Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak tetszett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak tetszett egy lány, vonzódott hozzá és egyszer “megkapta”?

Figyelt kérdés
Onnantól elveszti az érdeklődését? Vagy továbbra is tetszeni fog neki az adott lány?
2023. júl. 4. 21:07
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
48%
Nem fog tetszeni.
2023. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
78%
Van akit továbbra is érdekelni fog a nő, van akit nem. Nem ismerjük és igen...hülye kérdés.
2023. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
Az, hogy utána nem akar szexelni sok minden miatt lehet. Voltam ilyen szituban, csak én vagyok a nő. Egyértelmű volt, hogy tetszettem neki, nem ábrándult ki (utána még csókolóztunk és ott egyértelműen kiderült, hogy továbbra is vonzódik -érintések, szenvedély, stb.), de láthatóan sok problémája volt, vélhetően magával. Az okát sose tudtam meg. Tudtam, hogy nem miattam. Nem is értettem, hogy egy férfi miért mond nemet a csak szexre valakivel akire be van indulva, de nem akartam belebonyolódni ő meg nem nyílt meg. Lehet jobb is.
2023. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
53%

En nőként mondom, hogy ha egy pasival nem jött be a szex, utana kezdtem a szöveget, hogy nehez eset vagyok, inkabb nem folytatnám, mert velem nem könnyu, problémás vagyok, nehez az életem, bla bla

Csak azert, hogy nehogy megtudja, hogy nem jön be nekem. Nem akartam megsérteni semmi képpen.

Es hittek is mert hinni akarták, hogy velem van a baj.

Nem akartam őket mar többet szexuálisan, mert alt gyenge volt a teljesítménye, vagy rajöttem, hogy nem vágyok az érintésükre, nem izgat, nem nedvesedek be tőlük stb

Ők se értették hogy hú milyen gondjaim lehetnek meg milyen furcsa vagyok már es meg akartak érteni, mert nekik azert jó volt.

A lehető legrosszabb volt, amikor meg akartak érteni, a bonyolult lelkemet, olyankor meg jobban meguntam őket.

Vegen átmentek kérlelésbe.

2023. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
24. 21 nél te sem vagy több.
2023. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Én nem írtam, hogy nem akarta többet a szexet, egyszerűen bizonyos okokból így alakult. Csak érdekelt, hogy vajon mindig is tetszeni fogok neki, ha meglát, vagy egy alkalom után már nem.
2023. júl. 5. 08:36
 27/52 anonim ***** válasza:
Mik volt az a bizonyos ok?
2023. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szép okokat lehet találni

Csak minden ok általában vonzalomhianyt takar

2023. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
28# te már csak tudod…🤣🤣🤣
2023. júl. 5. 09:42
 30/52 A kérdező kommentje:
30# ezt inkább tőled kérdezném, a haszontalan, semmire sem való, kötekedő válaszaid okán.;)
2023. júl. 5. 12:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!