Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok valami tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok valami tanácsot nekem? (kép is van)

Figyelt kérdés

sziasztok, régebben kilinkeltem magamról egy képet, de mással kapcsolatban.. az lenne a problémám, hogy a nők/lányok lese tojnak:) most is nagyon csúnyán lekoptatott egy lány pedig szerintem semmi rosszat nem csináltam


itt a kép, [link] lehet, hogy nem vagyok egy jóképű Adonisz,és bunkó sem vagyok másokkal de senkit nem találok magamnak... lehet hogy túl kedves vagyok? nem úgy lettem nevelve, hogy másokat megsértsek vagy fikázzak vagy ilyesmi..

velem van a baj? vagy mit kéne tennem, tudom hogy ezt így elég nehéz, de ha lenne valami tippetek hogy min kéne változtatnom és leírjátok megköszönném!


2010. okt. 10. 11:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
zoli vagyok nem peti, bukó Béla Xd
2010. okt. 12. 21:36
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem neked címezte a Petit, hanem annak, aki a hosszú fejtegetéseket beírta :)Kibújtak páran a radar alól :)
2010. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

"A kimerítő válaszok után én csak annyit jegyeznék meg, hogy helyes srác vagy, nincs veled semmi baj. Légy türelmes, sokkal jobbat találsz majd magadnak, mint azok a csajok, akik rád sem néznek! Foglalkozz a hobbiddal, sporttal, tanulással, és egyszer csak váratlanul beköszönt a szerelem!"


Mi ez? Vonzástörvénye? Vagy a Titok c könyv írója fizet neked a marketingért?


EMBER! ÉBRESZTŐ! LESZ@RNAK A CSAJOK! Valamit rosszul csinálsz akkor. Én leírta pár dolgot amin el lehet indulni. Változz meg! Tegyél a sikerért. Ha várod a sültgalambot, még depressziósabb leszel...

2010. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
nem vagyok depressziós csak nem értettem a dolgot, még egyszer köszi a válaszokat! :)
2010. okt. 12. 21:38
 45/57 anonim ***** válasza:
Nm. Nem beszólásnak v fikázásnak szántam, csak nem érdemes a dolgokat szépítgetni. Nekem jó pár évembe telt erre rájönni...
2010. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
értem, hát igyekszem köszi:)
2010. okt. 12. 21:41
 47/57 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem neked címezte a Petit, hanem annak, aki a hosszú fejtegetéseket beírta :)Kibújtak páran a radar alól :)"


Igen, innen vannak:


[link]

2010. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim válasza:

sztem helyes vagy!

az lehet a gond h nincs önbizalmad, és ez meglátszik rajtad..

2010. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tojnálak le, ha elmennél mellettem :) Még lehet le is szólítanálak vagy neked mennék "véletlen" :D Ne aggódj, semmi baj nincs a kinézeteddel, egyszerűen nem jöttek még össze a csajok, ennyi :)


17/L

2010. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Én tuti otthagynám a 10parancsolatost. Őszintén, kinek kéne olyan pasi, aki más csajokkal foglalkozik lépten-nyomon, elfelejtei a fontosabb dátumokat, nem hív fel, és leszarja a megtett ígéreteket? Illetve ebből mégis milyen kapcsolat lehet???


Jó ha van férfias kisugárzásod, de az nem azt jelenti, hogy kőbunkó légy. Szerintem viselkedj úgy, ahogy te elvárnád, hogy a lány viselkedjen veled.

2010. okt. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!