Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha 23 évesen még egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 23 évesen még egy lány sem vonzódott hozzám?

Figyelt kérdés

Sosem tetszettem még egy lánynak sem, így barátnőm sem volt persze.

Mit tudnak más fiúk amit én nem?


2020. okt. 20. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Gáz. Más fiúk (inkább férfiak) ismerkedni tudnak.
2020. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván a kisugárzásoddal van probléma. Igen, gáz.
2020. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hat nem elonyos
2020. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem gázabb, mint az én helyzetem. 37 éves vagyok, és utoljára 23 évesen voltam pasival. De én rusnya vagyok, szóval mindegy is.
2020. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Igen, eléggé. Nagy eséllyel nem a külső a gond. Vannak rettenetes csúnya emberek kapcsolatban.

A gond valószínűleg a jellemedben van.

2020. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Mit tudnak? Mondjuk nem picsognak, önsajnáltatják magukat hanem kezdeményezni, próbálkozni tudnak akkor is 100 kosarat kapnak, mennek tovább a 101. csajhoz. Nem a csaj fog odamenni hozzád (kivéve ha valami sztár vagy, vagy milliárdos) neked kell vonzóvá tenned magad a szemükben.

Amúgy ha nem próbálkozol honnan tudnád hogy az adott csaj vonzódna-e hozzád? Kb. sehonnan, ha majd beszélgetsz vele, udvarolsz akkor eldől.

2020. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk tenni kéne érte...
2020. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!