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
85%
Atyaég, ez nagyon beteg. De véletlenül se bosszúról van szó. Puszta felebaráti szeretetből szólna a másik srácnak, hogyne..
2023. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
82%

#18


Nekem is az a beteg állat jutott az eszembe, csak lusta voltam visszakeresni a kérdéseit. De jó, hogy te nem voltál az. :)


#14

2023. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!