Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok valami tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok valami tanácsot nekem? (kép is van)

Figyelt kérdés

sziasztok, régebben kilinkeltem magamról egy képet, de mással kapcsolatban.. az lenne a problémám, hogy a nők/lányok lese tojnak:) most is nagyon csúnyán lekoptatott egy lány pedig szerintem semmi rosszat nem csináltam


itt a kép, [link] lehet, hogy nem vagyok egy jóképű Adonisz,és bunkó sem vagyok másokkal de senkit nem találok magamnak... lehet hogy túl kedves vagyok? nem úgy lettem nevelve, hogy másokat megsértsek vagy fikázzak vagy ilyesmi..

velem van a baj? vagy mit kéne tennem, tudom hogy ezt így elég nehéz, de ha lenne valami tippetek hogy min kéne változtatnom és leírjátok megköszönném!


2010. okt. 10. 11:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. okt. 12. 21:07
 32/57 anonim ***** válasza:
Nm... Sok sikert a változáshoz! :)
2010. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
csak hogy legyen itt egy másik vélemény is:) Az igaz, hogy a kedves fiúknak gyakran évekig nincs kapcsolata, de ez számomra nem azt jelenti, hogy baj van. A barátom (aki azóta a vőlegényem) kifejezetten kedves és csendes fiú. Mikor megismerkedtem vele, azonnal beleszerettem, úgy, ahogy még senkibe előtte. Nem volt előttem sok kapcsolata, 2 lánnyal jött össze, de hamar kikosarazták, talán mert nem volt nekik elég izgalmas/rámenős. Nekem viszont ő életem szerelme. Fél év volt, mire összeszedte magát és kezdeményezett, 4 éve vagyunk együtt, és nagyon jó vele. Szerintem neked is lesz egy lány akivel így vagytok egymással:)
2010. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Egy hölgy a kisebbségi 30%-ból... Még jó h vannak ilyenek is. Kár h kevesen mint a becsületes politikusok... :)
2010. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
fú vaze azaz előző pasis 10 parancsolat NAGYON gáz.NAGYON!!! Ez szimplán bunkóság, nem rosszfiúság.19/F
2010. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
"fú vaze azaz előző pasis 10 parancsolat NAGYON gáz.NAGYON!!! Ez szimplán bunkóság, nem rosszfiúság.19/F" Akkor ne olvasgasd gyökér!
2010. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
én elolvasom nem úgy mint te, te hülyegyerek.
2010. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
EHH PETI !!!! XD Mia rákot keresel itt? XDXDXDXDXDXDXD
2010. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
A kimerítő válaszok után én csak annyit jegyeznék meg, hogy helyes srác vagy, nincs veled semmi baj. Légy türelmes, sokkal jobbat találsz majd magadnak, mint azok a csajok, akik rád sem néznek! Foglalkozz a hobbiddal, sporttal, tanulással, és egyszer csak váratlanul beköszönt a szerelem!
2010. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
"én elolvasom nem úgy mint te, te hülyegyerek." No comment IQ-huszár...
2010. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!