Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki sok év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sok év egyedüllét és próbálkozás után találta meg a társát?

Figyelt kérdés

Mondjuk legalább 5 évre gondolok, és az alatt ha volt egy-két pár hónapos próbálkozás az nem számít.


Hogy sikerült végül? Min változtattatok? Vagy csak vak szerencse volt?


2023. júl. 8. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem legalább, de majdnen 5 év kihagyás volt kapcsolatok terén. Pár rövidke próbálkozás azért volt. Mondjuk az én helyzetem elég speciális, mert nem voltam túl az exemen, túl magasra tette a lécet, senki nem ért fel hozzá és erre kellett rájönnöm.
2023. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelen. Csak pár hónapos próbálkozások voltak pasik terén. Mindegyik az "én most még ezt nem érzem / bocsi mégsem akarok elköteleződni" típusból kerültek ki. Teljesen elengedtem az egészet, a covid alatt letöltöttem a facebook társkeresőt, mert unatkoztam a karanténban. Ott matcheltem a jelenlegi barátommal. Most volt a 2. évfordulónk :)
2023. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ha lehet, írjátok oda a korotokat meg a nemeteket, az is érdekelne :)


Én 35 éves férfi vagyok, 6 év próbálkozok mindenhol, ez alatt kettő pár hónapos kapcsolat jött csak össze....

2023. júl. 8. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem olyan pasival, aki akkor 5 éve egyedül volt. Mondta is, hogy nehéz neki, hogy megváltoztassa az egyedülire berendezkedett életvitelét, belekerüljön valaki. Ő úgy is jól érezte magát. Velem nem is jött össze, nem voltam megfelelő neki. Azóta látom, lett párja. Amúgy szexi volt, sportos és művelt, csak sokáig egyedül élt külföldön pénzkeresési szándékkal, és nem ismerkedett. 35 volt azt hiszem.
2023. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 év üresjárat (= még csak potenciális jelölt sem a láthatáron) után, minden ellenérzésem dacára 1 éve belevágtam az online társkeresésbe akkor 31 éves nőként. Azt hiszem, sikerülhetett volna, ha "lejjebb adom", és elfogadom például a kölcsönös vonzalom, működő kémia, személyiségbeli összeillés hiányát, az eltérő célokat, a jelentős távolságot stb., de nem voltam rá képes. Ha nincs szerencséje az embernek (nekem nem volt, ahogy offline sem soha), akkor igazából ez a kulcs, ennyin múlik; lejjebb kell vinni addig a szintig, amíg összejön. Az már más kérdés, hogy ki kér az ilyen módon létrejött kapcsolatból... Én nem tudom elviselni, még úgy sem, hogy az említett sok év egyedülléttől is eléggé rosszul vagyok.
2023. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is tudok ilyen csajokat közös jellemzojuk mint a fentebbi komment, hogy nem hajlandoak online tarskeresore se menni. Amit nem ertek, mert igen szar tarskeresozni csak ritkan vicces de tobbnyire kinos, de tipikusan a valamit valamiert legalabbis csajkent elegge mukodo dolog. Pasikent tenyleg szar lehet 100 emberre rairni de eloben meg kinosabb
2023. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!