Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztessem az új barátnőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelmeztessem az új barátnőjét?

Figyelt kérdés

Exem egy szélhámos. Úgy manipulált a kezdetektől, szépen felépítve, hogy elhigyjem hogy szeret. Fűt-fát ígért, feleségül venne, szürreálisan hamar bemutatott, megyünk ide meg oda, úgy viselkedett velem mint egy királynővel, kivéve mikor mindez nekem gyanússá vált és számonkértem. Olyankor kegyetlenül ordított velem (tett durvábbat is de nem szeretném leírni) és úgy viselkedett mint egy pszichopata. Nem tűrtem sokáig. Én hallgattam a megérzéseimre, hogy itt valami nem stimmel, hiába vagyok szerelmes, szakítottunk, hamar kiszerettem.


De utánam rögtön egy másik lány a karjába borult. Ugyanez a történetet viszi végig vele is. Naív lányokat szed fel, akik fiatalabbak, lelkisérültek, másoknál nem is lenne sikere. Ugyanazt a forgatókönyvet viszi végbe, mivel rájöttem hogy más exével is ugyanez volt, csak a lány kihasználta sokáig.


Az ilyen emberektől féltek minden nőt, nem arról van szó, hogy még kötődnék hozzá,mert tett róla hogy hamar kiszeressek belőle. Csak morálisan az egész undorító.


Figyelmeztessem? 28N


2022. ápr. 1. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretnék tudni róla, ha a párom fizikálisan bántotta az exét. A lelki már más tészta, annak mindig van egy másik oldala, és bizonyíték sincs rá.
2022. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Igazából tízből kb. egy ember hinne neked, szóval minden jó szándékod ellenére szerintem nem éri meg. Én már lefutottam ezeket a köröket. Semmit sem érsz el vele, csak ellenségeket szerzel...

Tudom, igazságtalan, de ez van.

Elég büntetés lesz majd a többi nőnek, ha szembesülnek a tróger exed valódi énjével. Ez nem a te dolgod, hanem a Sorsé. A karma teszi a dolgát.

2022. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

Hasonló dilemmában voltam nemrég, velem is pontosan ez történt, de nem kerestem fel a lányt ezzel, mert úgyse hinné el én meg nem akartam már hallani erről a szemétládáról, mert tuti felkeresett volna, hogy mit is képzelek? :D Szerintem hagyd, majd rájön a csaj, ha nem hülye.

Az én sztorimban még a csokor is ugyanolyan volt a lánynak, mint amit tőle kaptam, sőt ugyanoda vitte el randizni, ahova engem. Undorító.

2022. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, ezt én is megéltem, sőt szakításunk előtt velem azokat a helyeket járta be amit az előző exével, szakításunk után meg az újjal azokat, ahova mi jártunk/terveztünk menni. Az egész mögött az van, hogy,a másikat bántsa, az aktuális partner ezt lehet nem is érzékeli. Egyszerűen szánalomra se méltó.
2022. ápr. 1. 21:36
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Akkor meg gondolkodj józanul, kérlek! Ez a saját érdeked, magadat véded vele, azt kell megértened. A felejtésbe, önmagadba érdemes energiát fektetni, nem egy ilyen hulladékba. Kár belefolyni...

Minden lepontozás ellenére is így gondolom!

2022. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

Én nem folynék vele, több okból sem:


1. Friss szerelmesek. Szerintem nem hinne neked a leányzó, mert elvakítja egyelőre a rózsaszín köd.


2. Bármennyire is csúnyán hangzik, ez neki egy lecke. Más kárából sosem lehet olyan sokat tanulni, mint a sajátodból.


3. Ha az exed megtudja, hogy szóltál a nőjének, nem tudhatod, hogyan fog reagálni.

2022. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én figyelmeztetném.
júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!