Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva kérdés, érzékeny téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva kérdés, érzékeny téma, nagyon szükségem van a segítségre. A férfinak vagy a nőnek hinnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A férfi azt mondja, hogy a gimnázium utolsó évében történt osztálykiránduláson a nő berúgott, hagyta magát több embernek is fogdosni, beindult, nedves folt volt már a ruháján átütve, és emiatt a fiúk is nagyon bevadultak. Végül az egyik szobában 2-en lefeküdtek vele, és ezt többen is nézték, a nőt pedig ez izgatta, kb. 6x élvezett el látványosan. Engedte volna egy 3. embernek is a szexet, csak azt már a többiek kiröhögték, hogy megy a lepattanóra, és emiatt nem állt neki fel.

A csaj az utolsó félévet már másik iskolában töltötte, mert olyan hírneve lett, hogy nem bírt már bemenni a suliba.


A nő gyökeresen mást állít. Ő azt mondja, hogy volt egy barátja már másfél éve, akivel lefeküdt a kiránduláson (nem először), aztán nem sokkal a szex után rájuk nyitottak a részeg osztálytársaik, és legalább 5-en nyúltak hozzá, zaklatták, 1 pedig megerőszakolta. Hiába jelentette fel őket, nem lett az ügyből semmi, csak kapott eseményutánit és kész, a rendőrség pedig ejtett mindent.


Az a baj, hogy a nő iszonyatosan ideges lett, mivel amikor tőle kérdeztem, hogy pontosan mi volt, el kellett mondani, hogy kitől tudom az egészet. Most pedig fel akarja keresni még a csávó feleségét is bosszúból, és elmondani, hogy a csávó annó részt vett az ő megerőszakolásában. Pici gyerekük is van már.

Én pedig nem tudom, hogy mit tegyek egyszerűen, kinek kellene hinnem.

A nővel alakuló félben lévő kapcsolatom van.



2023. júl. 3. 13:55
 61/114 anonim ***** válasza:
95%

(Nem az előző válaszoló vagyok, csak ugyanúgy észrevettem ezt.)

Már nem is tudom, hányadik ugyanilyen témájú kérdést olvasom itt, mindig csak egy ICIPICI különbség van köztük.

Mindig az az alaphelyzet, hogy a kérdező ismerkedik valakivel, akiről kiderült, hogy megerőszakolták. Aztán elkezdi fejtegetni, hogy miért nem hisz neki, és mindig oda lyukad ki, hogy a kérdező nem tűnik eléggé “lesokkoltnak”, hiszen szerinte “sírni és remegnie” kellene.

MINDIG úgy indul, mintha a kérdező még bízni akarna a nőben, és vacillálna, aztán egy idő után MINDIG átcsap egy határozott áldozathibáztatásba és lowkey nőgyűlöletbe, és azon sopánkodik, hogy “szegény” férfit akarják meghurcolni.


Nem állítom, hogy ez a kérdés kamu, azt sem, hogy mindegyiket ugyanaz a kérdező írná ki. DE az, hogy ugyanez a kérdés ismétlődik UGYANEZZEL a felépítéssel, és a kérdező mindig UGYANAZT A GONDOLATMENETET vázolja fel, az tény.

2023. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
92%

"leírhatatlan gondok vannak személyiségileg." "srácot családostól akarja megnyomorítani."

Túltolta itt a kérdező egy picit a sztorit. Innen már nem lesz hihető.

Egyértelmű, hogy semmiféle dilemma nincsen benne, ezek arra utalnak, hogy van egy kész, kiforrott álláspontja, na de az elején azt írta hogy nincs. Pedig van, méghozzá durván szemellenzős. Tehát kamu.

2023. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy a metoo mozgalom és a világ változása óta egyre több az olyan eset, hogy a nő kihasználja, hogy a közbeszéd neki fog igazat adni és így akarja a múltját tisztábbra mosni? Ez magyarázná, miért van egyre több ilyen kérdés. Egyszerűen csak egyre több nő van, aki a többes szex fétisét és a kamaszkori hormoncsúcsok miatti szeximádatát erőszaknak akarja előadni. Így kijutott neki az élvezet, de nem kell viselni a következményeit a felelőtlen, sok szexnek, amit átélt.

Ez csak egy teória. Ha még az én esetemben a lánynak van igaza, akkor is simán lehet sok másik esetben ez, amit írtam.

2023. júl. 3. 18:20
 64/114 A kérdező kommentje:

" Pedig van, méghozzá durván szemellenzős. "


Miről beszélsz?

Mondanál észérveket?

2023. júl. 3. 18:22
 65/114 anonim ***** válasza:
6%

Jól van, akkor kamu a sztori, de miért azon nyomorogtok egy rakáson?


Egy helyzetet vázolt fel és a nő oldalára álltatok, ami rendben van, de az miért nincs, hogy más szerint meg a nő kamuzik?


Most ez miért probléma? Nem lehet mindenkinek egyforma véleménye.

2023. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
14%

Azért miért kell lehordani a másikat mindennek az égvilágon?


Ha a kérdező nőgyűlölő ti miben különböztök tőle? Adjátok alá a lovat, direkt arra akar kilyukadni, hogy a nők gyűlölködnek és azt is kapják, mert egyöntetűen mindenki a kérdezőt hordja le, vagy a férfiakat.

2023. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
5%

Ha a nők többsége az oldalon két oldalról is megvizsgálná a kérdéseket és nem reflexből a férfiakat találná bűnösnek, nem számít, hogy trollkérdés, vagy se, akkor nem lenne ilyen gyűlölet a két nem között!

Szándékosan össze akarják ugrasztani az nemeket, aztán meg belinkelik más kérdések alá, hogy milyen képmutatóak a nők bizonyítékokkal, hiszen majdnem mindenki veszekszik, csúnyán beszél a másikkal és a férfiakat hibáztatják!

Mikor fogják már fel végre a nők, hogyha nem őket titulálnák rossznak, akkor megunnák a provokálást? 🙄🤔

2023. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
94%
Ha már úgyis eldontotted, hogy nem hiszel a nőnek, legalább tegyél neki színészeket és szabadíts meg magadtól minél hamarabb. Jobban jár nélküled.
2023. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
9%
"színészeket" 😂😂😂
2023. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
92%

"Ha a nők többsége az oldalon két oldalról is megvizsgálná a kérdéseket és nem reflexből a férfiakat találná bűnösnek"


Pont a nemi erőszak kérdés az, amiben értelmes nő (és férfi) reflexből a férfiakat tartja bűnösnek és a nőnek hisz. Komplett statisztikai alapja van, ez a racionális.

2023. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!