Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva kérdés, érzékeny téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva kérdés, érzékeny téma, nagyon szükségem van a segítségre. A férfinak vagy a nőnek hinnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A férfi azt mondja, hogy a gimnázium utolsó évében történt osztálykiránduláson a nő berúgott, hagyta magát több embernek is fogdosni, beindult, nedves folt volt már a ruháján átütve, és emiatt a fiúk is nagyon bevadultak. Végül az egyik szobában 2-en lefeküdtek vele, és ezt többen is nézték, a nőt pedig ez izgatta, kb. 6x élvezett el látványosan. Engedte volna egy 3. embernek is a szexet, csak azt már a többiek kiröhögték, hogy megy a lepattanóra, és emiatt nem állt neki fel.

A csaj az utolsó félévet már másik iskolában töltötte, mert olyan hírneve lett, hogy nem bírt már bemenni a suliba.


A nő gyökeresen mást állít. Ő azt mondja, hogy volt egy barátja már másfél éve, akivel lefeküdt a kiránduláson (nem először), aztán nem sokkal a szex után rájuk nyitottak a részeg osztálytársaik, és legalább 5-en nyúltak hozzá, zaklatták, 1 pedig megerőszakolta. Hiába jelentette fel őket, nem lett az ügyből semmi, csak kapott eseményutánit és kész, a rendőrség pedig ejtett mindent.


Az a baj, hogy a nő iszonyatosan ideges lett, mivel amikor tőle kérdeztem, hogy pontosan mi volt, el kellett mondani, hogy kitől tudom az egészet. Most pedig fel akarja keresni még a csávó feleségét is bosszúból, és elmondani, hogy a csávó annó részt vett az ő megerőszakolásában. Pici gyerekük is van már.

Én pedig nem tudom, hogy mit tegyek egyszerűen, kinek kellene hinnem.

A nővel alakuló félben lévő kapcsolatom van.



2023. júl. 3. 13:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/114 anonim ***** válasza:
91%
"A csaj egyszerűen felszívódott. Nem válaszol már semmire, meg sem nézi az üzeneteimet lassan 24 órája" - A pasi tényleg szétcseszte az alakuló kapcsolatot. Hát nehéz már mit mondani. Ez innentől nagy valószínűséggel bukó, szóval zárhatod le a csajjal a dolgokat
2023. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/114 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy olvasta a kérdésedet azért szívódott fel hapsikám.
2023. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/114 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem kamu a kerdes, akkor egy igen boszme himsoviniszta palit fogott ki a no. Nekem ez a velemenyem. A kerdezonek meg javaslom a 13 okom volt cimu sorozatot, pont ilyen szituaciokrol szol, ott se tette a hatosag a dolgat, az aldozat pedig ongyilkos lett. De nekem ez a kerdezo messzirol buzlik a gagyi ideologijaval, magyarazkodasaval es "logikajaval". Nem normalis, az biztos, a sztori is kerekedik, hogy meglegyen a 100 komment.
2023. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/114 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is furcsa, hogy nem lett következménye, bár ugye tudjuk, nem mindent lehet bizonyítani.

De ettől függetlenül: nem mindegy? Most ha tegyük fel, hogy a barátnőm egyszer gruppenezett középsuli végzősként, az miben is kéne, hogy változtasson a kapcsolatunkon? Nem a múltban kell élni...

2023. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/114 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, bámulatos, hogy mennyi szabadidőd van!

Nagy kár, hogy ennek értelmes kamatoztatása helyett itt bohóckodsz!

Rettentően sekély ürességről, némi pszichés terheltségről, és úgy általában kognitív disszonanciáról árulkodik ez.

Ne csüggedj, egy szakember még segíthet!

2023. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/114 A kérdező kommentje:
Normális válaszolóknak: Esetleg van valami tipp, hogy a pasi mit mondjon a feleségének? Hogyan védje ki az esetleges támadást? Készítse fel előre, vagy valahogy próbálja megakadályozni, hogy beszéljenek, vagy ne mondjon semmit? Együtt ebédeltünk, és nagyon fél, és nem igazán tudok neki jó tanácsot adni.
2023. júl. 4. 14:34
 97/114 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jobb neked, ha innentől az egészből kimaradnál inkább?
2023. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/114 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos túl nagy az igazságérzetem ahhoz. Teljesen mélyen belebonyolodtam már érzelmileg az egészbe, aludni se tudtam már. Mindenképp szeretnél minden erőmmel segíteni azon akinek igaza van ebben a történetben.
2023. júl. 4. 14:43
 99/114 anonim ***** válasza:
91%

„Mindenképp szeretnél minden erőmmel segíteni azon akinek igaza van ebben a történetben.”

Hagyd ezt a baromságot, már a kérdést is úgy tetted fel, hogy egyértelműen le lehet venni, kinek hiszel.

Ja, és a „csaj” reakciója gyanús neked, hogy eltűnt, nem válaszol további kérdésekre, az viszont nem, hogy a pasi nagyon fél, rinyál… Félre ne értsd, tételezzük fel (bár kétlem), hogy neked van igazad, és ártatlanul akarják besározni a kedves barátodat, persze, senki nem lenne vidám ilyen szituban, de nagyon pörög rajta, pedig még nem is történt semmi (és nem is biztos, hogy fog), bocsi, nekem ez gyanúsabb…

Amúgy baromi egyszerű, ha valóban ártatlan (amit kétlek), mondja el a feleségének, hogy tudomására jutott, hogy xy nő ilyen és ilyen dologra készül ellene, anno ez és ez történt.

Ja, és nem én kérdeztem ugyan, de nagyon kerülöd a választ arra a kérdésre (pedig jogos), hogy miért más, ha egy nő kalandozik, őket miért kell lenézni, és kb. máglyára vetni, a férfi meg csinálja, amihez kedve van, még akár haveroknak dicsekedhet is vele. Én semmi elítélendőt nem látok két vagy több ember valóban kölcsönös beleegyezésen alapuló aktusában, függetlenül a nemüktől.

2023. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/114 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mar a kerdesben is benne van a prekoncepcio, akarmit is hazudozol. Amit pedig kommentekben melle tettel, az meg egyenesen mar a kopkodes kategoria. Francokat akarsz te, nem igazsagot. Nem is a te dolgod, kozod nincs hozza. Ha pedig igazsagoszto bajnokot akarsz jatszani, var teged az ukran front. A ket elbeszelesen kivul ugyse lesz semmi tobb informaciod, se bizonyitekod, igy maximum a kenyszerkepzeteid szerint donthetsz. Azok meg vannak, kar is lenne tagadni. Engem mar hidegen hagy a vergodesed, de ahogy latom masoknak is leesett mar, mire ment ki a jatek.
2023. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!