Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok valami tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok valami tanácsot nekem? (kép is van)

Figyelt kérdés

sziasztok, régebben kilinkeltem magamról egy képet, de mással kapcsolatban.. az lenne a problémám, hogy a nők/lányok lese tojnak:) most is nagyon csúnyán lekoptatott egy lány pedig szerintem semmi rosszat nem csináltam


itt a kép, [link] lehet, hogy nem vagyok egy jóképű Adonisz,és bunkó sem vagyok másokkal de senkit nem találok magamnak... lehet hogy túl kedves vagyok? nem úgy lettem nevelve, hogy másokat megsértsek vagy fikázzak vagy ilyesmi..

velem van a baj? vagy mit kéne tennem, tudom hogy ezt így elég nehéz, de ha lenne valami tippetek hogy min kéne változtatnom és leírjátok megköszönném!


2010. okt. 10. 11:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: lakkozza a körmét és sírjon a filmek végén? :)
2010. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem a rosszfiúság a lényeg, hanem a magabiztosság, a kettő nem ugyanaz. A rossz fiú az az ember, akivel semmilyen kapcsolatot nem tartanék fent (még üzletit sem). A magabiztosság vonzó - ez sajnos nem megy gombnyomásra. Sok mosoly, kicsit tartózkodó (nem félénk!!) viselkedés. Ne adj ki magadról minden infót, mindig legyen valami a tarsolyodban. Fiatalabb koromban én ezt csesztem el rendre. Ráborítottam a partnerre a fél életemet, ők meg sikítva menekültek.

Hülye példa, de a bűvészt se nézné senki, ha látványosan belerakná a kalapba a nyulat, majd ugyanilyen látványosan kivenné. Te csak azt látod, hogy kiveszi és máris elkezd érdekelni, hogy milyen módon kerülhetett oda a nyúl...

2010. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
48%

"Uraim, önök hogyan udvarolnak? Gyertyafényes vacsora, romantikus esti séta, apró ajándékok, kedves telefonhívások, SMS-ek? Ha magára ismert, gyorsan változtasson taktikáján. Amerikai kutatók ugyanis bebizonyították, hogy a hölgyek a rossz fiúkat szeretik.


A Bradley Egyetem kutatói 57 országban 35 ezer ember udvarlási szokásait vizsgálták meg. A vizsgálat szerint a kalandvágyó, érzéketlen, önimádó férfiak, akik kihasználják a nőket és megbízhatatlanok, biztos sikerre számíthatnak a gyengébb nem körében."


No comment...

2010. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
hat sztem nem vagy ronda sot jol nezel ki legalabb is ha en latnalak vahol az utcan tutti h radkoszonnek a jo pasiknak orokke mondok egy annyit legalabb h szijah! ha ismerem ha nem lehet h egy paran nyomolosnak gondolnak de ez elegge bevalt sok sraccal jottem igy ossze h koszontem o is koszont oszt jott utanam es kerdezooskodott es egyre surubben taliztunk mig vahogy osszejottunk
2010. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

ennyi spermát egy helyen...

too much..

2010. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
Juuj te ittlaksz pesten és még nem találkoztunk?:(
2010. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
itt bizony :P
2010. okt. 23. 18:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!