Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztessem az új barátnőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelmeztessem az új barátnőjét?

Figyelt kérdés

Exem egy szélhámos. Úgy manipulált a kezdetektől, szépen felépítve, hogy elhigyjem hogy szeret. Fűt-fát ígért, feleségül venne, szürreálisan hamar bemutatott, megyünk ide meg oda, úgy viselkedett velem mint egy királynővel, kivéve mikor mindez nekem gyanússá vált és számonkértem. Olyankor kegyetlenül ordított velem (tett durvábbat is de nem szeretném leírni) és úgy viselkedett mint egy pszichopata. Nem tűrtem sokáig. Én hallgattam a megérzéseimre, hogy itt valami nem stimmel, hiába vagyok szerelmes, szakítottunk, hamar kiszerettem.


De utánam rögtön egy másik lány a karjába borult. Ugyanez a történetet viszi végig vele is. Naív lányokat szed fel, akik fiatalabbak, lelkisérültek, másoknál nem is lenne sikere. Ugyanazt a forgatókönyvet viszi végbe, mivel rájöttem hogy más exével is ugyanez volt, csak a lány kihasználta sokáig.


Az ilyen emberektől féltek minden nőt, nem arról van szó, hogy még kötődnék hozzá,mert tett róla hogy hamar kiszeressek belőle. Csak morálisan az egész undorító.


Figyelmeztessem? 28N


2022. ápr. 1. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Ne fèltékenykedj, és hagyd békén az exed
2022. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges, csak féltékeny őrült exként fog elkönyvelni :D
2022. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ugyis te jonnel ki szarul, hiaba a jo lelked….
2022. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz kérdés. Ha meg tudod oldani hogy névtelenül üzenj neki, esetleg bizonyítékokkal akkor megér egy próbát.

Máskülönben szerintem is csak dilis exnek fog elkönyvelni.

2022. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Ne szólj semmit, csak te jöhetsz ki belőle rosszul.


Kolléganőmmel nagyon jóban voltam, végigasszisztálta a nárcisztikus kollégánkkal történt szakítás után az egész procedúrát, amin keresztül mentem. A telefonos zaklatásokat, a gázolási kísérleteket az irodaház utcájában, mindent. Ezek után összejött vele. Gondolhatod, mennyire hinne neked a csaj "bemondásra..."

2022. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom. Ha van esze, feltűnik neki, hiszen az ember nem tudja magát sokáig megjátszani. Ha nincs, lesz egy tanulólecke neki.
2022. ápr. 1. 14:00
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

#6 nehogymár ezek miatt a beszarik miatt hagyd, segíts szerencsétlen lánynak, emlékezz neked milyen nehéz volt!

Én is írtam már rá lányra kamu facebol hogy a palija hogyan beszél róla a munkahelyen, kedves volt a lány stb, nem engem hibáztatott, és végül ez miatt szakítottak is.

Olyan jól éreztem magam utána, hogy ezt megtettem.

2022. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem inkább éld az életed és ne az exeddel foglalkozz!


Egyszer egy exemnek a következő barátnője írt rám. Utánam nem sokkal jöttek össze és kb. egy évig éltek együtt. Miután szétmentek, elkezdett engem üzenetekkel bombázni a csaj, egyfolytában az exemet szapulta, hogy mekkora bunkó. Én már tudtam, hogy milyen és rég túlléptem rajta, neki friss volt a seb. Naponta legalább 15 üzenetet küldött egy héten át, aztán biztos megunta, hogy nem válaszolok. Inkább éreztem szánalmasnak a csaj részéről, mint hogy valamiféle szövetséget kössek vele, azt szerette volna, hogy utáljuk együtt, de akkor engem már totál hidegen hagyott az egész.

2022. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7/ Igen, emiatt dilemma. Morálisan nem tudom elviselni annak a gondolatát, hogy ilyen emberek forgatókönyvszerűen hálóznak be más embereket,

és mindig jön egy következő. Segíteni szeretnék, de közben azt is gondolom, hogy mindenki a saját életéért felelős, felnőtt emberek lévén. Minden embernél van egy riasztó ami megszólal akkor amikor kell.

2022. ápr. 1. 14:51
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem szolj neki

En orulnek a helyeben

2022. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!