Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztessem a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelmeztessem a srácot?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmről lenne szó. A kapcsolatunk alatt kijött nála egy súlyos betegség, ami jelentősen befolyásolja az életét. A szakításunk azért történt, mert nem értette meg, hogy a betegség teljesen átalakítja a jövőképét, hiába érzi magát pillanatnyilag jól, örökké hatással van rá. Pl. lehetőleg semmilyen súlyosabb fertőzést nem szabad elkapnia, a gyerekvállalás kockázatos, a meleg is árthat neki. Ő ezzel nem foglalkozik, hajtja magát eszetlenül sporttal, utazgat forró helyekre, stb. Szakításkor undorítóan bánt velem.

Megtudtam, hogy új kapcsolata lett, és azt is megtudtam, hogy a pasinak nem mondja el a betegséget, és nem is nagyon szándékozik a jövőben sem megtenni. "Majd ha kifejezetten ez kerül szóba csak úgy magától" - Ezt mondta.

Erkölcsileg úgy érzem helyesnek, ha tudja a srác, mert szerintem joga van tudni, és ezt is számításba venni, amikor dönt, hogy szeretne-e vele közös jövőt, meg, hogy a saját esze szerint ítélje meg az életstílusát. Én iszonyúan úgy érezném a helyében, hogy időt pocsékoltam, át lettem verve... Szóval nem bosszú lenne, hanem empátia.



2023. júl. 9. 20:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Semmi közöd hozzá!

Majd ő elmondja, amikor komolyabbra fordul a dolog köztük, még csak most jöttek össze, nem bízik még benne annyira, hogy elmondja, azt sem tudja, hogy komoly kapcsolat lesz-e belőle, miért nem adsz időt neki, hogy ő infózzon a SAJÁT állapotáról? SEMMI JOGOD NINCS ahhoz, hogy az ő magánéletébe beleavatkozz! Még akkor se lenne, hogyha a csaj/pasi testvére lennél, majd ő elmondja ha jónak látja, qssolj, te törődj a saját életeddel!


Szívesen. (:

2023. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A saját életeddel foglalkozz. Gyűlöletes, amikor a másiknak akartok leresztbetenni.

Nem bosszú lenne....nem a framcokat.

2023. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Most már nincs közöd az exed az életéhez, ahhoz a srác életéhez és döntéseihez pedig pláne nincsen, így az lenne a legjobb, ha nem szólnál bele a dolgaikba.
2023. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

S ugyan még meddig akarod az életét követni, beleszólni a kapcsolataiba, a jövőjébe?

Marhára nem tiszted és feladatod, éld a sajátodat (most már nélküle)!

2023. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartom jó ötletnek. Ez az ő betegsége /sajnos/. Semmi közöd hozzá. Etikátlan.
2023. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Mi a sz.r közöd van hozzá?


Te nem a srácnak akarsz jót, csupán féltékeny vagy, és keresztbe akarsz tenni az exednek.


Azt hiszed, nem jön át a mögöttes szándék? :')


Ha meglépnéd, az ex helyében nem hagynám ezt annyiban 😀


Az ő élete, innentől kezdve semmi jogod nincs beleszólni, kivel és mit csinál.☺️☺️☺️

2023. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én csak szeretném fordított esetben, ha nekem szólnának, egyszerűen nem tisztességes, amit csinál...
2023. júl. 9. 21:10
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Azt hiszed, hogy most akkor otthagyná a csávó? Ha szereti nem fogja hanem neked vág le egy nyaklevest. Csak szólok. 🤣
2023. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát, ha így is vele akar lenni, az az ő dolga, de szerintem joga lenne tudni. És az exem megmondta, hogy nem szándékozik elmondani, csak ha teljesen konkrétan szóba kerül. Ami lehet hogy soha nem lesz.
2023. júl. 9. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Az új pasinak is egyértelmű lenne, hogy ilyen szánalmas módon akarod megakadályozni, hogy az exed boldog legyen.

Nem érzed ezt undorítónak? Mintha egy átok lennél a nő életében, amitől szabadulni se tud. Komolyan te akarsz az a fickó lenni, aki pokollá teszi minden exe életét, és azt is megbánják, hogy találkoztak veled?

Szánalmas vagy.


Remélem, a többi nő időben megneszeli, hogy micsoda kígyó vagy, és örökre egyedül maradsz.

2023. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!