Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva kérdés, érzékeny téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva kérdés, érzékeny téma, nagyon szükségem van a segítségre. A férfinak vagy a nőnek hinnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A férfi azt mondja, hogy a gimnázium utolsó évében történt osztálykiránduláson a nő berúgott, hagyta magát több embernek is fogdosni, beindult, nedves folt volt már a ruháján átütve, és emiatt a fiúk is nagyon bevadultak. Végül az egyik szobában 2-en lefeküdtek vele, és ezt többen is nézték, a nőt pedig ez izgatta, kb. 6x élvezett el látványosan. Engedte volna egy 3. embernek is a szexet, csak azt már a többiek kiröhögték, hogy megy a lepattanóra, és emiatt nem állt neki fel.

A csaj az utolsó félévet már másik iskolában töltötte, mert olyan hírneve lett, hogy nem bírt már bemenni a suliba.


A nő gyökeresen mást állít. Ő azt mondja, hogy volt egy barátja már másfél éve, akivel lefeküdt a kiránduláson (nem először), aztán nem sokkal a szex után rájuk nyitottak a részeg osztálytársaik, és legalább 5-en nyúltak hozzá, zaklatták, 1 pedig megerőszakolta. Hiába jelentette fel őket, nem lett az ügyből semmi, csak kapott eseményutánit és kész, a rendőrség pedig ejtett mindent.


Az a baj, hogy a nő iszonyatosan ideges lett, mivel amikor tőle kérdeztem, hogy pontosan mi volt, el kellett mondani, hogy kitől tudom az egészet. Most pedig fel akarja keresni még a csávó feleségét is bosszúból, és elmondani, hogy a csávó annó részt vett az ő megerőszakolásában. Pici gyerekük is van már.

Én pedig nem tudom, hogy mit tegyek egyszerűen, kinek kellene hinnem.

A nővel alakuló félben lévő kapcsolatom van.



2023. júl. 3. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
14%

Azt hiszem ennél azért kicsit egyszerűbb az eset. Tedd fel magadnak a kérdést, bármelyik forgatókönyv esetén változik a hozzáállásod? Tehát akár megerőszakolták, akár tutiba pacsiztatta magát abbamarad az "alakulóban lévő valami"?


Az a helyzet, hogy kiindulva az itteni válaszokból tegnap megerőszakoltam a feleségemet. Sőt a múlt héten ő erőszakolt meg engem miután hazajöttem a haveroktól. Előtte meg egymást erőszakoltuk meg. És így jobban belegondolva a fél kamaszkorom kölcsönös nemi erőszak sorozat. Amúgy ha mindketten (hárman, négyen...) be vagyunk állva, az érvényteleníti egymást?

2023. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 anonim ***** válasza:
87%
Ezredszer teszed fel ezt a kérdést különböző verziókban, csak a hímsovinizmusod változatlan. Segítségre lenne szükséged, ha erre izgulsz, más motivációt nem tudok elképzelni.
2023. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/114 anonim ***** válasza:
81%
Pasi látja, hogy alakulóban van valami a nővel, akit többedmagával megerőszakolt, fél, hogy majd a nő elmeséli neked, ezért beelőz és előadja a saját verzióját. Nem csak erőszakoló, hanem még gyáva is.
2023. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/114 anonim ***** válasza:
86%
A kérdező a csávónak hisz akkor meg nem értem mi a kérdés? Minek írod ki, ha te már eldöntötted kinek hiszel. Szerintem ha előtted erőszakolnanak meg valakit, te abba is azt látnád, hogy 20x élvezett el. Fú de sötét vagy istenem.
2023. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ez a lány/nő eléggé leihatta magát, az alkohol eléggé jó síkosító/kellősítő folyadék ilyenkor, tehát simán elképzelhető, hogy igen, felizgult erre, hogy több pasi gruppenbe nyomja.


