Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak tetszett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak tetszett egy lány, vonzódott hozzá és egyszer “megkapta”?

Figyelt kérdés
Onnantól elveszti az érdeklődését? Vagy továbbra is tetszeni fog neki az adott lány?
2023. júl. 4. 21:07
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
83%

De könnyebb lenne úgy válaszolni, ha némi részletet is elárulsz még róla..😅

Mindenesetre nem értem miért vagy ilyen agresszív ez miatt.

Én csak megkérdeztem valamit, ami szerintem lényeges információ lenne ezzel kapcsolatban.

2023. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
41# szerintem meg hagyjuk, nem kell ezt már tovább ragozni…
2023. júl. 5. 14:27
 43/52 anonim ***** válasza:
54%

41 es te beteg vagy !

Neked azert kell részlet, mert abban reménykedsz, hogy hátha megtudod hol a baj es akkor végre dobhatsz egy privátot a kérdezőnek, hogy te épp kapcsolatot keresel

Szánalom vagy a köbön, ha te a gyakorit ismerkedésre használod!

Ezert ugrasz neki a kérdéseknek, nem azert mert válaszolni akarsz es segíteni!

Persze most meg majd azzal jössz, h nő vagy

2023. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Mert amúgy tényleg nő vagyok.:D

De amúgy nem is ez a lényeg, hanem az hogy nálatok vannak bajok. Feltesztek egy kérdést amire ennyi alapján 100 félét lehetne válaszolni. És mikor kérdez az ember valamit, lehurrogják mi közöm hozzá. Viccesek vagytok. :D

De azt hiszem meg lehet az ok is miért is nincs folytatása a dolognak. Válaszolni sem kell.:D

2023. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
44# te vagy vicces. Annyit nem tudtál még mindig felfogni a csökevény agyaddal, hogy ÁLTALÁNOSSÁGBAN kérdeztem, nem konkrétan magamra vonatkoztatva! És nálunk vannak bajok, aha, oké….🤦‍♀️
2023. júl. 5. 21:15
 46/52 anonim ***** válasza:
54%

44 es, valóban a konkrét esethez semmi közöd. Csak amennyit elmondanak

De az értelmi fogyatékosoknak nem lehet általános kérdést feltenni, mert nem tud vele mit kezdeni.

De ez nem a te hibád

Csak konkrét példa lehet, Bori es Béla esetét elmesélni , lehetőleg bábjátékkal is megspékelve, hogy érthetőbb legyen...

Mondom, nehez egy ilyen kerdest megérteni, de azt tanácsolom neked, hogy ha ilyen túl “elvont” kérdéssel találkozol a következőkben, ami messze felülmúlja a képességeidet, ne kínlódj, hagyd ki !

2023. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Ezt is ki kellett volna hagynom, én is úgy érzem. 😂

Amúgy meg csak vissza kell olvasni, a kérdező szerint mindenki idióta csak ő az okos ezzel a semmitmondó kérdésével.

De kár ezen vitatkozni. További szép napot! :D

2023. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Itt az egyetlen egy bites te vagy, 47 es
2023. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Azon se lepődnék meg ha #48, ha ugyanaz lennél mint a kérdező. És itt pártolod saját magadat.

Kész vicc. 😄

2023. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
49# ha lenne eszed, észrevennéd, hogy teljesen más az írásképünk és a stílus is, te ostoba.
2023. júl. 6. 09:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!