Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok valami tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok valami tanácsot nekem? (kép is van)

Figyelt kérdés

sziasztok, régebben kilinkeltem magamról egy képet, de mással kapcsolatban.. az lenne a problémám, hogy a nők/lányok lese tojnak:) most is nagyon csúnyán lekoptatott egy lány pedig szerintem semmi rosszat nem csináltam


itt a kép, [link] lehet, hogy nem vagyok egy jóképű Adonisz,és bunkó sem vagyok másokkal de senkit nem találok magamnak... lehet hogy túl kedves vagyok? nem úgy lettem nevelve, hogy másokat megsértsek vagy fikázzak vagy ilyesmi..

velem van a baj? vagy mit kéne tennem, tudom hogy ezt így elég nehéz, de ha lenne valami tippetek hogy min kéne változtatnom és leírjátok megköszönném!


2010. okt. 10. 11:34
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

mi az a kampány a "rossz fiúk" mellett?:D

máshol meg folyton sírnak a csajok, hogy ezt meg azt csinálták velük.

komolyan már az is baj, ha valaki kedves. ááá. xD

2010. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:

szerintem helyes vagy,és igen,biztos az a gond,hogy túl kedves vagy,mi csajok inkább a rossz fiúkat kedveljük.

Amugy ha én látnálak azt utcán,én biztos megnéznélek :D

2010. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
ma 11:43...épp ezaz. a csajok szeretnek sírni a pasiért. ez tartja őket mellettük. f*s ugye? azhát. ettől még ez van. de persze csak bizonyos szintig igaz ez.
2010. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azoknak a lányoknak a korára, akik a rossz fiúkra buknak =D 15-16 évesen tényleg volt bennük vonzalom számomra, de 20 éves fejjel sokkal többre értékelek egy kedves, de néha mégis picit pimasz srácot, mint a rossz fiúkat. És félre értés ne essék, a pimaszság és a kedvesség közel sem zárja ki egymást, és köze sincs a rossz fiúkhoz =)

Amúgy biztos vagyok benne, hogy kicsit bővítened kell az ismeretségi köröd és találsz magadnak bnőt. Az meg nem feltétlenül baj, hogy nem fordulnak utánad az utcán, én senki után nem szoktam fordulni, még ha tetszik akkor sem.

2010. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
rosszfiú alatt én sem azt értem aki minden este péppé ver. hanem éppen a picit pimaszabb fiúkat. egyébként én is 20.
2010. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi probléma nincs a külsőddel.


Amúgy azok a lányok, akik azt írják hogy a rosszfiúkra buknak, álomvilágan élnek. Lehet hogy egy macsó nagyon izgi, de kb csak addig, amíg össze nem töri a szívedet, meg nem üt, vagy nyilvánosan meg nem aláz.

Nekem volt szerencsém 1 rosszfiúhoz, teljesen összetört, egy idő után már nem bírtam vele tovább, annyira szenvedtem.


Azóta kihevertem, és most van egy dolgos-szorgos kismackóm, aki megbecsül, szeret, tisztel, és most is itt szuszog mellettem :)(vasárnap lévén végre alhat).

2010. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
én csak annyit mondanék,hogy a lányok nem szeretik a jólnevelt okostájos fiúkat,és ez a nagy igazság!Nem azt mondom hogy valaki egy tanultatlan bunkó paraszt legyen,hanem azért tökös legyen,ne egy anyuci kedvence!És itt most nem a kemény csávos dologra gondolok!De ha nincs semmi kihívás egy nő számára egy férfiba,akkor sztem halott ügy!Én tapasztalatból mondom,sokat kisérleteztem még fiatalabb koromba,hogy mi jön be a nők többsésgének,az ilyen jól viselkedős,szavakat nagyon megválogatos,kimért fiúkat férfiakat nem szeretik,amikor játszottam a jó fiút,akkor mindig lekoptattak!Amúgy férfi szemmel nem vagy rosszképü,de sztem a stílussal lehet valami,vagy csak csupán peches voltál!Sok sikert!28/F
2010. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim válasza:

Hol laksz?:$

Baszottulhejesvagy:$

2010. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
:D budapest :P
2010. okt. 10. 22:11
 20/57 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon helyes vagy, pedig állati válogatós vagyok :D
2010. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!