Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit érezhet velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több, mint két hónapja írogatunk egy lánnyal mindennap. Az elején még egyhuzamban többet tudtunk beszélgetni, aztán már kevesebbet, de ettől függetlenül mindennap. Párszor hívásoztunk is, elsőnek ő vetette fel ezt az ötletet, legutoljára pedig én. Persze én nagyon szeretnék többet hívásozni vele, de nem érzem, hogy ő szeretne.

Legutóbb leírtam neki az érzéseim. Nem arról, hogy tetszik (pedig nyilván tetszik), hanem, hogy nagyon szimpatikus és szeretném jobban megismerni a későbbiekben. Ő a munkájával magyarázza, hogy kevés az ideje, amit meg is értek.

Viszont tényleg már több, mint két hónapja írogatunk és fogalmam sincs mik a tervei vagy a szándékai. Szerintetek?



2023. márc. 2. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Baràtzóna. Ha többet szeretne akkor nyitottabb lenne.
2023. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Off. Két hónapja chateltek, néha telefon van. Nem akar ő semmit, csak gyáva elmondani, inkább a munkájára fogja.
2023. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha erre kerek perec rákérdeznél? Ha nem félsz a választól, akkor miért ne?
2023. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges kérdezgetni. Itt nincs szerelem és nem lesz kapcsolat. Nálam az ilyen off, aztán ha kapar, akkor meglátjuk.
2023. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Semmit.
2023. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as. Mondhatni félek, de muszáj leszek rákérdezni.
2023. márc. 2. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
felesleges. Nem lesz a válasz. Vagy ha nem, akkor nem lesz a cselekvés
2023. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy csak chat barátot akar, vagy már annyit se.
2023. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Találkozó volt már?

2023. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 18.Ő 22. Még nem.
2023. márc. 2. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!