Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok valami tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok valami tanácsot nekem? (kép is van)

Figyelt kérdés

sziasztok, régebben kilinkeltem magamról egy képet, de mással kapcsolatban.. az lenne a problémám, hogy a nők/lányok lese tojnak:) most is nagyon csúnyán lekoptatott egy lány pedig szerintem semmi rosszat nem csináltam


itt a kép, [link] lehet, hogy nem vagyok egy jóképű Adonisz,és bunkó sem vagyok másokkal de senkit nem találok magamnak... lehet hogy túl kedves vagyok? nem úgy lettem nevelve, hogy másokat megsértsek vagy fikázzak vagy ilyesmi..

velem van a baj? vagy mit kéne tennem, tudom hogy ezt így elég nehéz, de ha lenne valami tippetek hogy min kéne változtatnom és leírjátok megköszönném!


2010. okt. 10. 11:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 Vivianne válasza:
59%

Nem vagy csúnya.. de szerintem tudom mi veled a gond.

az hogy túl kedves vagy.

A lányok szerintem a rosszfiúkra buknak. ;)

Bad boys.. *.*

de kinek hogy.

Nekem és a bnőimnek is a rossz fiúk..

2010. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
de igazából rám se néznek, megyek például az utcán és mintha nem is léteznék :S na mind1 azért köszönöm
2010. okt. 10. 11:38
 3/57 anonim ***** válasza:

a rossz fiú fogja megdugni még az anyádat is. :DD


szerintem egyébként semmi baj nincs veled, csak nem jött még össze. :))

2010. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
XD
2010. okt. 10. 11:40
 5/57 anonim ***** válasza:

Külsőre nem hiszem, hogy különösebb gond lenne veled a kép alapján. Maximum lehet pár lány, akiknek túl vékony vagy, de 100%, hogy van akinek így is tökéletesen megfelelnél =)

A kedvesség nem baj, csak van 1 kifejezésmódja, ami már inkább tenyérbemászásnak tűnik. Nem kell a rossz fiút megjátszani, de nem is kell, hogy folyamatosan minden helyzetben dőljön belőled a kedvesség. És figyelj, hogy a kedvesség tényleg kedvesség legyen és ne akaszkodás, meg nyomulás, mert sajnos nehéz belőni a határokat =)

2010. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:

hát nem írtad mennyi idős vagy... Mindenesetre azt tudom tanácsolni hogy valami stílust vegyél fel, attól feltűnőbb leszel. NEm nézel ki rosszul, nem ez a baj. bár sajnálom hogy homályosítottad a képet, ez sokat torzíthat. Mindegy... a lényeg hogy valószínűleg a viselkedésed, a megjelenésed szürke, ezért nem vagy feltűnő. Az hogy kedves vagy alapvetően jó tulajdonság, de sajnos valóban igaz hogy ahoz, hogy egy lány igazán akarjon az attitűdödnek legalább picit rosszfiúsnak kell lennie... Ez nem azt jelenti hogy légy egy tapló, csak a megjelenésed, a stílusod elsőre tűnjön olyannak akit nehezebb megszerezni.

Jha és senki soha ne lássa rajtad hogy ilyeneken gondolkozol. Az önbizalom sokat segít :)

2010. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
köszi! :) igyekezni fogok
2010. okt. 10. 11:41
 8/57 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,h a rossz fiúkra buknak,én is buktam rájuk,de rájöttem,h azért,mert elérhetetlen volt és nem ilyen fajta csajok kellenek nekik,mint én vok...

Szerintem maradj csak ilyen,nincs veled semmi gond:)

Lehet neked is elérhetetlennek kell lenned és talán ezzel felkelted a kíváncsiságukat :)

Sok szerencsét!

2010. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
haver a kedves fiuk unalmasak,a rosszak pedig tele vannak titokzatos orult dolgokkal,nem kiszamithatoak,mindig van valami izgalom,ez hianyzik a kedves fiukbol
2010. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
kaki volt a telefon azért homályos köszi a válaszokat :)
2010. okt. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!