A másik, hogy nem alkohollal, hanem tisztán, tiszta fejjel ment bele ebbe.


A harmadik lehetőség, hogy megerőszakolták...szerintem ez kamu, mese, ezt azért állítja, hogy mentse a múltját, magát.


Nem ez szokott lenni a reakció amikor kiderül az ilyen, általában pánik szerű félelem fogja el az embert, tehát ha megerőszakolták volna, akkor ez egy kimondott stresszfaktor kellene legyen nála. A megerőszakolt nőknél általában PTSD-t szoktak diagnosztikálni, ami remegéssel, pánikkal, rosszulléttel jár. Nekem PTSD-m van, és ha feljön egy adott téma, konkrétan az ágyból sem tudok ki kellni, ekkor jön a xanax, frontin, seduxen...hogy lenyugodjak, de a napomnak, sőt, inkább az egész hetemnek onnantól kezdve lőttek.


Ha mégis megerőszakolták, de ilyen jól viseli....hát...szeretnék én is ilyen erős jellem lenni mint ő, innen jön, hogy nemierőszakról szó sem lehetett itt.


Illetve igazi elmebetegnek kell lenni ahhoz, hogy az elkövető/k még tálalják is neked ezt. Ez nem játék, tréfa, a börtönben kb ugyanúgy elítélik ezt mint a pedofíliát, hülye lenne pedzegetni a dolgot.


A kérdés...szerintem te is tudod a választ, de a kérdés, hogy mit kezdesz most ezzel? Tudod, hogy nem erőszak volt, tudod, hogy ő vállalta ezt be....mit teszel most?

2023. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
90%

#6


Nem olvastam a többi hsz.-t, ez a véleményem:


"alakulgat. A másik férfival közös munkahely miatt ismerjük egymást felületesen, és figyelmeztetni próbált állítása szerint, hogy milyen lányról van szó, mert megtudta face-ról, hogy alakulgat köztünk a dolog."


Ez alapján biztos, hogy a nő mond igazat.Máskülönben ha a férfi mondana igazat, akkor vastagon leszarna titeket.Nem véletlen hozta fel az ügyet, hanem azért, mert tudja, hogy buta vagy.Elejét vette a dolognak egy ilyen hazugsággal, hogy a nőt elhiteltenítse, te pedig kételkedj a szavában.

2023. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy meg face-en hogy látta meg, hogy alakulgat köztetek a dolog? Meg nincs is kapcsolat,de már közös a profilkepetek? Én az ilyen joakarokkal nagyon vigyáznék. Kamu szagú az egész sztori.
2023. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon el van túlozva a férfi meséje, ezért nem hihető számomra. Figyelj, nem szívesen vallja be senki, hogy egy nőt bántott, mert nagyon alja emberre vall. Könnyebb a csajra fogni mindent, hogy ő akarta. Persze a nő mindenre beizgult, meg mindenkire, így fut el a felelősség elől, ő nem okolható semmivel. Különben is babát várnak, hát nem szabad őket kérem szépen ilyesmivel zargatni, belerondítani az idillbe. Vajon ha a te lányoddal tenné ezt valaki, akkor is ennyire lojális lennél?
2023. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim ***** válasza:
95%

"A megerőszakolt nőknél általában PTSD-t szoktak diagnosztikálni, ami remegéssel, pánikkal, rosszulléttel jár. Nekem PTSD-m van, és ha feljön egy adott téma, konkrétan az ágyból sem tudok ki kellni, ekkor jön a xanax, frontin, seduxen...hogy lenyugodjak, de a napomnak, sőt, inkább az egész hetemnek onnantól kezdve lőttek."


Mindenkinél máshogy jelenik meg a PTSD, nem úgy, ahogy nálad, akármit is "diagnosztikálnak".

2023. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim ***** válasza:
96%

Részeg volt és "kb. 6x élvezett el látványosan".


Na innentől kezdve nem hinném a sztorit.

2023. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!