Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva kérdés, érzékeny téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva kérdés, érzékeny téma, nagyon szükségem van a segítségre. A férfinak vagy a nőnek hinnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A férfi azt mondja, hogy a gimnázium utolsó évében történt osztálykiránduláson a nő berúgott, hagyta magát több embernek is fogdosni, beindult, nedves folt volt már a ruháján átütve, és emiatt a fiúk is nagyon bevadultak. Végül az egyik szobában 2-en lefeküdtek vele, és ezt többen is nézték, a nőt pedig ez izgatta, kb. 6x élvezett el látványosan. Engedte volna egy 3. embernek is a szexet, csak azt már a többiek kiröhögték, hogy megy a lepattanóra, és emiatt nem állt neki fel.

A csaj az utolsó félévet már másik iskolában töltötte, mert olyan hírneve lett, hogy nem bírt már bemenni a suliba.


A nő gyökeresen mást állít. Ő azt mondja, hogy volt egy barátja már másfél éve, akivel lefeküdt a kiránduláson (nem először), aztán nem sokkal a szex után rájuk nyitottak a részeg osztálytársaik, és legalább 5-en nyúltak hozzá, zaklatták, 1 pedig megerőszakolta. Hiába jelentette fel őket, nem lett az ügyből semmi, csak kapott eseményutánit és kész, a rendőrség pedig ejtett mindent.


Az a baj, hogy a nő iszonyatosan ideges lett, mivel amikor tőle kérdeztem, hogy pontosan mi volt, el kellett mondani, hogy kitől tudom az egészet. Most pedig fel akarja keresni még a csávó feleségét is bosszúból, és elmondani, hogy a csávó annó részt vett az ő megerőszakolásában. Pici gyerekük is van már.

Én pedig nem tudom, hogy mit tegyek egyszerűen, kinek kellene hinnem.

A nővel alakuló félben lévő kapcsolatom van.



2023. júl. 3. 13:55
 81/114 anonim ***** válasza:
14%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki.. - Itt a kérdés az állítólagos erőszakról, amit jóformán senki nem vette komolyan, erre fel e kérdés alatt meg 100%-ban a nő mellé állnak.


Lehet ugyanaz a troll írta ki, mint szokta, lehet valós eset és mégse hitték el neki!



Akkor itt miért van az megkövezve - lepontozva, és lehordva, az aki szerint a nő kamuzik? ^^

2023. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
79%

82.


"Mert az egészen más dolog!"

2023. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 anonim ***** válasza:
13%

#83:


Ááá, értem. Kösz az infót. :)))



Be van bizonyítva a link által, hogyha nő a kérdező, akkor vagy hibás, vagy törlőrongy, de ha férfi a kérdező, akkor incel-nogyulolo, nem lehet normális férfi semmilyen esetben, de a nők lehetnek férfi és nőgyűlölők is, hiszen a női kérdezőket a sárga földig alázhatják nyugodtan és fél vannak pontozva! :DDD

2023. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/114 anonim ***** válasza:
90%
81-esnek adok igazat, mind a két fél kicsit ferdíti a történetet, az igazság a kettő között van. Nekem a pasi viselkedése mégis gyanúsabb, mert felületes ismertség esetén nem csinálunk ilyet, hogy a másikat odahívjuk, és így figyelmeztetjük. Egy kávé vagy cigi közben esetleg, de ez így, közelebbi, baráti viszonyban fordul elő. Na most, nem vagytok haverok, csak kollégák, emiatt ez a része nagyon gyanús nekem
2023. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 A kérdező kommentje:

A csaj egyszerűen felszívódott. Nem válaszol már semmire, meg sem nézi az üzeneteimet lassan 24 órája. Ezért nem tudok olyan kérdésekre válaszolni, hogy hol volt a pasija, ő miért hagyta a dolgot, és a többi. Mert a találkozón elmesélt amennyit elmesélt, aztán elment haza és egy ideje nem válaszol semmilyen kérdésemre.

Szerintem ez is magáért beszél, szóval első körben megtettem egy lépést: Szóltam a kollégámnak, hogy figyeljen, legyen résen, mert a feleségét akarja megkörnyékezni a csaj. Úgy gondolom, hogy ezzel még nem állok teljesen a pasi mellé, még visszafordítható,de a jelenlegi helyzetben ez a helyes és logikus.

A csaj nem állítja, hogy színjózan volt. Azt mondja, hogy volt benne pia, de nem annyi. Mindenre emlékszik. Azt állítja, hogy először védekezett, de eredménytelen volt, utána pedig lefagyott és bábu módra hagyott mindent, mintha halott lenne.

2023. júl. 3. 22:35
 86/114 anonim ***** válasza:
9%

"Azt állítja, hogy először védekezett, de eredménytelen volt, utána pedig lefagyott és bábu módra hagyott mindent, mintha halott lenne."....jajajaja...védekezett...volt benne pia, de nem annyi, épp elég ahhoz, hogy megengedjen ezt azt 😂😂😂


Amúgy ordas nagy ribi ez, mint Dósa Fanni, csak ő nem kapott hirnevet. Nemierőszak? Azért Magyarország eléggé keleti fekvésű felfogásban, de azért ezt általában mindig komolyan veszik, ha ilyen történik. Az kamu, hogy a rendőrség nem csinált semmit. Persze persze....

2023. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 anonim ***** válasza:
89%

Választ a logikus felvetésemre még mindig nem kaptam. :)

Na még egyszer.

Szóval, tegyük fel, hogy minden szó igaz abból, amit a csávó mondott. Akkor az 5 csávó, aki fogdosta a csajt és a 2 aki megdugta, nem véletlenül kis retek hímribik? Miért érdemel feleséget és jajjjj pici babáááát? Miért érdemli meg a tisztességes családapa illúziót, miközben neki már az is szúrja a szemét, ha a csajnak kapcsolata alakul valakivel? Miért érne és érdemelne többet az, aki többedmagával megdug közönség előtt egy részeg csajt?

2023. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 anonim ***** válasza:
100%
Az iylet hagyni kell.
2023. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 anonim ***** válasza:
87%
Nem csoda h nem válaszol. Persze a csaj a ribi...a csávók nem 😂. Mellesleg a csávó feleségének is joga van tudni.
2023. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
81%
86 a rendőrség Magyarországon egy nagy szar meg a törvények is.
2023. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!