Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem hogy meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem hogy meg kellene vele szakítanom az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Második kérdés.. mire hivatkozzak?

Elvileg komolyan gondolná velem, úgy is keres ahogy a nagykönyvben meg van írva, érdekes hogy nem várna el tőlem semmit, ebből azt következtetem le hogy inkább csak szórakozna, én ebben nem hiszek hogy mindenkit feltétel nélkül” mert olyan amilyen..

én fiatalabb vagyok jóval az illetőnél, én szeretek csak úgy szeretni, szeretgetni, én nem egy durocel beállítottságú vagyok, például csak úgy összebújni szex nélkül, ha odabújtam hozzá ő már vitte volna tovább, ez nekem kiábrándító, egy estét töltöttünk együtt, nem is történt semmi mert túlhisztizte hogy nincs szex, olyan szinten hogy aludni sem hagyott, szerintem ezt nem is illik erőltetni, akkor sem ha együtt alszanak, másik dolog persze kényelmetlen a gumi, az nélkül kizárt hogy bárminek nekiálljak, akkor sem ha tablettát szedek, ebben sem volt túl megértő, szóval hiába keres teljesen kiábrándultam belőle.

Szerintetek is jogosan?


2023. márc. 5. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"érdekes hogy nem várna el tőlem semmit"


"túlhisztizte hogy nincs szex, olyan szinten hogy aludni sem hagyott,"


"másik dolog persze kényelmetlen a gumi,"


Nem várna el semmit, de AZÉRT megb*szott volna, meghozzá gumi nélkül.

Legyen má eszed, hagyd a vén majmot.

2023. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2023. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez nem ismerkedés, megjegyzem.


Ez egy sima, talán kicsit alja, átjárok a másikhoz dugni típusú szexkapcsolat.

Te vagy az, Edina? :DDD


Amúgy: van egy rahedli ok, foglaljuk össze "Eltérő igények" néven.

2023. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem eleinte, hogy mit olvasok🤣.

Amúgy talán várni kellene(ett volna) a szexmentes együttalvással, nem?

Vagy az volt a gond, hogy nem volt gumi?

Egyáltalán, milyen tanácsot vársz?

Lehet, hogy meg kellene említsd neki, ha eddig nem tetted, hogy te érzelmek nélkül nem akarsz/tudsz szexelni.

2023. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs szex hisztizik:


Most képzeld el, a nagymamád meghalt, taknyod nyálad összefolyik úgy sírsz, átmegy megvigasztalni, aztán három órát dühöng hogy nincs szex, pedig ő megölelt.

Vagy vakbél műtét után mész haza, besegít az ágyba, és utána hisztizik mert nincs szex.


Erre vágysz? Ez kell neked? Mert ez lesz

2023. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!